Оригинал взят у
ponadstylem в
В пошуках family look. Початок Як правило, family look я бачила на представниках шоу-бізнесу, трохи рідше на знімках з сімейної фотосесії і майже не зустрічала в повсякденному житті на вулицях. Проте мені дуже подобались дівчатка в таких же сукнях, як мама, або хлопці-малюки з підтяжками та метеликом, як і тато. І ось наша сім’я отримала запрошення на весілля, чоловік запропонував підібрати одяг в стилі family look, ну а в мене зразу засвербіли руки і в голові почали складатись можливі образи.
Інтернет підказав мені, що засновницею цього напрямку
стала відома співачка Мадонна (хто б сумнівався, ага!), яка вперше замовила для доньки Лурдес зменшену копію свого гардеробу у відомих модельєрів. Це дуже сподобалось її колегам-зіркам, а згодом цю ідею підхопили дизайнери таких брендів, як Chanel, Lanvin, Cavalli . З часом мода на family look перейшла в широкі маси і наразі однакові моделі для дорослих та дітей можна побачити в магазинах Gap, Old Navy, H&M, Hanna Anderson.
А як же в Україні з можливістю створити family look? Я була впевнена, що добре, навіть чудово, був би час на поїздки між магазинами з таким одягом та сили зупинитись на чомусь одному.
В ідеалі я бачила нас с донькою в однакових сукнях і однакового кольору. Колір нашого аксесуару чи акценту- це основний колір одягу чоловіка. Тому спочатку треба було підібрати мені та дочці. Чоловіка вирішили одягати останнім і в залежності від нашого стилю та кольорів. Самим найпершим мені прийшов в голову наш бренд Must have (про це буде окрема історія), потім ще згадала про ТМ Vovk, але виявилось у них немає дитячої колекції, ну і найбільші надії покладались на обізнаність google в цьому питанні.
Звичайно, мережа видала мені купу посилань на сайти з однаковими сукенками для мами й доні, очі просто розбігались від яскравості, різноманітності та мімішності. Коли ж я почала читати інформацію на сайтах та вдивлятись в фото, до мене прийшло розчарування.
Більшість сайтів пропонували різноманітні футболки, світшоти чи навіть піжами для всієї сім’ї. Можна було придбати одяг з представленого асортименту або ж запропонувати свій малюнок, напис чи фотографію. Вибрати було з чого, але ж явно не для візиту на весілля.
Ще одна частина магазинів публікувала одні й ті самі світлини family look з абсолютно однаковими моделями одягу. І як потім виявилось, сукні треба було чекати 2-3 тижні, а інколи й взагалі фото і реальний асортимент магазину то були зовсім різні речі, які не перетинаються.
Знайшла, також магазин-ательє Пуговка. Вони могли протягом тижня пошити будь-який розмір сукні за фасоном зі свого каталогу або ж виконати ваше замовлення за власним ескізом. Проте мій невеликий досвід співпраці зі швачками ставив під сумнів успішне завершення цього проекту. Існуючий асортимент мені не підходив моделлю, кольором чи складом тканини (вибаглива я в цьому плані, що ж поробиш) або ж довжиною. Але в корисні посилання я магазин собі додала.
Загальний висновок, який я зробила після декількох днів вивчення інтернет-простору з питання family look:
Вибір варіантів доволі маленький.
Частіше сукенки чи комплекти виконані з поліестеру, акрілу, в кращому випадку з домішками віскози.
Ціни не малі, як правило, від 1000грн і вище (чи то я не можу звикнути до наших нових цінових реалій?!).
Здебільшого, це невеличкі інтернет-магазини, які працюють під замовлення від конкретного клієнта.
Я думаю, ви вже зрозуміли, що я нічого не виловила в мережі. Проте залишалась надія підібрати одяг в мережевих магазинах, похід по яким планувався на найближчі вільні вихідні. Залишилось тільки визначитись в який шоппінг мол йти та до яких магазинів слід завітати.
А у вас є досвід створення сімейного образу? Поділіться своїм досвідом з нами.
Далі буде...