Знову трагедія на політичному поприщі, де нахабні «страждальці» скоро штабелями ляжуть і один поперед одного клянчитимуть громадського співчуття. Як перед виборами прям.
На депутата упав депутат. На Шуфрича шуфнув Лук’янов. З гуркотом, «стрімким домкратом»… Воно б усе нічого, якби падун не був у комплекті із власною автівкою. Недоторканність якої, до речі, брутально порушено -
http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/16/71716.htm Недаремно ПееРівці чисто па-благароднаму гнівно вимагають правової оцінки скоєного, ініціюють парламентське розслідування і створюватимуть спецдепкомісію. Руки геть від депутатських автівок! У зачинщиків бійки недоторканне все - від пантофель до автофель!
Ну що ж, шрами - окраса бійця, гіпсова пантофля - окраса клоуна. Все по сценарію, піар у тему, на сцені - повний успіх.
![](http://pics.livejournal.com/zhovanyk/pic/0000k29s/s320x240)