Деякі аспекти прихованого носіння жінками короткої нарізної вогнепальної зброї Пістолет - найкращий засіб самозахисту для жінки
Самозахист - фундаментальне, тобто основне, невід'ємне, природне право кожної людини.
Для жінки чи не єдиною можливістю скористатися цим правом є право володіння і носіння короткої нарізної вогнепальної зброї - пістолета або револьвера. На жаль, в Україні жінки, незважаючи на відсутність будь-якої гарантії їхньої безпеки з боку держави, такого права позбавлені. Навряд чи є сенс приводити тут сумну статистику злочинів, від яких щодня потерпають тисячі жінок у нашій країні.
Найбільше мене дивує, що проти того, щоб я мала можливість захистити себе і своїх рідних, найчастіше виступають саме чоловіки, які, крім фізичної переваги наді мною у щонайменше 20 сантиметрів зросту та 20 кілограмів ваги, самі зброю все ж таки мають (депутати, міліціянти, деякі журналісти).
Чому вони так бояться, що жінка зростом 152 сантиметри і вагою 47 кілограм матиме пістолет - питання риторичне. Так само як і питання, звідки виникло переконання, що я - психічно здорова, врівноважена людина з вищою освітою, отримавши та реалізувавши право придбати пістолет, раптом почну використовувати його без причини.
Багато хто моє небажання відчувати себе жертвою чи поповнити міліційні звіти про жертви насильства, вважає нежіночним. Але це помилка. Жінки завжди залишаються жінками.
В країнах, де влада не настільки боїться власних громадян, як в Україні, жінки часто стикаються з вибором способу прихованого носіння зброї.
Навряд чи я відкрию для когось великий секрет, якщо скажу, що жіноче тіло відрізняється від чоловічого. Так само ніхто не відміняв цілком нормального бажання жінки гарно виглядати у будь-яких обставинах. Тож і носіння зброї жінками має деякі особливості.
Обираючи для себе спосіб носіння зброї, жінку хвилює не тільки тип зброї, її зручність та відповідність габаритів фізичним можливостям, жінка має також враховувати свою статуру, стиль одягу, ритм життя.
Click to view
Основні способи носіння жінками зброї:
В сумочці чи гаманці
Носіння короткої вогнепальної зброї у сумочці
Кобура за поясом дає можливість носити пістолет з будь-якого боку на стегні, ззаду чи спереду
Носіння короткої вогнепальної зброї у кобурі за поясом збоку
Носіння короткої вогнепальної зброї у кобурі за поясом ззаду
Існують також спеціальні пояси, за допомогою яких зброю можна носити високо на талії
Носіння короткої вогнепальної зброї на талії
...або під пахвою
Носіння короткої вогнепальної зброї під пахвою
Спеціальна білизна дозволяє жінці носити пістолет на стегні збоку
Носіння короткої вогнепальної зброї на стегні збоку
...або спереду
Носіння короткої вогнепальної зброї спереду
Жінка має такий предмет туалету як бюстгальтер, що дає можливість кріпити на нього кобуру збоку і виймати пістолет зверху
Носіння короткої вогнепальної зброї у бюстгалтері збоку
Click to view
...або кріпити кобуру посередині і мати змогу витягти пістолет знизу
Носіння короткої вогнепальної зброї у бюстгалтері знизу
Click to view
Для жінок, яким подобається носити сукню чи спідницю, пропонується кріпити кобуру зі зброєю на ногу зверху
Носіння короткої вогнепальної зброї на нозі зверху
...або, в разі довгої сукні чи спідниці - знизу
Носіння короткої вогнепальної зброї на нозі знизу
Всі ці способи, в разі виникнення такої необхідності, дають можливість жінці скористатися зброєю, якщо нападник знаходиться на деякій відстані і є певний час, щоб витягти пістолет.
Але, обираючи місце носіння зброї, не слід забувати, що дуже часто напад стається раптово і злочинець може знаходитися надто близько.
Найчастіше злочинець нападає ззаду, притискаючи руки жінки до тулуба (однією рукою нападник може також тримати жінку за шию)
Нападник ззаду
В такій ситуації деякі місця носіння зброї виглядають вже не так привабливо.
Сумочка (гаманець) можуть бути вирвані сильнішим противником або впасти на землю. Можливість витягти пістолет, що знаходиться високо на талії, під пахвою, в бюстгальтері збоку, будь-де на нозі - вкрай обмежена. Якщо нападник схопив за шию - можливість вихопити пістолет з бюстгальтеру знизу залишається.
Жінка також має враховувати поширений випадок, коли нападник хапає її за руку.
Нападник хапає за руку
В такому випадку хоч і не втрачається ефективність більшості способів носіння зброї, але при виборі місця розташування пістолета жінка має розуміти, що воно повинно бути зручним для витягання зброї будь-якою рукою.
Якщо нападник знаходиться впритул спереду, також втрачається можливість витягти зброю, що знаходиться в сумочці (гаманці), розташована високо на талії, під пахвою, в бюстгальтері збоку (навряд чи злочинець дасть можливість витягти пістолет зверху), будь-де на нозі.
Нападник спереду
Враховуючи вищезазначене, можна сміливо робити висновок, що ефективність самозахисту великою мірою залежить від способу носіння зброї.
На мій погляд, найкращий варіант - за поясом, там де жінці найзручніше буде дістати зброю (спереду, ззаду, збоку на стегні). Непогано також виглядає варіант на бюстгальтері посередині з можливістю витягти пістолет знизу. Всі ці способи дають ще одну важливу перевагу - можливість стріляти з позиції "від стегна", не випрямляючи рук.
Слід зазначити, що стрільба з витягнутими руками гарно виглядає в тирі, але в критичній ситуації саме постріл "від стегна" більш ефективний. По-перше, минає менше часу від моменту витягання зброї до пострілу. По-друге, у нападника менше шансів вибити (вирвати, перехопити) зброю.