Як в Україні ничегониделаеца: № 232 (огляд)

Feb 15, 2018 23:10





.
Посилання на всі частини дайджесту "Як в Україні ничегониделаеца" знаходяться тут

В Украине заявляют, что ЗСТ вывела на рынок Европы более 14 тысяч экспортеров



Уже более 14 тысяч украинских компаний вышли на рынок ЕС благодаря действию углубленной и всеобъемлющей зоны свободной торговли между Украиной и Евросоюзом.

Об этом сказал представитель Украины при ЕС посол Мыкола Точицкий в интервью Укринформу в Брюсселе.

"Количество украинских компаний, осуществляющих экспорт товаров в государства-члены Евросоюза, постоянно растет. По данным Министерства экономического развития и торговли, в прошлом году экспорт в ЕС осуществили свыше 14 тыс. компаний, что на 734 компании больше, чем в 2016 году", - сказал посол.

Точицкий отметил, что статистика торговли Украины с ЕС подверглась ощутимым позитивным изменениям.

"Так, в 2017 году экспорт в страны Евросоюза вырос на 30%, а доля Евросоюза в структуре внешней торговли Украины уже составляет почти 43%. При этом в 2013 году этот показатель равен немного больше 20%", - заметил представитель Украины при ЕС.

Как сообщалось, Соглашение об углубленной и всеобъемлющей зоне свободной торговли между Украиной и Европейским Союзом вступило в силу 1 января 2016 года.

Запоріжтрансформатор завершив випробування двох трансформаторів для гідроенергетичного комплексу в Грузії



Загрузка...

На ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) успішно завершені випробування двох трансформаторів 40 МВА/110кВ для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС», Грузія. У листопаді 2017 року Замовник провів тендер на поставку трансформаторів, повідомляє elektrovesti.net.

Крім ПрАТ «Запоріжтрансформатор» в тендері взяли участь китайські та турецькі виробники трансформаторного обладнання. З огляду на серйозну конкуренцію, перемога, присуджена ПрАТ «ЗТР», стала дуже значущою. Контракт на поставку трансформаторів був укладений в грудні 2017 року з терміном поставки 3 місяці. Завдяки злагодженій роботі всього колективу, ЗТР виготовив трансформатори раніше терміну і вже успішно завершив їх випробування.

Випробування трансформаторів пройшли в присутності представника кінцевого замовника - Технічного директора «Варцихе ГЕС». В результаті протокол випробувань був підписаний без зауважень.



Відвантаження трансформаторів з заводу намічена на кінець лютого-початок березня 2018 року.

Відразу ж після прибуття трансформаторів в Грузію, замовник буде виконувати монтаж трансформаторів на підстанції з обов’язковою присутністю шеф-інженера ПАТ «ЗТР». Введення в експлуатацію нової підстанції запланований у першому кварталі 2018 року.

Запущен второй конкурс IT-технологий с призовым фондом в 2,5 миллиона



В Украине 13 февраля стартовал второй конкурс IT-технологий на базе открытых государственных данных - Open Data Challenge. Об этом сообщил в Facebook премьер-министр Украины Владимир Гройсман.

"Воплотить в жизнь идею, открыть стартап и получить 2,5 млн гривень. Такая возможность сейчас есть у IT-специалистов, предпринимателей и дизайнеров. Сегодня стартует уже второй конкурс IT-технологий на базе открытых государственных данных (Open Data Challenge. Призовой фонд - 2,5 млн гривень", - отметил Гройсман.

По его словам, главная задача участников заключается в создании не только инновационного проекта, но и использовании "открытых данных".

"Разработанные сервисы и продукты должны быть не только технологическими, но и решать проблемы общества", - уточнил глава правительства.

Експорт товарів з України в ЄС вперше перевищив довоєнний рівень



Відповідно до даних, що були оприлюднені на сайті Держстату експорт українських товарів до ЄС у 2017 році зріс на 29,9% та склав $17,5 млрд. Це 40,5% від усього обсягу продажів українських товарів за кордон.

Найбільшими темпами зросли обсяги українського експорту до Бельгії (на 81,4%), Нідерландів (на 68,5%) та Латвії (на 54,7%).

Серед країн ЄС найбільший обсяг українських товарів експортується до Польщі - на суму $2,7 млрд. Разом з тим, темпи зростання експорту до Польщі нижчі за середні - лише 23,8%.

На 28% зріс український експорт до Італії ($2,5 млрд), на 23,2% - до Німеччини ($1,7 млрд) та на 26% - до Угорщини ($1,3 млрд).

Загалом український експорт у 2017 році зріс на 19%, досягнувши $43,2 млрд. Завдяки високим темпам зростання у минулому році обсяг експорту до ЄС вперше перевищив рівень 2013-го ($16,7 млрд) та 2014-го ($17 млрд) років.

США передали украинской армии 2,5 тысячи приборов ночного видения



Фото: Василий Короткий

Соединенные Штаты Америки передали для Вооруженных сил Украины 2,5 тысячи монокуляров ночного видения AN/PVS-14 на общую сумму $5,8 млн. Официальная церемония передачи приборов состоялась в среду в Киеве с участием посла в Украине Мари Йованович и начальника Генерального штаба - главнокомандующего ВСУ генерала армии Виктора Муженко.

"Для меня очень большое удовлетворение быть сегодня здесь для передачи 2500 приборов ночного виденья нашим партнерам - Вооруженным силам Украины. С ними общее количество предоставленных приборов ночного видения увеличилось почти в 2 раза", - заявила посол.

"Теперь все вражеские силы, которые угрожают украинской государственности, не смогут прятаться под сенью ночи. Мы уже видели, как приборы ночного видения эффективно используются во время действий Вооруженных сил Украины на востоке страны. Их освоила украинская сторона в рамках совместных подготовительных усилий", - сказала Йованович.

Американский дипломат подчеркнула, что приборы ночного видения являются очень важным элементом усиления обороноспособности Украины. Однако это только небольшая часть из общего объема оборонной помощи, предоставленной США Украине, которая достигает 850 миллионов долларов.

"Соединенные Штаты оказывают эту помощь Украине, поскольку мы привержены помощи в защите суверенитета и территориальной целостности Украины. Это означает увеличение возможностей Вооруженных сил Украины, подготовку и переподготовку военнослужащих, предоставление оборудования, а также помощь в реформировании ВСУ", - заявила она.

Приборы ночного видения были предоставлены украинской стороне на бесплатной основе в соответствии с Программой содействия безопасности в Украине, осуществляемой при поддержке правительства США.

"Соединенные Штаты - это стратегический партнер Украины, и процент материальной помощи Вооруженным силам от общей помощи, которая была предоставлена ВСУ, составляет около 90 процентов", - отметил начальник Генштаба Виктор Муженко.

По словам Муженко, переданные приборы ночного видения дадут возможность оснастить по меньшей мере 10 батальонов ВСУ.

На Чорнобильській АЕС проводять підготовчі роботи до випробувань транспортних контейнерів для відпрацьованого ядерного палива



На СВЯП-2 проходить підготовка до випробувань внутрішньомайданчикового транспортного контейнера HI-TRAC-H.

В рамках підготовки до випробувань внутрішньомайданчикового транспортного контейнера (ВТК) було відпрацьовано декілька технологічних операцій, повідомляє прес-служба ДСП Чорнобильська АЕС.

Зокрема, проведено встановлення ВТК масою 71 тонна на візок системи маніпулювання і транспортування пеналів, після чого ВТК було доставлено в одне з приміщень установки з підготовки відпрацьованого палива для зберігання. Далі за допомогою крана вантажопідйомністю 125 тонн ВТК було піднято у вертикальне положення і переміщено на один зі спеціальних візків.

ВТК HI-TRAC-H є найважливішим обладнанням, яке забезпечує безпеку під час поводження з відпрацьованим ядерним паливом на СВЯП-2, виконує функції радіаційного захисту персоналу та забезпечує відведення тепла під час операцій сушіння ВЯП, заповнення ДСЕП гелієм і зварювання, транспортування та завантаження ДСЕП в бетонний модуль зберігання. Це один із ключових елементів системи проміжного сухого зберігання, реалізованої на СВЯП-2 для довготривалого проміжного зберігання відпрацьованого ядерного палива реакторів РБМК-1000 Чорнобильської АЕС.


 



Контейнер призначений для виконання транспортно-технологічних операцій з двостінним сухим екранованим пеналом (ДСЕП) на майданчику сховища.

Після проведення аналогічних операцій з другим внутрішньомайданчиковим контейнером передбачається проведення наступної серії випробувань, кінцева мета яких - забезпечення готовності системи поводження з двостінним сухим екранованим пеналом до проведення комплексних випробувань СВЯП-2 з імітаторами, а потім комплексних випробувань СВЯП-2 з ВТВЗ.

Децентрализация: Винницкие тергромады выиграли грант ЕС на развитие садоводства



На реализацию проекта «Яблуневий шлях» Евросоюз выделяет 560 тысяч евро.

Винницкий Центр развития местного самоуправления, созданный при поддержке Программы «U-LEAD с Европой» и Минрегиона Украины, инициировал проект развития садово-ягодного потенциала территории Барского и Жмеринского районов и помог двум объединенным громадам выиграть грант Евросоюза на реализацию проекта «Яблуневий шлях» на сумму 560 тыс. евро (более 17 миллионов гривень), сообщил директор Винницкого ЦРМС Олег Левченко.

«Одно из самых больших достижений нашего Центра - предоставление экспертного сопровождения двум объединенным громадам региона - Барской и Севериновской в участии в программе Европейского Союза «Mayors for Economic Growth» (Мэры за экономический рост) с проектом «Яблуневий шлях». Это возможность, которая позволит использовать потенциал отрасли садоводства, увеличить добавленную стоимость и, соответственно, оставить деньги на местах. Проект будет профинансирован Европейским Союзом, идет речь о 560 тыс. евро прямого финансирования со стороны Европейской комиссии местного развития Винницкого региона», - сообщил Левченко.

По его словам, идею, заложенную в проект, его инициаторы подсмотрели у немцев и поляков - идет речь об использовании уникального потенциала региона, а именно водораздела между реками Южный Буг и Днестр, где на глинистых почвах с высоким содержанием железа лучше всего развивается садоводство и ягодоводство. Это территория Тывровского, Барского, Жмеринского и Мурованокуриловецкого районов, на которой сосредоточено почти 51% национального производства яблок.

Суть проекта заключается в использовании двух составляющих - туристической, с использованием рекреационного и оздоровительного потенциала территорий (ванны и джакузи с яблочным соком, скрабы и т.п.), проведения «яблочных фестивалей», а также создания кластерного офиса - места, где производители, которые выращивают яблоки, смогут повышать свою компетенцию по брендированию и продвижению собственной продукции. А также - содействие развитию малой переработки продукции садоводства (сушки, изготовления соков, джемов, пастилы и т.п.), чтобы это производство увеличивало добавленную стоимость продукции и средства оставались на местах. Успешным примером воплощения идеи в жизнь стал первый фестиваль яблок «Apple Bar», который в прошлом году состоялся в Баре - городе, который стал главным партнером проекта.

Разработчики «Яблуневого шляху» из Винницкого Центра развития местного самоуправления на данный момент ведут переговоры с участниками феста, которые финансировали его проведение, о дальнейшей поддержке проекта по завершению двухгодичного грантового периода, чтобы бренд «Подольское яблоко» и в дальнейшем развивать в рамках технологической, научной и маркетинговой поддержки.

Программа «U-LEAD с Европой» совместно финансируется Европейским Союзом и его странами-членами Данией, Эстонией, Германией, Польшей и Швецией.

“Інтерпайп Сталь” у січні 2018 року наростив виплавку сталі на 25%



Електросталеплавильний комплекс “Інтерпайп Сталь” міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпро) у січні 2018 року наростив виплавку сталі, за оперативними даними, на 25% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року - до 75 тис. тонн.

У грудні 2017 го виплавлено 76 тис. тонн сталі, в листопаді - 78 тис. тонн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Інтерпайп Сталь” - перший металургійний завод, побудований в Україні з нуля майже за півстоліття. Загальний обсяг інвестицій склав $700 млн. Першу плавку комплекс здійснив 17 січня 2012 року.

Завод є ключовим проектом для ТКК “Інтерпайп”, спрямованим на забезпечення трубного і колісного виробництва власної сталевий заготівлею.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших в світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс у світі.

ЕБРР подписал кредитное соглашение с компанией "Нибулон" на $50 миллионов



Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) подписал кредитное соглашение на 50 млн долларов США с одним из крупнейших операторов на зерновом рынке страны - компанией "Нибулон".

Проект направлен на поддержку стратегии "Нибулона", которая имеет целью модернизацию зерновой логистической инфраструктуры в 2018-2019 годах. Кредитные средства будут использованы для сооружения речных терминалов, строительства перегрузочного крана, речного флота и расширения терминала в Николаеве.

Указанная стратегия предусматривает увеличение объемов торговли зерном и уменьшение доли этих объемов, которая перевозится автомобильным и железнодорожным транспортом. Это, в свою очередь, должно привести к повышению рентабельности и эффективности деятельности компании, а также - уменьшить негативные воздействия на окружающую среду.

Общая стоимость проекта оценивается в $140 млн. В частности, в июле 2017 года Европейский банк реконструкции и развития уже подписывал синдицированное кредитное соглашение с компанией "Нибулон" на 90 млн долларов США.

Кроме того, ранее Фонд технического сотрудничества ЕБРР и Японии предоставил средства технической помощи для частичного покрытия расходов на внешнее юридическое сопровождение проекта.

Совет директоров Европейского банка реконструкции и развития принял решение о предоставлении компании «Нибулон» кредита на общую сумму до 50 млн долларов США 17 января 2018 года.

В целом сотрудничество между компанией «Нибулон» и ЕБРР продолжается с 2010 года.

В частности, в январе 2018 года компания «Нибулон» анонсировала строительство новых перегрузочных терминалов в Запорожской и Днепропетровской областях за счет средств Европейского инвестиционного банка и Европейского банка реконструкции и развития. Сообщалось, что объекты должны быть возведены до начала сбора нового урожая в 2018 году.

Кроме того, летом 2017 года компания "Нибулон" торжественно открыла новый зерноперегрузочный терминал, построенный на Херсонщине на средства Европейского инвестиционного банка.

ООО СП "Нибулон" создано в 1991 году. Является одним из крупнейших операторов на зерновом рынке страны.

Міжнародна компанія Holtec International має намір розпочати виробництво в Україні сучасних малих ядерних реакторів



Керівництво міжнародної компанії Holtec International наразі розглядає можливість розширення своїх виробничих потужностей на території України для виготовлення сучасних і більш перспективних малих модульних реакторів для АЕС. Про це розповів посол України в США Валерій Чалий.

- Я можу зараз сказати, але поки обережно, що розглядається можливість спільного виробництва малих модульних реакторів в Україні, - зауважив дипломат після церемонії підписання в Вашингтоні між НАЕК “Енергоатом” і американською урядовою корпорацією OPIC угоди про страхування політичних ризиків на суму $250 млн.

За словами Чалого, президент Holtec International Кріс Сінгх, коли відкрив подібне підприємство у штаті Нью-Джерсі, під час особистої розмови зазначив, що розглядає можливість побудови такого заводу і в Україні.

Президент Сінгх обрав, фактично, лише три місця у світі, де він хоче реалізувати свій проект - це Індія, звідки він родом, це Сполучені Штати, де зараз працює його компанія, і Україна, - зауважив український дипломат.

Як підкреслив Чалий, Україна “може стати виробником зовсім іншого технологічного рівня в майбутньому”, і проект Holtec щодо будівництва заводу з виготовлення реакторів сприятиме цьому.

- Якщо говорити про перспективи, то йдеться про мільярди доларів, які Україна може отримати в майбутньому, - зазначив Чалий.

Малі модульні реактори SMR-160, на виробництві яких зараз робить акцент компанія Holtec International, вважаються перспективним напрямом у будівництві атомних електростанцій. Вони мають підвищений рівень безпеки за рахунок відсутності насосного, арматурного та іншого обладнання, що вимагає зовнішнього електроспоживання.

Дорожный фонд выделит районам Харьковщины десятки миллионов



В зависимости от протяженности дорог, каждый район Харьковской области получит в этом году от ₴ 10 млн до ₴ 30 млн из Дорожного фонда.

"Дорожный фонд, созданный с целью улучшения качества именно местных дорог, дает очень большие возможности. Государство отдает финансирование на места, чтобы громады самостоятельно определяли, какие объекты необходимо восстанавливать в первую очередь", - сказала во время собрания Ассоциации органов местного самоуправления руководитель области Юлия Светличная.

В 2018 году Харьковщина получит ₴ 656,2 млн на содержание и ремонт дорог местного значения. При планировании работ, в первую очередь, ориентируются на автобусные и школьные маршруты, объекты медицинского и социального значения.

Країни Європи й Азії зацікавилися в імпорті яблук з Тернопільщини



Велика Британія, Іспанія, Франція та Голландія найбільше цікавилися продукцією фермерського господарства «Гадз» (Тернопільська область) під час нещодавньої міжнародної виставки Fruit Logistica в Берліні.

У результаті перемовин вдалося досягнути попередніх домовленостей про поставки, повідомили у компанії, повідомляє AgroTimes.

Окрім європейського ринку, можливість співпраці також зацікавила учасників із Індії, Китаю, Малайзії та Казахстану.

Найбільше зацікавлення викликали такі сорти яблук, як Ред Делішес і Гала.

Заступник голови ФГ «Гадз» Олег Грицак заявляв, що найближчим часом господарство планує 50% врожаю продавати на внутрішньому ринку, а 50% - експортувати.

ФГ «Гадз» має 600 га плодових садів (яблуня, груша, слива) та плодовий розсадник, у якому щороку виготовляють 800 тис. саджанців.

В Харькове представили капитально отремонтированный пассажирский вагон



Специалисты пассажирского депо "Харьков-Сортировочный" освоили капитальный ремонт в полном объеме и представили восстановленный пассажирский вагон.

Вагон полностью обновили, в частности, заменили боковые внешние части корпуса, оконные стекла перепланировали под алюминиево-пластиковые окна, установили крышную систему кондиционирования воздуха, комбинированную систему отопления, вакуумные туалеты, светодиодное освещение и прочее. Внутренний дизайн интерьера вагона выдержан в монохромном светло-сером цвете, в купе установлены удобные диваны из износостойкого покрытия - винил-кожа.

Студент Українського католицького університету розробив інноваційний прилад - аксесуар до шолому велосипедистів



Фото: Олександр Ласкін

Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький розробив інноваційний прилад - аксесуар до шолому, їздити з яким стає безпечніше. Прилад синхронізується із смартфоном, визначає температуру, швидкість руху та реагує на нахили голови й показує повороти та зупинки.

- Я хотів створити аксесуар, який був би корисний для будь-яких людей: починаючи від тих, хто купує велошолом за кількасот гривень і виїжджає з ним раз в місяць, закінчуючи професійними спортсменами, для яких шолом - одна з найважливіших речей, - розповідає Маркіян. - Спершу я порадився з викладачем, який вів курс з робототехніки. Він сказав, що ідея досить цікава і треба братися за неї. Тоді розпочалась робота: найперше я освоїв основи програмування мікроконтролерів, потім заглибився в математику, щоб порахувати усі кути, градуси, з допомогою акселерометра і далі, зібравши це в одне ціле, приступив до технічного втілення.




- Пристрій має Bluetooth-модуль, який дозволяє підключитися до смартфону, котрий, у свою чергу, зчитує покази і відображає їх на екрані в реальному часі: поворот, стопсигнал, швидкість руху, температура. Також можна задавати маршрут, якими ви часто їздите. Програма запам’ятовує його і синхронізує з датчиками на шоломі. Відповідно, повороти включатимуться у потрібний момент автоматично, - розповідає Маркіян.

Нині винахіднік розробляє каркас для приладу, щоб пристрій мав естетичніший вигляд. У каркас потрібно сховати усю цю конструкцію, яка наразі знаходиться поверх шолому.

- Я вирішив надрукувати цей каркас на 3D-принтері, котрий знаходиться у нашому ІT просторі УКУ. Сконструював 3D-модель і друкував її упродовж двох тижнів, оскільки довелося працювати над окремими деталями.

- Окрім роботи над корпусом, планую додати акумулятор та розробити систему заряду, розряду. Коли ці етапи завершу - дам потестувати іншим людям. Багато важливих моментів я можу банально не помітити. А загалом пристрій можна удосконалювати до безкінечності: наприклад розробити ще й рукавиці, на яких теж світитимуть повороти. Або ж набір освітлювальної техніки, що кріпиться безпосередньо на велосипед. І усі ці додатки будуть синхронізовані з пристроєм на шоломі, який виконуватиме роль керування, - зазначає Маркіян.

У майбутньому Маркіян хоче спробувати себе у розробці роботів, смартпристроїв, або штучного інтелекту.

В Одессе открыт скаутский кружок судомоделизма



Много лет назад существовало множество кружков моделизма. Конечно, там было очень скромно и часто много чего не хватало,
но тем не менее, ребенку можно было прийти туда после школы и что-то смастерить.



Сейчас моделизм превратился в очень дорогое хобби, а научить, как собрать модель парусника из дорогущего покупного набора некому.
Вот  скауты Одессы и решили создать клуб судомоделизма, где дети смогут собираться и бесплатно учиться строить модели, параллельно изучая историю мореплавания.





У січні 2018 року в Україні зросло виробництво яєць на 2,5%



У січні 2018 року в Україні вироблено 1,1 млрд штук яєць - на 2,5% більше, ніж за аналогічний період 2017 року, повідомляє AgroTimes. Зокрема, сільгосппідприємствами було вироблено 737,3 млн штук яєць, а господарствами населення - 344,1 млн штук.

При цьому темпи зростання виробництва однакові у сільгосппідприємств і в господарствах населення - 2,5%.

Держстат зауважує, що дані наведені без урахування тимчасово окупованої території Криму, Севастополя і частини зони проведення АТО.

В 2017 году поступило $2,3 миллиарда прямых иностранных инвестиций



Чистый приток прямых иностранных инвестиций в Украину в 2017 году составил 2,3 млрд долл. Об этом во время заседания правительства сообщил премьер-министр Владимир Гройсман. «Это хорошая цифра, но недостаточная», - сказал глава Кабмина.

По результатам 2017 года рост экономики составил более 2,2 %.

В кінці березня в Дніпрі відкриється сучасний завод з виробництва дентальних імплантатів



Бренд-менеджер ABM Technology LLC Анастасія Бардасова заявила, що в кінці березня в Дніпрі відкриється завод з виробництва дентальних імплантатів, повідомляє «МОСТ-ДНЕПР».

- В Дніпрі відбувся круглий стіл, присвячений проблемам сучасної імплантології в Україні. На ньому однієї з головних причин, по яких дентальна імплантація є недоступною для більшості українців, була названа висока ціна послуги. Це обумовлено високими витратами на транспортування, сплату мита, податків, накруткою на маркетинг. Також на заході прозвучала думка, що вирішити дану проблему змогло б поява національного виробника якісних імплантатів. І сьогодні я хочу заявити, що незабаром проблема з дорогими імплантатами в Україні буде вирішена. Вже в кінці березня в Дніпрі відкриється сучасне високотехнологічне виробництво якісних зубних імплантатів. Близько року тривала підготовча робота. Спільно з міжнародними експертами було розроблено проект, побудований завод, одержано сертифікати якості, в тому числі і за стандартом GMP, - сказала вона.

В Україні у дентальної імплантації потребують, за мінімальними підрахунками, кілька мільйонів чоловік. Але тільки незначна частина з них можуть собі дозволити дану послугу і задовольняються знімними щелепами або мостовидними протезами.

- Наші маркетологи вивчили специфіку ринку і виявили потреби лікарів і пацієнтів. Лікарів цікавить зручність використання конструкцій, відповідність новинок, які існують на ринку, а також сервісне обслуговування. Пацієнтів - ціна і результат. Насправді брендів дентальних імплантатів у світі дуже багато - близько 2,5 тисяч. А заводів лише близько 60. Завод в Дніпрі входить в ТОП-10 найбільш сучасних і технологічно розвинених країн.

- Його запуск дозволить знизити вартість дентальних імплантатів практично в 2 рази, що дозволить українському споживачеві отримати продукцію найвищої якості за доступною ціною, - підкреслила Анастасія Бардасова.

Крім того, протягом півроку на базі ABM Technology LLC буде створено навчальний центр, де будуть проходити тренінги і майстер-класи для імплантологів та стоматологів.

- Проект, за яким будувалося підприємство, розроблявся спільно з міжнародними експертами. Наші фахівці проходили навчання в Європі. Устаткування, яким оснащено виробництво, - це світові лідери в цій галузі з Німеччини, Швейцарії, Японії. На підприємстві встановлені найсучасніші верстати японського виробництва, спеціальне обладнання для кислотної обробки і пр. Ми будемо виробляти продукт повного циклу від моменту розробки ідеї до виготовлення та відвантаження кінцевому покупцеві. Наша перевага - це можливість виробляти імплантати європейської якості за ціною, прийнятною для українського споживача. Завод відповідає всім стандартам по санітарії, техніки безпеки, медичним нормам, - сказав директор з виробництва ABM Technology LLC Вадим Возняк.

Вадим Возняк додав, що продуктивність потужність заводу здатна задовольнити попит не тільки українського ринку, але й зарубіжних.

На сьогоднішній день продукція знаходиться на етапі проведення доклінічних випробувань як в українських, так і в європейських лабораторіях.

Из Запорожья можно будет долететь до Варшавы



Международный аэропорт "Запорожье" впервые за годы работы открывает прямое регулярное сообщение с Европой: польский авиаперевозчик LOT запускает с июля авиарейсы между Варшавой и Запорожьем. Об этом сообщили представители LOT и запорожской мэрии, в коммунальной собственности которой находится КП "Международный аэропорт "Запорожье".

"Первый рейс на Варшаву отправиться из Международного аэропорта "Запорожье" 2 июля 2018 года, а вот билеты доступны через все каналы продаж LOT, начиная с сегодняшнего дня - 14 февраля", - сообщили представители авиаперевозчика.

Предполагается, что самолёты LOT типа Embraer, вместимостью от 70 до 82 мест, будут осуществлять рейсы по новому маршруту до шести раз в неделю.

График перелётов между Варшавой и Запорожьем, как отмечают участники пресс-конференции, составлен таким образом, чтобы позволить жителям юго-востока Украины пользоваться "самыми удобными рейсами в Западную Европу и Северную Америку через центр LOT в Варшаве": вылетевшие из аэропорта "Запорожье" пассажиры смогут продолжить своё путешествие в Брюссель, Амстердам, Париж, Женеву, Милан, Чикаго, Нью-Йорк, Лос-Анджелес и Торонто. Кроме этого, короткие перелёты будут предлагаться путешествующим между Запорожьем и Москвой, Будапештом, Прагой, Таллинном, Вильнюсом, Каунасом и Кошице.

Прямое сообщение с Запорожьем стало девятым маршрутом компании LOT в Украину, а Международный аэропорт "Запорожье" - шестым пунктом назначения, добавленным в сеть Варшавского центра LOT наряду с аэропортами Харькова, Одессы, Львова, а также "Борисполь" и "Киев" в Жулянах.

Стоимость перелёта в одну сторону начинается от 1969 грн. Билеты уже доступны в продаже.

Обладнання українського виробництва проходить випробовування в NASA



Один з проектів української компанії Planexta - Planexta Care, обладнання для вимірювання артеріального тиску. Нещодавно стало відомо, що цей проект був обраний для випробувань в Космічному центр імені Ліндона Джонсона NASA - саме там готують пілотовані місії і навчають астронавтів, повідомляє AIN.UA.

Команда Planexta працює над декількома проектами в сфері медицини та моніторингу здоров’я.

Planexta Care - це програмно-апаратне рішення, над яким працює окрема команда SenceTech, і яке здатне вимірювати і моніторити артеріальний тиск, а також - варіабельність серцевого ритму.

На поточний момент точним безманжетним виміром артеріального тиску займається трохи більше 10 лабораторій по всьому світу. Це непросте завдання. Ми її вирішили в нашому ЕКГ-сенсорі для однієї руки. В основі лежить рівняння Моенса-Кортевега, яке показує зв’язок між пульсовою хвилею і артеріальним тиском, - каже Євген Найштетік, засновник Planexta.

Planexta Care - це комплекс пристроїв, в який входить ЕКГ-сенсор, 9-вісний акселерометр, барометр і ін. За словами Євгена, на відео видно, як завмер відображає зміну показання тиску, що недоступно манжетним приладів.

Проект брав участь у відкритому конкурсі Wearable Technology Challenge, і недавно були оголошені його фіналісти. Про вихід у фінал команді розповіли в Texas Medical Center, де вони проходили акселеративному програму TMCx - вона почалася в лютому і триватиме до червня цього року.



У категорії рішень для центру Джонсона для вимірювання артеріального тиску відібрано три проекти: Texas A&M University, Blumio і SenceTech. Проходження такого відбору для проекту означає, що в квітні прототип пристрою протестують на центрифузі з реальним астронавтом. І якщо він буде працювати не менше точно, ніж штатний обладнання NASA, українська команда може очікувати пропозиції від американського космічного агентства.

Продовження не забариться.

Олег Леусенко

Всі частини оглядів «Як в Україні ничегониделаеца» і «Відродження нації Руси-України» (список посилань)

Як в Україні ничегониделаеца: № 231 (огляд)

Через 4 года газ с поребрика Европе будет не нужен

Дорогі друзі, проект дуже потребує матеріальної допомоги, зараз ми існуємо завдяки рекламі яка розміщується на сайті, що дуже заважає вам переглядати публікації порталу, ви можете допомогти проекту переказом незначних коштів які ніяк не вплинуть на ваш статок і допоможуть нам вистояти.
Велике прохання до всіх хто допомагає проекту, в платежі пишіть свої побажання, що б ви хотіли бачити на сайті, а що зайве, до адекватних і правильних побажань будемо обов’язково прислуховуватись, це дасть нам змогу зробити ресурс більш інтересним і корисним для вас.

Допомога сайту

Приват - 4149605466065448
Приват$ - 5168742712978968

.

Адміністрація сайту «Український Світ» запрошує до співпраці авторів. Писати в соц.мережі надані на порталі

Або просто щось придбайте в нашій крамничці



Previous post Next post
Up