Click to view
Виконання безпекового пакету має стати передумовою політичного пакету і лише після цього можна буде говорити про початок виконання Мінських угод.
Про це заявила Юлія Тимошенко під час прямого включення в ефір телеканалу «112 Україна» з Брюсселя, де делегація фракції «Батьківщини» бере участь в «Українському тижні» в Європарламенті.
Лідер «Батьківщини» наголосила, що головною темою
зустрічей з керівництвом Європарламенту, зокрема, з Президентом Мартіном Шульцем стало питання спільних кроків України, Європарламенту та ЄС для подолання війни на Сході України.
За словами Тимошенко, під час цієї зустрічі була висловлена позиція команди «Батьківщини» щодо неможливості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу шляхом ухвалення відповідного закону в українському парламенті, оскільки «це буде легалізація окупації і, по суті, продовження військового конфлікту на Сході України.
«Перед тим, як проводити вибори на окупованих російськими агресорами територіях Донбасу, нам потрібно спочатку чітко визначити склад безпекового пакету для припинення війни, виконати його під контролем міжнародного нагляду і тільки після цього переходити до політичних питань», - пояснила політик.
Голова партії впевнена, що проведення виборів на цих територіях можливе лише за виконання низки умов, а саме: відновлення державного кордону між Україною та Росією, забезпечення моніторингу ситуації на кордоні з боку міжнародних організацій, демілітаризація усієї окупованої території Донбасу, виведення звідти військової техніки, обеззброєння та виведення з території України бандформувань та російських військових.
«Мир має бути встановлений на всіх територіях і там, де зараз ведеться війна. Ми не можемо констатувати, що мир встановлений, поки кожен куточок окупованих територій не буде звільнений і не взятий під міжнародний контроль, допоки не буде доведено, що війна припинена, що відновлена українська влада на українській землі Донбасу», - вважає лідер «Батьківщини».
Окрім цього, на думку політика, має бути вирішене питання повернення на Донбас майже 2 млн. біженців, які через російську агресію залишили домівки: «Людей треба повернути, а проводити вибори без них - неможливо».
«Ми вважаємо, що сьогодні ми дуже чітко та акцентовано поставили вимоги, при яких можна сказати, що Мінські угоди почнуть працювати. Ми вважаємо, що цей безпековий пакет буде передумовою і свідченням того, що війна припинена. Він має бути однаково зрозумілим як в Україні, так в Брюсселі, Вашингтоні і Росії. Тут не може бути двозначних підходів. Тільки завершення війни! Тільки мир, а не ілюзія миру!» - переконана Голова фракції.
Окрім цього, лідер «Батьківщини» схвально оцінила проведення «Українського тижня» в Європарламенті.
«Це дуже важливе продовження нашої роботи, абсолютно новий підхід. Це тиждень, де крок за кроком відпрацьовуються необхідні для України реформи, які можуть принести реальні зміни», - підсумувала Юлія Тимошенко.
Політична система в Україні має бути перезавантажена, а збереження чинних уряду та парламенту є деструктивним елементом, який гальмує розвиток України.
Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко зазначила під час прямого включення в ефірі телеканалу «112. Україна» з Брюсселю, де делегація «Батьківщини» бере участь в «Українському тижні» в Європарламенті.
«Збереження статус-кво, збереження цього уряду та навіть цього парламенту є не елементом стабільності, а елементом закладеної подальшої деструкції в управлінні країною. Ми вважаємо, що зараз політична система в Україні має бути перезавантажена. Інакше - ми не зможемо бути сильними, не зможемо проводити реформи і не зможемо припинити корупцію, яка сьогодні, на жаль, стала ознакою нової влади», - сказала вона.
Політик наголосила, що в межах колишньої коаліції фракція «Батьківщини» робила все можливе для розвитку країни, однак вона виступає проти того, щоб коаліцією прикривалися як ширмою «нищівна для України політика уряду Яценюка, нищівна корупція та олігархічна змова».
З огляду на це Юлія Тимошенко впевнена в необхідності «повного перезавантаження», адже питання полягає не в заміні «людей на табуретках», а в кардинальній зміні соціально-економічного курсу.
«Якщо створюватиметься нова коаліція, тоді нам потрібно буде чітко заявити: які вимоги до нової коаліції повинні бути в нашої політичної команди та в українського суспільства», - пояснила народний депутат.
Серед вимог лідер «Батьківщини» назвала: припинення корупції на всіх рівнях, притягнення до відповідальності людей, причетних до корупційних дій та тих, хто руйнував країну до Революції Гідності, а зараз перебуває «в бігах по всьому світові»; повернення привласнених ними державних коштів, а також відновлення соціальної справедливості щодо громадян.
«Ми не можемо і надалі спостерігати за тим, як парламент та уряд здійснюють політику, яка руйнує життя кожної української родини! Ми не можемо більше терпіти податки на пенсії, відсутність розумної фінансової політики, через що гривня втратила і продовжує втрачати свої позиції! Ми не можемо терпіти таку тарифну політику, підвищення податків для наших аграріїв! Усе це сьогодні, по суті, є руйнація України як економічно сильної країни», - підсумувала Юлія Тимошенко.
Окрім цього, вона розповіла про те, що політична криза в Україні, ситуація навколо розвалу коаліції та недієздатність уряду обговорювалися під час її зустрічі з Президентом Європарламенту
Мартіном Шульцем.
Юлія Тимошенко провела зустріч з Головою Комітету Європарламенту Елмаром Броком
Сьогодні в рамках робочого візиту до Брюсселя лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Головою Комітету Європейського Парламенту із закордонних справ Елмаром Броком.
Сторони обговорили ситуацію в Україні, євроінтеграційні прагнення нашої держави та співпрацю на парламентському рівні.
Юлія Тимошенко поінформувала свого співрозмовника про останні події у Верховній Раді, наголосивши на тому, що в країні розгортається повномасштабна політична криза, яку можна зупинити лише перезавантаженням влади.
«Зараз ми маємо уряд з рівнем довіри 2%. Це неприпустимо. Нам потрібно негайно сформувати новий демократичний Кабінет Міністрів, а в разі неможливості - провести позачергові вибори до парламенту», - сказала вона.
Окрім того, сторони обговорили ситуацію на Сході України. Серед іншого, наголошувалося на неможливості зняття санкцій проти Росії до встановлення миру на Донбасі, включаючи відновлення контролю української влади над цією територією та україно-російським кордоном, і повернення анексованого Криму.
У зв‘язку з цим лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні, кількість яких наразі становить майже два мільйони.
«Це наші громадяни, які не покинули Україну, а залишилися патріотами нашої держави. Наш обов‘язок захистити їх, не дати їм відчути себе покинутими», - сказала Юлія Тимошенко.
Зі свого боку Елмар Брок зазначив, що «поки на Донбасі триває військовий конфлікт, а Крим залишається окупованим, про жодне зняття санкцій не може йти мова».
У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря.
Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко вже провела зустріч з Президентом Європейського Парламенту
Мартіном Шульцем.
Юлія Тимошенко подякувала Генеральному секретарю ЄНП за підтримку України
Сьогодні в рамках робочого візиту до Брюсселя Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з Генеральним секретарем Європейської народної партії Антоніо Лопесом-Істурізом.
«Україна завжди є ключовою темою для обговорення в ЄНП. Ви завжди можете розрахувати на нашу домопогу та підтримку», - сказав Генеральний секретар.
Зі свого боку Юлія Тимошенко повідомила про останній розвиток подій в Україні та подякувала за підтримку.
У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря.
Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 75 партій-членів з 40 країн, 12 голів країн-членів ЄС та країн, які не є членами ЄС, 14 членів Європейської Комісії.
Джерело:
"Батьківщина" Вы читаете зеркало моего журнала - yes1111.
Основной пост находится здесь:
http://yes1111.dreamwidth.org/1339731.html