Пам'яті повстанців.

Oct 03, 2012 12:41

Все, сьогодні зняли прапор. Висів на балконі, від вулиці Міцкєвіча, від 1 серпня. І так кожного року і сподіваюсь, шо наші діти теж пам'ятатимуть про повстанців.
Мама, моєї свекрухи, брала участь в Варшавському повстанні 1944 року. Рідні брати і сестри батька, мого чоловіка - теж.
Ще за часів правління Леха Качинського(він був мером міста), в Варшаві створили Музей Варшавського повстання. А вже в минулому, 2011 році, інтелектуальні розумники писали про безцільність жертв повстанців і мешканців Варшави. А цього літа вони "глибоко" розвинули свої інтелектуальні роздуми і закликали громадян до невшановування пам'яті повстанців.
Але мешканці Варшави не послухали розумників і повивішували прапори 1 серпня. І тримали їх на стінах, своїх будинків, аж до сьогодні. А реконструктори знову відтворювали події і бої Варшавського повстання.

image Click to view


Під цю пісню люди проїхали, на роликах, через Варшаву, щоб вшанувати пам'ять повстанців.
Час минає, а боротьба триває. Повстанці воювали з німцями, а їх діти і онуки воюють з "глибокими" інтелектуалістами. І тепер ще й німців кажуть називати гітлерівцями. А шо, хіба вони прибули з Місяцю, чи все ж таки були німцями?

Ще в часи, коли "качисти" були при владі, на державному телебаченні, почали знімати фільм про польських диверсантів, про "тихо-темних", "Час честі". Глядачам серіал сподобався і тому його знімали і далі, аж до часів "радянського визволення". Серій про Варшавське повстання не зняли, бо грошей на фільм телебачення дало мало, бо при владі вже не "качисти", а "глибокі" інтелектуалісти.

http://www.tvp.pl/vod/seriale/obyczajowe/czas-honoru/sezon-1-1-13/i-seria-odc-1/167483

От, зняли б, на Україні, серіал про УПА.

Варшава., Варшавське повстання 1944 року

Previous post Next post
Up