Є речі, які існують, але їх побачити неможливо (бозон Хіггса, магнітне поле, елементарні частинки з теорії струн). А є такі, які можна побачити і помацати руками, але їх не існує.
Парадокс ? Зовсім ні. Зараз на Михайлівській площі Києва працює такий ілюзіон.
Перший експонат ілюзіону. Російська система залпового вогню "Град".
Вона стоїть в самому центрі Києва. Встигла, навіть, попрацювати на Донбасі. Складаеться враження, що вона справжня. Торкаєшся руками - як справжня !
А насправді - ні, це ілюзія.
В Україні конкретно цього апарата немає. Він зараз знаходиться в 18-й окремій мотострілецькій бригаді 58-ї армії Північного військового округу Збройних сил РФ (Чеченська республіка).
На це вказують військові документи з печаткою в/ч номер 27777, які знайшли в спішно покинутій машині. На дверях кабіни - залишок тактичного розпізнавального знаку вищезгаданої бригади (ромб у квадраті).
Ви його бачите ?
І я бачу. Але цього всього не існує.
По-перше, знак замалювали. Швидко, неякісно, але фарбою чесно бризнули. Хлопці поспішали, тому, прискіпуватися н-е-ч-е-с-н-о.
По-друге, високодуховний телевізор постійно твердить, що російських військ в Україні немає. Телевізор не людина, брехати не уміє. Логічно ?
Придивляючись до інших неіснуючих в Україні фантомів, починаєш розуміти "фокус".
Армія РФ використовує секретну зелену нано-фарбу, розроблену в наукових лабораторіях Сколково. Бризкаєш такою фарбою на техніку і вона ... зникає.
Фантастика ! Ай, да московити, от хитрі. Всіх перехитрили. Американці плачуть і кусають лікті.
А це експериментальний прототип Донецького народного автомобіля. Простий і надійний як танк. 3D-голограма.
У вільний від роботи час, працьовиті українські шахтарі роблять такі штуки у себе в гаражах. Німцям соромно за своїх ледачих шахтарів.
В російських садочках діток погано годують ? Треба потерпіти. Всі кошти ідуть на допомогу братній Україні. Це російська пересувна фабрика нано-роботів "Смерч".
За допомогою цієї пересувної фабрики, російські вчені навчилися робити багато корисних справ. Наприклад, дистанційно перефарбовувати приватні авто українців в модний колір "хакі". Сервіс експерементальний, тому в каталозі зараз лише один колір.
Ця технологія уміє також копати котловани, перевіряти якість будівництва, випробовувати людей на міцність і ще багато іншого. Японці завидують страшно.
Ілюзіон на Михайлівській площі містить ще багато цікавих експонатів.
Якщо хочете все побачити на власні очі, поспішайте. Бо європейці давно чекають на Ілюзіон. 28 лютого 2015 він переїде в Гаагу.