У Львові чи Тернополі та навіть по всій Західній Україні є популярним їздити до Польща за покупки. Навіть є така віза «на закупи». Супермаркети та торговельній центри сусідньої країни манять набагато ширшим вибором і дуже привабливими акціями. Зазвичай це не знижка у 10%, як часто наші продавці показують свою «щедрість», а товар за півціни чи навіть другий товар за символічну суму.
Втім, і у нас можна натрапити на пристойні розпродажі. Магазини всесвітніх або ж європейських мереж, які є і у нас, наприклад, Reserved Сropp та інші спускають ціни на залишки колишніх колекцій. Стоковий одяг такий же фірмовий і фізично новий. Часом його ціна така сама як на ринку, але це ж «фірма». Та і погодьтеся, набагато приємніше приміряти одяг у кабінці під музику, ніж за шторкою при 20-градусному морозі на базарі.
Нещодавно таким чином купив сорочку в магазині Reserved зі знижкою у 50%. При ціні у 400 гривень покупка обійшлася мені за 200 гривень.
1-2.
Можливо здається, що за дорого, втім восени 2013 року я узяв дів подібні сорочки у Junkers теж за 200 гривень (а тоді це було 7, а цілих 18 євро). Носив дуже часто і одна з тих сорочок і досі виглядає як нова.
Цікаво, що за ціною у гривні в 400 був цінник у 60 злотих. За курсом продажу це буде ті самі чотири сотні. Такі переклеєні польські цінники можна зустріти у багатьох західноукраїнських магазинах стокового одягу.
3.
Не знаю, чи то рекламних хід чи то дійсно у Польщі такі самі ціни. Навіть такий цінник був.
4.
Зверніть увагу, вироблено у Бангладеш, а виробник - Польщі (і код їхній).
Одначе є і негативний досвід одягу з подібних фірмових магазинів, стильні шкарпетки з PULL&BEAR не були довговічними - носилися як звичайні з «Ашану».
А на новому рюкзаку з Сropp після двох місяців відірвалася блискавка. У ремонті сумок сказали, що вшита вона була навпаки.
Так що при купівлі уважно придивляйтеся до деталей!
Как я в «Донецк Сити» бракованную обувь возвращал