Виявляється, подорожувати, знайомитися з новими країнами, цікавими людьми та пізнавати цей дивовижний світ може абсолютно кожен.
Мій друг
Олег Брущук, який через кризу втратив роботу, вирішив податися у мандри. І правильно, навіщо працювати з 8 до 17 за копійки які платять в Україні.
Про свої мандрівки хлопець регулярно пише на сторінці у Фейсбук. Його подорожі надихають.
Олег пересувається автостопом. Часто місцеві водії показують цікаві місця навкруги, нагодують чи навіть запросять до себе заночувати. Іноді мандрівник ночує під відкритим небом - просто на пляжі на вокзалі або ж зупиняється по кауч-серфінгу.
- Витратив 50 доларів за 2 місяці, живу за накоплені гроші. Трохи підробляв у Мінську, зараз допомагаю на фермі, безкоштовно кормлять, витрачаю мало, їм мало, багато пригощають, - каже Олег.
З весни він встиг побувати у 5-ти країнах:
Білорусі, Росії,
Грузії, Вірменії а зараз подорожувальник знаходиться у Азербайджані.
Закохана парочка проїхала 2 тисячі кілометрів автостопом аби побачити ФранціюЮнак навіть розробив свою схему мандрів автостопом - робить великі таблички англійською та сідає на великі відстані. Так йому вдалося проїхати більше 2 тисяч кілометрів з Петербургу до Краснодару змінивши всього 5 машин.
Олег не лише приймає допомогу, але й надає її - в якості волонтера. У червні був волонтером у Тбілісі, де був потужний паводок.
Мандрівник активно проводить паралелі між країнами та відмічає, що люди в усіх країнах, не дивлячись на кордони - однакові.
Наводжу кілька записок мандрівника:
8.06 У Грузії дуже кльово, люди добрі, какормлять і напоять безкоштовно . Хачарурі просто космос, також крута страва Хінкалі, щось схоже на вареники, але грузинське. Поїсти вистачає вдосталь. На 1-2 дол можна наїстись. Рекомендую грузинське вино, краще домашнє, купувати все на ринку у місцевих. Люди тут живуть не погано. Туристичне місто, все тільки розвивається, будується, повно цікавих мість, інфраструктура на дуже високому рівні. Три дні живу у каучсеоферів з України, фрілансери. Вчора зібрали компанію з 10ти чоловік, всі з України. Пожив би ще у Батумі, але не можу сидіти на одному місці. Сьогодні планую їхати далі, дуже хочу в грузинське село і в гори. Цікава грузинська культура і традиції).
Олег помічає різницю між країнами. Наприклад, у Вірменії популярна кава, тоді як у сусідньому Азербайджані - чай. Також хлопець ділиться враженнями від складності проходження кордонів.
По дорозі хлопець знайомиться з таким ж мандрівниками і заводить корисні знайомства.
З вікна вантажівки видно гарні краєвиди
Пам’ятник загиблим у війні в Абхазії
За словами Олега Баку - сучасне місто з хорошими людьми.
На цьому хлопець зупиняться не збирається на черзі в нього Туреччина, а на зиму він планує поїхати до колоритної Індії через не менш цікавий Іран.
Успіхів тобі Олеже із нетерпінням чекаємо на продовження розповідей про твої мандри!
Всі мої закордонні подорожі у одній публікації
>>>