А з
іншого погляду, нинішні події в Україні є величезною стратегічною поразкою кремляді. З огляду на стан українських правоохоронних, військових, та інших силових органів - справжнім дивом є те, що гарячі події відбуваються лише переважно в окремих населених пунктах двох областей.
Якщо взяти до уваги, що до ворога перебігли (або навіть безпосередньо працювали) високопосадовці МВС, СБУ, МОУ або були призначені ворогом, або ж втікли до нього з усім відповідним багажем таємної інформації про майже все, що можна собі уявити.
Те, що громадським активістам доводиться весь час штовхати в дупу неквапливих високопосадовців, що досі лишились на своїх посадах - також зрозуміло і навіть добре, зважаючи на те, що наше суспільство стрімко демократизується, а державний апарат іще трохи застряг в минулому.
Коротше кажучи, незважаючи на поточні негаразди, у нас ще є величезний шанс встояти та вийти з цього конфлікту переможцями. Принаймні, кремлядь вже мусить змиритись зі стратегічною поразкою - Україна буде Європейською.
Оскільки незмінною залишається одна істина:
росією править ху@ло, справжнє, автентичне.