Презентація (ч.3)

Jun 02, 2010 16:53

     Після неодноразових невдалих  спроб владнати конфлікту ситуацію за допомогою місцевих органів державної влади 14 квітня 2005 року ініціативна група селян Лідіївки у складі 30 осіб була вимушена приїхати до Києва, аби персонально звернутися по допомогу до Президента України.
    Біля стін секретаріату було проведено мітинг до учасників якого особисто вийшов Глава Держави, але жодне з розпоряджень Віктора Ющенко, зокрема його вказівки до Генерального прокурора у десятиденний термін вирішити зазначену проблему, так виконано і не було. У бесіді з селянами Ющенко обіцяв в обов’язковому порядку навести лад в області та притягти  до відповідальності осіб винних у порушенні прав та інтересів місцевих жителів.

Усі обіцянки Ющенка завершилися в підсумку тим, що 15 листопада 2007 року він присвоїв пану Вадатурському, порушувачу громадського спокою, та шахраю звання Героя України з врученням ордену держави.

Отримавши індульгенцію від влади, Ставши активним учасником помаранчевого політичного популізму, Пан Вадатурський розпочав масовану атаку проти активістів серед мешканців села Лідіївка.

У 2005 році допомагати селянам визвалися брати Чуркіни, але вони були зацікавлені не так у вирішенні проблем селян, а лише у тому, щоб  створити перешкоди для Вадатурського та Нібулону.

У 2008 році допомагати селянам взявся всім нам відомий «щирий патріот України»  Юрій Кармазін.
21.04.2008 в УНІАН була проведена прес-конференція. На цьому допомога Кармазіна, який з білбордів обіцяє захистити ПРАВО КОЖНОГО, ЗАКІНЧИЛАСЯ.

У 2010 році голова ініціативної групи селян звернуся по допомогу у вирішенні земельного питання до Всеукраїнської громадської організації "Взаємодія та успіх".

Основна мета поїздки

Всеукраїнської громадської організації «Взаємодія та успіх»

в сільськогосподарський район Миколаївської області

На сьогоднішній день в Україні зареєстровано 183 політичних партій, 3183 громадських організацій та 1090 благодійних організацій.

Україна на теперішньому етапі розвитку займає мабуть перше місце в світі по всіляким показникам, які тільки можна прорахувати. Всі ці показники відображають нашу реальну дійсність, як з позитивної так і з негативної сторони. От тільки негативу в нас чогось більше. Вже двадцять років Україна в своєму розвитку не тільки топчеться на місці, а по більшості показників стрімко летить в бездну.

В показник 3183 громадських організацій входить і наша  Всеукраїнська громадська організація «Взаємодія та успіх».  Якщо скласти ці всі цифри, а потім помножити їх на кількість членів і поділити на кількість жителів України то вийде, що в цей підсумок входять мабуть і немовлята. А чи можемо ми відразу назвати хоча б першу десятку громадських організацій?

Але цілі і задачі нашої ВГО «Взаємодія та успіх», які ми поставили перед собою - це створити таку громадську організацію, яка б базувалась  тільки на передових прогресивних поглядах будівництва нової суспільно-політичної формації. Наша організація ставить перед собою мету пройти і виконати Програму мінімум та Програму максимум.

Програма мінімум  - це вдосконалення соціально - економічних відносин в нашій державі та виховання прогресивних громадян  суспільства.

Програма максимум - це створення на основі громадської організації політичної партії, яка ставить перед собою задачу будівництва дійсно сильної держави, яка спирається на прогресивне громадське суспільство і цим самим відстоює їх право на щасливе життя.

Можна сказати, що все це фантазія або утопія. Про це ми можемо поговорити окремо. Єдине, що можна зараз сказати, то це те, що теперішнє наше життя - це утопія в усіх розуміннях цього слова. Утопія як держави так і суспільства.

Таким чином ми, Всеукраїнська громадська організація «Взаємодія та успіх» в першу чергу ставимо собі за мету створити організацію нового типу. Наша організація ідеологічно не залежить від жодної існуючої в Україні політичної партії. Але це не означає, що ми не будемо співпрацювати з прогресивними партіями або організаціями, які стоять на своїх ідеологічних платформах.  Для досягнення своєї основної мети ми повинні володіти усіма знаннями розбудови держави в Україні. А для цього, на етапі формування та становлення нашої організації, необхідно кожному члену організації не тільки вивчити в кабінетах всі моменти нашого соціально - економічного і політичного життя суспільства, а й самому на практиці все це побачити та пережити.
    Ситуацію  розвитку аграрного сектору в Україні, соціально - політичні відносини на селі нам і довелось вивчати на практиці подій які відбулися в селі Лідіївка Доманівського району Миколаївської області ще в 1996 році. А відлуння тих подій будуть згадувати ще не одне покоління мешканців села.

ДАЛІ:  http://vitalii-kobzar.livejournal.com/7056.html 
Previous post Next post
Up