Колонка для тижневика "Новинар"Українцям, яким зараз за тридцять п’ять, варто лише нагадати ключові слова - Сухумі, мавп’ячий розплідник, Новий Афон, «Зимний вечер в Гаграх», пальми і лаврові кущі, дрібні й кислуваті, але наші «радянські» мандарини перед Новим роком… Це був рай
(
Read more... )
Comments 16
кроспостни в ua_ge
Reply
Reply
просто я вже мушу бігти, попередньо видаливши свій акаунт...
Reply
Reply
(The comment has been removed)
див. http://www.abkhazeti.ru/new/index.php?name=News&file=article&sid=2852
Reply
(The comment has been removed)
абхази і грузини прийшли на цю землю в різні віки і з різних сторін. але і ті, і ті дуже давно.
Reply
Хоча, може Росія боїться того, що невдовзі її далекосхідні території будуть перенаселені китайцями. І таким чином Білокам"яна тренується виживати домінуючі народи заради імперських забаганок.
Хоча можливо, бідна на класичні курорти Росія хоче взяти до рук Сухум і Гагри. Звучить звичайно красиво, але на практиці собака зарите десь глибше. Але де?7 В чому глобальні прагнення Московітів до захоплення нових земель??
Reply
Колишній віце-мер Батумі пояснював це так:
Скорее всего, в судорожных поисках выхода из сложившейся ситуации, когда Советский Союз начал разваливаться буквально на глазах, аналитики просто предложили тогдашнему руководству те схемы, которые были разработаны в недрах советских органов госбезопасности в тридцатых-пятидесятых годах. И запылали по всей огромной империи пожары межэтнических противостояний - Карабах, Фергана, Ош, Абхазия, Южная Осетия, Приднестровье.
Reply
«древня» абхазька (сконструйована царським генералом Петром Усларом 1862 року)
я зустрічав сотні разів у текстах російських імперіялістів, тільки стояла у них у лапках замість абхазької самі знаєте яка мова (а замість царя - цісар).
Усі літературні мови створені конкретними людьми і більшість з них - у тому ж таки XIX сторіччі, або й пізніше.
Reply
Reply
Те, що "Шушанікіс Цамеба" була написана грузинською мовою і грузинською абеткою ще близько 480-го мало хто оскаржує)
Reply
Пам'ятаю в середині 90-х відпочивав в санаторії, що знаходиться за Рівним. Зустрів там грузинську сім'ю, яка спілкувалась українською( що є показовим для тих українців, які не можуть вивчити рідну мову)! Як виявилось вони саме біженці з Абхазії, тоді я вперше, ще школяр, зіткнувся з такою проблемою, що люди через насильство та несправедливість змушені були покинути землю своїх батьків.
КАцапстан хоче хоч якось підтримувати марку світового гравця та наддержави. Але оскільки він таким не є, то впливи на прикордонні держави з метою їх послаблення - остання можливість заявляти про себе як сильного гравця на міжнародній арені та робити виклик США та Західній спільноті.
Прикро, результатом цього є національні трагедії в тій же Грузії чи в Україні!
Reply
Leave a comment