Дуже гарна і логічна мапа. Пониженою підтримкою виділяється Захід - старий радянсько - польсько-румунський кордон. З іншого боку, низький результат в Криму і Севастополі - якщо на заході Мороз був "недостатньо" український, то в Криму, очевидно, був "занадто" український". Дещо низький відсоток в Дніпропетровській області пояснюється тим, що там дуже багато отримав Кучма, а решта кандидатів - істотно менше. Прямо як Лукашенко в себе на Могилівщині. :)
Ще цікавий момент - відносно поганий показник у Києві.
Взагалі, на ранніх етапах - виборах 1991, 1994, 1998, 1999 протистояння відбувалось в форматі Захід+Київ - решта країни.
Злам відбувся у 2002, коли НУ почала тіснити ліваків з центру. Підозрюю, якби не "вчасно" підняте мовне та деякі інші питання у 2004-ому, то процес "української реконкісти" років за п'ять спокійно би вийшов на рубежі Донбасу і Криму. Далі, щоправда, навряд чи справа пішла би, але відіграти південь (без Криму) та помірковану частину сходу було би цілком реально. Втім, я на долю не нарікаю - адже Кучма міг, як і Лукашенко в Білорусі, піти шляхом розгрому національної ідентичності, і все, історія скінчилась.