Що ви хочете досягти своєю акцією?
Ми нагадуємо про шкідливість частого перегляду телебачення і закликаємо людей дивитися телевізор якомога менше. А краще взагалі не дивитися і жити в реальному світі, а не в пучку фотонів.
Чому ви виступаєте проти частого перегляду телевізора?
1. Тому що телебачення - найкращий спосіб маніпулювати свідомістю людини.
2. Тому що телебачення шкідливе для психічного і фізичного здоров’я людини, особливо дітей.
1. Телевізор із найцікавішого винаходу людства перетворився на віртуальну реальність. Він уже не інформує і не розважає, він конструює твій світ. Твій і твоїх дітей. Він створює ілюзію дійсності. Через це людина, яка часто дивиться телевізор, втрачає здатність до аналізу, перетворюється на зомбі, який сліпо довіряє отриманій інформації.
Поєднання звуку і зображення в характерній для сучасного телебачення кліповій манері набагато більш впливає на глядача, ніж інші ЗМІ. Це дозволяє впарювати глядачеві потрібні месиджі, вставляти рекламу тощо.
Телевізор - тоталітарна штука від природи. Кожен може видавати газету, зробити сайт, спаяти радіопередавач з саморобної антеною, зняти кіно. Телеканали ж в усьому світі контролюються політичними кланами.
2. Частий перегляд телебачення спричиняє ряд захворювань та розладів: погіршення зору, ожиріння, телевізійну залежність, дратівливість, затримання розумового розвитку дітей.
За останніми даними західних вчених (Балтіморський університет ім. Джона Хопкінса), успіхи дітей у школі залежать від перегляду телевізійних програм. Чим більше дитина дивиться ТБ, тим гірше успіхи. Натомість ті діти, в кого вдома стоїть комп’ютер з виходом в Інтернет, виконували тести на порядок краще від дітей, які не мали власного компа.
Раніше вчені встановили прямо пропорційний зв’язок між надлишком ваги і дратівливістю дітей, які багато дивляться телевізор. Лікарі всіх спеціальностей (в тому числі й українські) рекомендують батькам на дозволяти дивитися телевізор більш, ніж 2 годин щодня. Та й дорослим не ВАРТО! цього робити, кажуть лікарі.
З дорослими ситуація не краще - коли в Москві була пожежа на Останкінській телевежі і півтори доби в столиці Росії не було прийому телесигналу, у багатьох людей зафіксовано нервові зриви, у кілька разів почастішали звертання до психологів та психіатрів. Це схоже на абстинентний синдром у наркоманів, відзначали російські вчені.