Мне сорока на хвосте принесла новость, что имя моего отца хотят использовать в кампании по декоммунизации. А именно, райгосадминистрация Дарницкого района г. Киева внесла его фамилию в
список деятелей, именами которых планируют назвать декоммунизированные улицы района:
"
В районной администрации подготовили весомые презентационные материалы с
(
Read more... )
А вы почитайте его атвобиографическую книгу "Пітьма вогнища не розпалюэ". есть в сети.
Там он очень интересно о времени голода, который сам пережил (прадед умер, отказавшись от еды, чтобы выжили внуки):
Н а нескольких страницах масштабной книги-феерии есть несколько страниц о периоде, когда в Киеве, а потом в селе под Киевом они пережили голод. Завершается этот сюжетный кусочек словами: «Я інколи думав (уже в дорослому віці) ось про що: якби люди знали про ілюзорність страху голоду? Адже тепер багато хто лікується голодом, вільно витримуючи 30-40, а інколи навіть 50-60 днів ц і л к о в и т о г о п о с т у. Я сам експериментував багато разів і переконався в цьому. Убиває не голод, а с т р а х, звичка їсти щодня, звичка, котра не задовольняється».
Отец размышляя о голоде и репрессиях 30-х годов, в большинстве своем инициированных доносами, писал: «Було зруйновано шлюзи совісті, зламано засторогу вічних сил, повалено браму генетичного підпілля. Звір у душі людській отримав повну свободу для дії. Тепер адресують всі лихоліття того часу Сталінові та його найближчим поплічникам - Кагановичу, Молотову, Ворошилову, Берії тощо. Чи не надто спрощена схема? Всі ті керівні нелюди (та й безліч інших, менших за чином) лише збудники, ініціатори суспільної лихоманки. Ми пережили історичне божевілля, психічну хворобу космічних масштабів. Не було б Сталіна - був би інший кат, може, ще жорстокіший! Прадавні мудреці говорили: «Те, що вгорі, - те і внизу!» Симптоми недуги, що вразила керівне ядро, визначалися всюди, майже в кожній сім'ї».
Завершается книга, которую для создания видимости критической массы «стона украинской интеллигенции о "голгофе-голодоморе" "втулили" в голодоморный список, рассказом об эксперименте юных исследователей XXI века: «Всі витримали п’ятдесятиденний піст. Сили не втратили. Відчулося, що тіло засвоює енергію Всесвіту. Разом з тим, всі відчули, що Планетарна ноосфера гальмує експеримент. Таке враження, що ми борсаємося в трясовині. Правду писав Шрі Ауробіндо, мудрець двадцятого віку, що вся бридота світу атакує ентузіаста, котрий починає ч и с т и т и свій організм, своє єство. Бо, власне, свого нема. Є с п і л ь н е.
Тоді що ж? На часі наш давній план.
Далекий світ. Чиста планета. Чиста ноосфера, спокій Всесвіту.
Треба шукати. Думати».
Reply
Reply
... Да, сложная, очень насыщенная жизнь. Жаль. что такие люди уходят рано...
Reply
Leave a comment