у підїзд хтось притяг біле пухнасте кошеня. оскільки я з кошенятами і кішками у домашніх умовах справи ніколи не мала, то є питання - чим годувати? і вообще, що делать?
оо, ми тіки своєму налагодили роботу шлунку. Якщо не жлобно, то є роял канін "інтестінал" - паштети для кошенят, виснажених і з неналагодженою роботою шкт. годувати зовсім потрошку (кавова-чайна ложечка), але часто, кожні 3-4 години. якщо просить жерти, то збільшити порції. з натурального - дивлячись, якого воно віку. Молоко, варене куряче філе, варена яловичина (можна шматками давати, якщо жує, або перемолоти в блендері в паштет, якщо ще зовсім манюня), якусь кашу, овочі (наш любить вівсянку, артек і варений буряк). Наш заглотував не жуючи, то ми йому клали шматки великі, щоб не міг ковтнути і жував. Ні в якому разі нічого жирного, типу сметани (в нашого від неї почалась просто нестримна срачка) чи якоїсь жирної підливи. від бліх малим ще нічого не можна (тільки від 2 місяців). ми купили якийсь бюджетний шампунь, від якого блохи мають дохнути, і я кошеня весь вечір купала і вибирала блох вручну (дохлих і живих). Занурила тварину в тазік з водою і вся гадість в основному вилазила на сухі ділянки тіла. від глистів треба, наче, чекати 2 місяців... ми дали майже зразу, бо нам ветеринар сказав, що він десь такого віку.
з приводу просить жерти - треба перевіряти якось розмір дивота чи я хз, бо наш просив постійно, просто не можна було заткнути, якщо хтось на кухні. ми годували-годували, а тоді лікар сказав, що ми перестарались. Бо наче всі продукти були дозволені і корисні, а срачка не припинялась)
не забувайте, що яловичину сирою давати не можна. і паразити в м'ясі, і не всі коти засвоюють її нормально, хоч по всіх мірилах це джерело природнього таурину.
Якщо не жлобно, то є роял канін "інтестінал" - паштети для кошенят, виснажених і з неналагодженою роботою шкт. годувати зовсім потрошку (кавова-чайна ложечка), але часто, кожні 3-4 години. якщо просить жерти, то збільшити порції.
з натурального - дивлячись, якого воно віку. Молоко, варене куряче філе, варена яловичина (можна шматками давати, якщо жує, або перемолоти в блендері в паштет, якщо ще зовсім манюня), якусь кашу, овочі (наш любить вівсянку, артек і варений буряк). Наш заглотував не жуючи, то ми йому клали шматки великі, щоб не міг ковтнути і жував. Ні в якому разі нічого жирного, типу сметани (в нашого від неї почалась просто нестримна срачка) чи якоїсь жирної підливи.
від бліх малим ще нічого не можна (тільки від 2 місяців). ми купили якийсь бюджетний шампунь, від якого блохи мають дохнути, і я кошеня весь вечір купала і вибирала блох вручну (дохлих і живих). Занурила тварину в тазік з водою і вся гадість в основному вилазила на сухі ділянки тіла. від глистів треба, наче, чекати 2 місяців... ми дали майже зразу, бо нам ветеринар сказав, що він десь такого віку.
Reply
Reply
Reply
начиталась вчора в ру-кетс, що варене куряче яйце дати можна.. не їсть, пожує і виплюне.
зате варену курятину - тіко так.
Reply
Reply
давала маленькими шматочками
з блохами так і робили, визбирували тих бліх.
саме прикольне, що в туалет ходить туди, де треба і вообще мімімімішечка
Reply
Reply
Reply
в мене чоловік був страшне як проти, а зараз просить ще другого завести)
Reply
говядину промораживаете, а потом можно и сырую.
Reply
посоветовали спрей фронтлайн, он типа не так опасен для маленьких
Reply
Leave a comment