Чего только не найдешь на просторах тЫрнЭта!
Нет, я не про стиль, и даже не про языГ этого документа..
Нет, я, конечно, понимаю, что реклама - святое дело, но нельзя же путать экскурсионное дело с фантастикой!..
Интересно, как там у
http://www.terra-nova.kiev.ua/country.php?z=50&ss=5 с другими регионами?
Сохраню для товарищей по цеху!
ЕКСКУРСІЯ
“НОВОРІЧНЕ ЗАКАРПАТТЯ”
Перший день
09.18 - прибуття в село Карпати. Поселення в санаторій. Сніданок.
11.00 - виїзд в Мукачево. Прогулянка старовинним містом на рубежі вулканічних Карпат і низовинного Закарпаття: екскурсія в “Білий Дім” - палац древнього князівського роду Ракоці-Шенборна, де зараз розміщений Мукачівський краєзнавчий музей, відвідування готичного костелу Святого Йосифа ХІ - XV ст., прогулянка центральною “вулицею-корзо” Пушкіна до міської ратуші початку ХХ ст. в архітектурному стилі сецесії.
13.00 - обід.
14.30 - прогулянка в замок “Паланок” на 68 метрів над згаслим вулканом. Це - один з найгарніших замків Європи, котрий за 600 років історії був і королівською резиденцією, і столицею бунтівної провінції, і політичною в’язницею імперії. Екскурсія в музей зі старовинними еспонатами. З башт родового гнізда князів Ракоці Ви побачите прекрасні мальовничі пейзажі центральноєвропейських долин і українських Карпат.
Вільний час.
Другий день
Сніданок.
10.00 - виїзд до села Чинадієве. “Руські ворота” - умовний перевал, через котрий ішов торговий шлях з Угорщини на Русь. Прогулянка до фортеці барона Перені XIV ст.
Екскурсія перлиною австрійської архітектури кінця ХІХ ст. - палацем графів Шенборнів. 365 вікон, 52 кімнати, 12 входів (що відповідають дням, тижням, місяцям календарного року) як данина символізму аристократичної епохи в мисливському маєтку власників Берегвару. Прогулянка розкішним парком з рідкими видами рослин: рожевий бук, самшит, японська вишня, канадська ялина та інші.
13.00 - Невицьке, або замок Поган-Діви. Живописні башти та кам’яні стіни наймальовничішої фортеці Закарпаття на вершині високої гори, яка була колись вулканом. З висоти 125 метрів відкривається вигляд на кордон України зі Словаччиною.
14.30 - обід в культовій корчмі-музеї “Деца у нотаря”.
Повернення в санаторій.
Святкування Нового Року. Шоу-карнавал.
Третій день
Сніданок. Вільний час.
Обід.
14.00 - виїзд у Хуст - столицю Карпатської України. Екскурсія до замку на Червоній скелі - родового гнізда найвідомішого володаря Трансільванії Влада Дракула. Прогулянка до надзвичайно укріпленої церкви-фортеці ХІІІ ст. - колишнього Єлизаветинського костелу.
Повернення в село Карпати. Вільний час.
Четвертий день
Сніданок.
10.00 - виїзд в Ужгород.
Екскурсія в Закарпатському музеї народної архітектури і побуту просто неба, де зберігаються унікальні церкви і садиби в карпатському готичному стилі. Прогулянка вулицями Старого міста. По дорозі - зупинка біля ужгородської синагоги початку ХХ ст. зарабо-мавританськими і візантійськими елементами.
13.00 - обід.
Прогулянка найменшим і найзахіднішим обласним центром України. Відвідування замку-палацу Другетів XIV-XV ст. з найбільшою в країні колекцією кельтських старожитностей і бронзових скарбів.
Повернення в санаторій. Вільний час.
П’ятий день
Сніданок.
10.00 - виїзд у Берегове. 900-річне місто з давніми традиціями виноробства. Екскурсія містом з пам’ятниками угорської архітектури. Відпочинок просто неба термальному басейні з гарячою водою.
13.00 - обід. По дорозів в Мукачево зупинка в селі Мужієве, біля 900-літнього домініканського костелу і на горі, де 700 років тому відкрили золоту копальню.