Рахів - місто на сході Закарпатської області. Населення 16 тисяч осіб.
Рахів - найбільш високогірне місто в Україні. Особливих принад тут нема, але навколо міста кілька гір, звідки відкриваються шикарні види. Також Рахів відомий тим, що тут ніби-то розташовується географічний центр Європи. Але насправді не в Рахові, а на відстані 18 км від. Та і ,власне, сусідні країни вважають, що центр Європи знаходиться саме на їхній території. Та і, чесно кажучи, таке собі досягнення)) Тож ми вирішили не відвідувати цю атракцію. Нам достатньо було глянути через вікно автобуса.
Отже покажу вам трохи Рахова і краєвиди з однієї з гір.
1. Простенький центр
2. Але тихий і акуратний.
3. Один з храмів міста
4. Видатної архітектури тут нема. Від слова взагалі
5. Пам'ятник Гуцулу. Цей регіон вважається гуцульським.
6. В переважній більшості місто забудоване приватним сектором.
7.
8. Міст через річку Тиса
9.
10. Залізничний вокзал
11. Саме звідси ми і рушимо далі - до Татарова. Але з невеличкими труднощами)) Не знаю, чи видно на фото, але на пероні стоять тюки із крамом однієї бабусі. Коли прибула електричка, то ця бабця почала вантажити своє добро у вагон, але його було стільки, що до часу відправлення вона не встигла і чверті зробити. Електричка стояла, чекала. Я запитав у жіночки, що сиділа поруч, і скільки ми будемо чекати відправлення. Та сказала, що до тих пір, допоки бабця на завантажиться. Тож довелося нам теж впрягтися і вантажити із нею. Але робота була не з приємних - то все смерділо якоюсь бомжатнею. І тягали ми все підряд - від баклажок із водою до якихось піджаків.
12. Але знову повернемося до Рахова. Ось ця штука мені сподобалася - підвісний міст. Сподобалося ним пересуватися, коли він погойдується, а знизу шумить гірська річка.
13. Також був свідком, як молоді хлопці пливли вниз по течії на автомобільних покришках.
14. А тепер підемо в гори
15. Співоче поле. Тут ніби проводять якийсь етнічний фестиваль
16. Піднімаємося
17. Час від часу трапляються хатки.
18.
19.
20. Місцева флора
21. Кайф, нє? (с)
22.
23.
24. Пам'ятний знак на честь ОУН
25. Стежки в лісі
Потім спустились з гори, ще трохи поблукали містом і поїхали до вищезгаданого Татарова