На сайті Верховної Ради з’явиться аналог кнопки “Like”

May 07, 2013 10:00




На офіційному веб-порталі Верховної Ради України rada.gov.ua невдовзі з’являться кнопки, схожі за своїм призначенням до кнопок “Like” у соціальній мережі Facebook чи “Мне нравится” у ВКонтакте. За допомогою кнопок можна буде оцінювати той чи інший закон. Про це на прес-конференції повідомив головний адміністратор rada.gov.ua Федір Гонтса.

На кожній сторінці сайту Верховної Ради з’являться кнопки ”За”, “Проти” та “Утримуюсь”, з допомогою яких інтернет-користувачі зможуть висловити своє ставлення до певного закону чи законопроекту. Для можливості скористатись кнопками потрібно буде увійти на сайт з-під аккаунтів однієї з соціальних мереж - ВКонтакте, Одноклассники.ru чи Facebook.

“Інтернет і соціальні мережі багато що змінили в сучасному суспільстві, - розповідає Федір Гонтса. - І якщо з допомогою соцмереж організовуються революції, то чому б не спробувати використати потенціал людей, що сидять в інтернеті, на благо держави? З допомогою нових кнопок у розділі “Законопроекти” кожен зможе вплинути на законотворчість Верховної Ради. Якщо людям не сподобається той чи інший законопроект, відтепер не треба підіймати шум у пресі чи виходити на мітинги під Верховну Раду - варто просто авторизуватись на сайті rada.gov.ua і натиснути кнопку “Проти” під відповідним законопроектом.”

За словами ініціаторів нововведення, народні депутати обіцяють враховувати голос народу при обговоренні того чи іншого законопроекту.

“Останнім часом багато хто звинувачує людей у їх пасивності, - коментує нові кнопки голова Верховної Ради України Володимир Рибак, - Мовляв, колись люди збирались разом, виходили на мітинги, щось робили, а тепер усі стали лінивими, і все, на що спроможні - це писати негатив у соцмережах. Ну от, тепер ці звинувачення стануть беззмістовними - українці зможуть керувати державою не виходячи з соціальних мереж. В буквальному розумінні.”

Наразі нові кнопки знаходяться на стадії закритого бета-тестування. Їх запуск заплановано на червень.

Роман Голубовський спеціально для UaReview

Читати статтю на сайті UaReview.

Однокласники.ру, закон, соціальні мережі, facebook, Верховна Рада, Володимир Рибак, ВКонтакте

Previous post Next post
Up