Злободневный для нищебродов вопрос: "как стать миллионеров" имеет весьма простое решение во время войны. Вот и некий Виталий Хемич,сын быв.депутата, бином Ньютона не решал, а по примеру Прытулы и Стерненко, решил заняться "волонтерством". Был бы он чуть поумнее, все бы у него получилось, но у Виталика мозги повреждены игроманией. Получив от 5х "терпил" миллион гривен, он вместо того,чтобы сменить дислокацию, просто стал просаживать их по месту жительства.
Разумеется,за ним пришли.
Суд в эпоху гидности длился не долго,и закончился достаточно гуманно. Учитывая то,что "шахрай""западенец", т.е. существо более высшего "гатунку", чем "схидняк", все время следствия он был под подпиской,т.е. на свободе. Пусть даже и появляясь на заседания с черепно-мозговой травмой (видимо,был сильный гололед, и Виталик пару раз упал и сильно ударился головой).
Гуманный бандеровский суд приговорил конкурента Прытулы к... мобилизации в в/ч А4247.
На Івано-Франківщині суд зупинив провадження щодо Віталія Хемича, якого підозрюють у привласненні понад 1 млн грн благодійних внесків на підтримку ЗСУ. Обвинуваченого мобілізували до війська.
Про це
повідомили 25 жовтня під час судового засідання у Калуському міськрайонному суді, інформує кореспондентка Суспільного з місця події.
На сьогоднішнє слухання справи Віталій Хемич не прийшов. Клопотання про зупинення провадження до часу звільнення обвинуваченого з військової служби подала прокурорка Наталія Площанська.
"Наразі обвинувачений Віталій Хемич призваний на військову службу за контрактом під час мобілізації у військову частину А4247. Cуд вважає за доцільне зупинити судове провадження щодо обвинуваченого до його звільнення з військової служби", - сказала суддя Олександра Кардаш.
Що відомо про справу псевдоволонтера Віталія Хемича
19 вересня Калуська прокуратура повідомила про підозру калушанину, який привласнив понад 1 млн грн благодійних внесків на підтримку Збройних сил України.
Підозрюваний Віталій Хемич є сином підприємця та ексдепутата Калуської міської ради Ігоря Хемича. Після того, як обдурені люди почали поширювати інформацію про псевдоволонтера, Хемич опублікував відеозвернення у Facebook, в якому зізнався, що є залежним від азартних ігор. Також чоловік попросив вибачення у тих, в кого виманив гроші. Старший брат псевдоволонтера Олег Хемич кореспондентці Суспільного повідомив, що почав віддавати людям гроші, які у них видурив його брат.
23 вересня у Калуському міськрайонному суді обрали міру запобіжного заходу для Віталія Хемича, якого підозрюють у привласненні понад 1 млн грн благодійних внесків на підтримку Збройних сил України. Суд вирішив взяти чоловіка під варту із можливістю внесення застави у 198 480 грн.
28 вересня Віталій Хемич вийшов із СІЗО після внесення застави у сумі 198 480 грн. Також підозрюваний відшкодував ошуканим понад 1 млн 400 тис. грн.
9 листопада на засідання суду прийшли четверо потерпілих, яких ошукав Хемич. Частина людей, у яких обвинувачений виманив гроші, подали клопотання, аби засідання проводили без їхньої участі, бо зараз вони воюють на фронті.
13 лютого 2023 року у суді допитали брата обвинуваченого - Олега Хемича, який у справі виступає свідком.
8 травня 2023 року у суді допитали Віталія Хемича. Він повідомив, що з обвинуваченням згідний частково.
16 серпня 2023 року у цьому ж суді продовжили розгляд цієї справи. На засіданні допитали ще п'ятьох потерпілих, які перерахували Віталію Хемичу гроші на придбання військового спорядження.
18 вересня під час судового засідання у Калуському міськрайонному суді допитали останню потерпілу.
3 жовтня слухання справи відклали, оскільки Віталій Хемич потрапив у лікарню із черепно-мозковою травмою.
16 жовтня обвинувачений розірвав договір зі своїм адвокатом Василем Федоровичем, який вів справу від початку її розгляду.