Originally posted by
avvocato_oleg at
Заява про злочин до Генпрокуратури - щодо незаконного голосування за Закон №9073 - про мови Народ-юристи, адвокати, правники і просто небайдужі громадяни!
Ось зразок заяви в порядку ст.97 КПК, спрямований проти тих "піаністів", які проголосували по 3-4 рази за своїх відсутніх колег під час прийняття Закону №9073 - про мови (прізвища ж відомі).
Що Ви думаєте з цього приводу?
Давайте організуємо таку компанію: попросимо наших прихільників - громадян які підтримують нашу правову позицію - підписати її від свого імені і направити в ГПУ для відпрацювання. Чим не ідея?
p.s. Будемо бити їх їхньою же зброєю. Окрім того - це мирний, недорогий і доволі ефективний спосіб!
***
Заява про злочин до Генпрокуратури (зразок)
Генеральна прокуратура України
01011, Київ, вул.Різницька, 13/15
від: Паливоди Івана Миколайовича,
який мешкає за адресою:
м. Київ, вул. Сагайдачного, 5 кв.5
тел. (044) 555-55-66
від "__" _______ 2012р.
Шановні пані та панове,
З повідомлення телеканалу РАДА та інших телевізійних каналів та друкованих ЗМІ мені стало відомо, що:
а) згідно з інформацією офіційного веб-сайту Верховної Ради України www.rada.gov.ua (Джерело:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/g_zak_list_n?word=9073) за результатами письмової пойменної реєстрації народних депутатів України на засіданні ВР, яке відбулося о 16-08 дня 03.07.12 були присутні 364 народних депутатів України;
б) за вміщеними на офіційному сайті Верховної Ради України результатами голосувань за проект Закону №9073 "Про засади державної мовної політики (№ 9073) (в цілому)" станом на 16-09 дня 03.07.12 ціла низка цих депутатів, а саме - 248 осіб нібито (тобто попри свою фактичну відсутність, підтверджену даними пойменної реєстрації та відеоматеріалами ЗМІ, відзнятими в той день телеканалом РАДА та іншими) брали участь у голосуваннях, хоча де-факто фізично присутні в залі засідань ВР були не більше 85 осіб (яких легко порахувати на даному відео).
При цьому, відповідно до частини третьої ст.84 Конституції України "голосування на засіданнях Верховної Ради України здійснюється народним депутатом України ОСОБИСТО", а відповідно до ст.79 Конституції народний депутат, набуваючи повноважень, складає присягу "додержуватися Конституції і законів України", що унеможливлює легітимну передачу депутатом права голосу іншій особі, передачу або набуття в інших спосіб чужих депутатських карток, голосування за іншого депутата, тощо.
Слід також взяти до уваги, що за частиною першою ст.152 Конституції України, рішенням Конституційного Суду України №11-рп від 07.07.98 порушення процедури прийняття правових актів Верховною Радою є підставою для визнання їх неконституційними.
Відтак, на моє переконання, голосування невідомими особами за народних депутатів України, відсутніх у сесійній залі 03.07.12, є прямою загрозою національній безпеці України і містить у собі ознаки злочинів, передбачених ст.344 ("Втручання у діяльність державного діяча") та/чи ст.351 ("Перешкоджання діяльности народного депутата України та депутата місцевої ради").
Враховуючи вищевикладене, на підставі пункту 1 частини першої ст.94, ст.95, 97 Кримінально-процесуального кодексу України прошу розглянути цю заяву, прийняти рішення відповідно до частини другої ст.97 КПК і письмово повідомити мене про прийняте рішення (надіслати відповідну постанову на мою адресу: ________________________________________________________).
З повагою,
Х Х
p.s. Про кримінальну відповідальність за ст. 383 КК (завідомо неправдиве повідомлення про злочин) повідомлений.