Для мене політкоректність - це гидота, попри всю мою нелюбов до викривачів усесвітньої жидівської змови, від яких нічим не гірші ущербні мисливці на нацистів. Гидота, що роз"їдає нашу країну, як кислота.
ото дійсно, нема в Україні гіршої біди, ніж політкоректність. зовсім ті баби з жидами і чурками від рук відбились хочуть, суки щоб і їх за людей тримали.
Я взагалі-то сприймаю політкоректність як дещо перебільшену ввічливість. Тобто, вжити якесь слово замість іншого нескладно, але певний підсвідомий опір може виникнути. От щойно я пережила таке, спілкуючись зі своєю любою подругою, затятою веганкою (чи як називається той ізврат - це коли можна молоко, але не яйця і, Боже борони, не м"ясо). Якою заядлою кулінаркою я себе відразу ж відчула! Хоч печи паску за рецептом Ольги Франко на 30 яєць.
політкоректність -- це називати людей з пригноблених груп так, як вони самі себе називають. не вживати мови прингоблення. стояти на боці гноблених проти гнобителів. ось що таке політкоректність -- а не те, що нам впарюють необізнані вітчизняні журналісти.
А, може, вегетаріанці теж вважають себе пригнобленою групою? :-) Серйозно, в наш час належати до вегетаріанців - значно більша відповідальність, ніж до певної конфесії. Навіть до більшості конфесій.
Ну так, і для них, як колись пан Корчинський нагадував, мовою ненависти є "їсти м"ясо" замість "поїдати розчленовані трупи тварин". Не вживаймо мови ненависти!
Маша, для того, щоб не ображати людей є ввічливість, гарні манери, виховання, етикет, справедливість і таке інше. Політкоректність підміняє собою ці речі і доводить "невживання мови пригноблення" аж до абсурду.
Вассанто, якщо ти не знаєш, чим відрізняються між собою політкоректність і політичні евфемізми -- це не означає, що всі інші теж не можуть.
доведення до абсурду в даній ситуації нам не загрожує. бо в нашій країні до засилля політкоректності приблизно так само далеко, як до перемоги фемінізму.
Маша, можна заборонити на законодавчому рівні слово "баба" (наприклад), але це не зменшить кількість гм... "альтернатівна адарьонних" які відкривають рота на жінку лише тому, що вона жінка і у більшості випадків не зможе дати в пику якшошо. Ні політичні евфемізми типу "афроамериканця", ні політкоректність така, про яку ти говориш, не зменшують гноблення, утисків ітеде. Саме тому я вважаю політкоректність поганою ідеєю в принципі. Людей потрібно виховувати, а про проблеми говорити відкрито. Окремо зауважу, що НМСД, коли конкретна людина _поводиться_відповідно_до_стереотипів_у найгіршому_їх_вигляді_ (особливо підкреслюю) (будь шо - "тупа блондинка", "бандит-ніггер" чи щось іще і з будь яких причин), то політкоректне мовчання замість називання речей своїми іменами я вважаю надзичайно шкідливим.
афроамериканець -- це якраз політкоректна назва. політичний евфемізм -- це, скажімо, Пакращєння. чи супутня шкода на позначення жертв серед цивільного населення під час військових дій. я ж кажу, ти не знаєш, чим вони між собою відрізняються, а намагаєшся мене вчити. і да, мовчання політкоретним не буває.
Машо, я тебе вчити? Змилуйся, Буддо! Я всього лише отекстувала власні думки. Те, що ти назвала політичними евфемізмами, я називаю сарказмом і цинізмом.
це не я їх називаю. це їх так називають в політології і лінгвістиці. як я вже казала -- і не лише тобі -- ти вільна називати що завгодно як завгодно. але треба розуміти різницю між терміном і оцінкою. і бажано їх не змішувати.
Можна молоко, але не яйця? Як на мене такий ізврат називається дурістю. :) Я таким людям зазвичай розповідаю, що шубки з натурального хутра та живі ялинки на Новий Рік напряму сприяють збільшенню кількості живих звірів у лісах і самих лісів.
:-) Я, натомість, проповідувала про те, що яйця дієтичні, отже, жоден зародок живої істоти не потерпів. Але це була "цілковито даремна розмова, горох об стіну".
А хто тут ображена сторона - баби чи жиди? Баба - цілком нормальне означення жінки старшого віку, жид - застаріле слово, яке походить від імені одного з синів патріарха Якова. Причину ображатися мали б тільки чурки(це, мабуть, спотворене тюрки?), але в мене між читачів жодного тюрка нема :-)
Reply
зовсім ті баби з жидами і чурками від рук відбились хочуть, суки щоб і їх за людей тримали.
Reply
Reply
не вживати мови прингоблення.
стояти на боці гноблених проти гнобителів.
ось що таке політкоректність -- а не те, що нам впарюють необізнані вітчизняні журналісти.
Reply
Reply
Reply
Reply
якщо ти не знаєш, чим відрізняються між собою політкоректність і політичні евфемізми -- це не означає, що всі інші теж не можуть.
доведення до абсурду в даній ситуації нам не загрожує. бо в нашій країні до засилля політкоректності приблизно так само далеко, як до перемоги фемінізму.
Reply
Окремо зауважу, що НМСД, коли конкретна людина _поводиться_відповідно_до_стереотипів_у найгіршому_їх_вигляді_ (особливо підкреслюю) (будь шо - "тупа блондинка", "бандит-ніггер" чи щось іще і з будь яких причин), то політкоректне мовчання замість називання речей своїми іменами я вважаю надзичайно шкідливим.
Reply
політичний евфемізм -- це, скажімо, Пакращєння. чи супутня шкода на позначення жертв серед цивільного населення під час військових дій.
я ж кажу, ти не знаєш, чим вони між собою відрізняються, а намагаєшся мене вчити.
і да, мовчання політкоретним не буває.
Reply
Я всього лише отекстувала власні думки.
Те, що ти назвала політичними евфемізмами, я називаю сарказмом і цинізмом.
Reply
як я вже казала -- і не лише тобі -- ти вільна називати що завгодно як завгодно.
але треба розуміти різницю між терміном і оцінкою.
і бажано їх не змішувати.
Reply
Я таким людям зазвичай розповідаю, що шубки з натурального хутра та живі ялинки на Новий Рік напряму сприяють збільшенню кількості живих звірів у лісах і самих лісів.
Reply
Reply
Reply
Reply
Leave a comment