MEAT

Aug 07, 2010 20:08

I spend way too much money on my cats.

But hey, now that the initial investment is out of the way, we're talking about $1.20 per day for food for both of those carpet apes...

Still way cheaper than pre-made raw.

Total cost plus supplements and scale to portion meals, $180. Pretty good.

If anyone is interested in the recipe, here it is.
Previous post Next post
Up