Annoying spam

Sep 27, 2011 01:51

Ugh ( Read more... )

rant, spam, cookies

Leave a comment

spuvya October 10 2011, 12:54:51 UTC
Ik weet waar je 't over hebt. Is idd vreselijk irritant. Ook mensen die je taal niet eens spreken en/of lezen en je dan zo maar als vriend toevoegen. Het zou verboden moeten worden, net als autodrop!

Reply

therealpara October 12 2011, 00:47:40 UTC
Nogal ja. Heb nu een of andere optie ingeschakeld hier op LJ. Eens zien of dat werkt.
Dat ze de taal niet spreken en zomaar toevoegen vind ik op zich nog niet heel erg. Hoe meer zielen hoe meer vreugd ;p
En het duurde wel een dag lang voor ik je autodrop grap begreep 8D

Reply

spuvya October 12 2011, 13:04:57 UTC
Als ze je zomaar toevoegen en niet eens de taal spreken, laat staan lezen, dan voegen ze alleen maar toe voor de heb en daar begin ik niet aan.

Hahaha, :lol @ begrijpen van grap. "Altijd weer die autodrop. Het zou verbóden moeten worden". Die vergeet ik nooit meer :P

Reply

therealpara October 19 2011, 02:21:09 UTC
Meestal wel ja, maar ik ben ook heel soms zo xD en vind het gewoon interessant om de blogs dan te lezen van al die verschillende mensen enzo :3

Ik wel :P *vergietgeheugen*

Reply

spuvya October 19 2011, 18:21:51 UTC
Als het nu in het Engels zou zijn dan wel. Duits zou ook nog wel gaan. Maar Russisch bijvoorbeeld dat snap ik niet en zij op hun beurt kunnen geen Nederlands lezen, dus snap ik dan weer niet waarom zo iemand me dan toevoegt. Maar ja, ik snap nu eenmaal nooit iets :P

Reply

therealpara October 20 2011, 04:16:00 UTC
Vertaalsites :P Ik gebruik heel vaak google translate als ik een berichtje wil lezen wat in een andere taal is geschreven en dan zijn er verder minder problemen om elkaar begrijpen :)

Reply


Leave a comment

Up