Німі - говорять

Sep 07, 2008 23:09

Як мало смислу в словах. Букви несуть в собі негатив і декілька тонн цегли для будівництва стіни від реальності.
Прикро, що не винайшли способу для загального спілкування мовчанням. Я не маю на увазі телепатичне спілкування або читання думок чи імплантацію різних чипів в тканини. Я говорю про спілкування очима, посмішками, жестами і доторками.

В погляді - весь словник лексики разом з нематеріалізованими додатками, виданий і опублікований першого вашого дня існування на всіх мовах світу (навіть на тих, що зникнули) з можливістю його використання в подальшій практиці співжиття з іншими індивідами. Словник в твердій палітурці з ілюстраціями, зрозумілими лише для власника. Кількість перевидань невідома і перебуває в прямій залежності від історико-душевного розвитку людства та якісних характеристик любові чи агресії.

Великий тлумачний словник сучасної української мови термін «жест» трактує як рух тіла чи рук, який супроводжує людську мову або замінює її. Близьким до цього є визначення поняття «міміка»: уміння виражати думки і почуття, створювати образи за допомогою рухів рук, обличчя тощо. Співрозмовником суб’єкта може бути будь-хто незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних та інших ознак.

Посмішка - кінець карантину. Лікувальні властивості посмішки в жодній науці (зокрема біології) не мають пояснення. Такий вид спілкування притаманний для передачі виключно позитивної інформації, якщо не враховувати фальшу і злих намірів. Посмішка не продається в аптеках і не практикується як лікувальний засіб в диспансерах. Там все надто банально.
Кожна людина має невід’ємне право на посмішку, яке гарантується і захищається державою. Неправдива подача інформації таким способом є неприпустимою для обох суб’єктів та третіх осіб і тягне за собою каральні санкції нематеріального характеру.

Мовчим, народ)

вздумнулось, текст

Previous post Next post
Up