Magic Smart W650i: Android Dual-SIM-смартфон з вбудованим TV-тюнером

Oct 29, 2011 00:57




Смартфон Magic Smart W650i - компактне, непогано складене пристрій, головні особливості якого - підтримка одночасної роботи з двома SIM-картами, вбудований TV-тюнер «на борту», ​​а також двоядерний процесор МТК 6516.

Дизайн і збірка

Корпус Magic Smart W650i реалізований з пластику.Участь інших матеріалів в збірці корпусу номінально - всього лише кілька окантовок функціональних роз'ємів, а також підпірки для прорізів, «ховають» за собою динаміки плюс вставка, що обрамляє вічко вбудованої камери.

Якість збірки можна охарактеризувати, як «досить добре».Шви невеликі, зазорів, втім, як і люфта немає. Однак що не дуже порадувало - на стиск в руці корпус відповідає невеликим скрипом. Звичайно ж, ситуація не критична, скоріше це просто нюанс, про який, на мій погляд, тим не менш, не згадати не можна.

На ринку Magic Smart W650i представлений в білому і чорному кольорі корпусу. Зрозуміло, і перший і другий варіант кольору має деякі вставки, однак наявність їх мінімально.

Цікаво також те, що корпус білого смартфона глянсовий, а чорний матовий.

Реалізація функціональних роз'ємів і кнопок на бічних гранях апарату хороша - ніде нічого не западає й іншими прикладами виробничих ляпів на «звернення» до них «не відповідає».

Кріплення кришки акумуляторного блоку на панель швидке і якісне - за часом не займає і двох секунд.Виконання зворотного процедури також швидке. Кришка ж після кріплення на панель люфтом не відповідає.

Ергономіка функціональних елементів

Левову частку лицьовій панелі займає дисплей, який апаратно прикривається глянсовим прозорим пластиком.

Над дисплеєм розташована проріз комунікаційного динаміка, зсередини підперта металевою сіткою. Зліва від прорізи розташовується невелика панель, на якій, у свою чергу, знаходиться індикатор відображення деяких процесів в системі, а також датчик освітленості.

Трохи нижче дисплея влаштований ряд механічних клавіш управління, а також навігаційне коліщатко-трекбол. Що стосується кнопок - це клавіші роботи з дзвінками, кнопка home, клавіша переходу в попередній підпункт меню, а також клавіша виклику рядки пошуку та кнопка виклику контекстного меню.

У тілі кришки акумуляторного блоку, яка, в свою чергу, прикриває всю тильну панель, реалізовано кілька прорізів під висновки різних функціональних елементів. Йдеться, зокрема йде про виведення динаміка гучного зв'язку, вічка «штатної» камери, а також подвійний спалаху.

На правій бічній грані розміщено дві кнопки «гарячого» виклику додатків «TV-тюнер», а також «Вбудована камера».

На лівій грані знаходиться спарена кнопка регулювання гучності звуку, а також USB-порт для підключення кабелю зарядного пристрою, або ж шнурка синхронізації з USB-портом комп'ютера / ноутбука.Крім згаданого варіанту зарядного пристрою, виробник також пропонує якусь альтернативу - спеціальний роз'єм під вилку зарядного пристрою 2 мм (розташований на верхньому торці), - класичне зарядний пристрій Nokia. Перевірив з останнім - працює чудово.

Крім 2 мм роз'єму на верхньому торці також розташований порт 3,5 мм для підключення традиційних навушників, а ближче до правої бічної грані знаходиться пенал, в якому, у свою чергу «ховається» «виїзна» антена «TV-тюнера».

На нижньому торці є петля для кріплення страхувального шнурка, а також невеликий проріз вбудованого мікрофона.

Телефоны

Previous post Next post
Up