15 марта 2011
Трудовий колектив "Газеты по-киевски" заявляє про тиск на редакцію і про намір ліквідувати видання. Про це йдеться у відкритому листі колективу, текст якого є в розпорядженні "Української правди". Співробітники видання нагадали, що минулої п'ятниці, а також у понеділок і у вівторок "Газета по-киевски" не вийшла у світ, оскільки друкарня відмовилася друкувати тираж.
"Судячи з усього, на друкарню УПМ, нашого давнього і надійного партнера, чинять тиск. Але це почалося не минулого тижня. У нас створюється враження, що вже досить давно і системно тиснуть і на керівництво газети", - йдеться в листі.
"Інакше не можна пояснити, чому на редакційних "летучках" від нас стали прямо вимагати "не нариватися", не виходити за рамки інформаційного жанру, уникати критичних коментарів", - додали журналісти.
Вони зазначили, що "намагалися робити максимально зважені, спокійні за тоном публікації, але все-таки піднімати питання, які реально цікавлять і зачіпають українське суспільство".
"І у нас є всі підстави вважати, що нинішній безпрецедентний тиск пов'язаний з появою останнім часом низки таких чесних публікацій. У цілому складається враження, що комусь хочеться задушити "Газету по-киевски", яка відома як джерело об'єктивної і, ймовірно, не завжди упередженої інформації", - йдеться в листі.
19 мая 2011
Сегодня вышел из печати первый номер обновленной «Газеты по-киевски» после двухмесячного перерыва, сопряженного с переформатированием руководства издания. Периодичность выхода и цена издания остались прежними.
Среди тем, вынесенных на титульную страницу «Газеты», интервью продюсера украинской участницы «Евровидения-2011» Мики Ньютон Тимофея Нагорного, а также публикация о драке зампредседателя Верховной Рады Адама Мартынюка с депутатом Олегом Ляшко, которая состоялась вчера в сессионном зале парламента.
Также на титулку вынесен анонс приложения «Деньги по-киевски» с темой цен на золото, а также приложения «Здоровье по-киевски» с экспериментом по сыроедению.
Вот они, какие, оказывается, «вопросы, которые реально интересуют и задевают украинское общество». Вот она, выходит, какова «объективная и, вероятно, не всегда предвзятая информация». Век живи, век учись.