Запись опубликована
Спротив. You can comment here or
there.
![](http://sprotiv.org/wp-content/uploads/2009/12/metro-jetoni1.jpg)
До кінця року у столиці може подорожчати проїзд в транспорті.
Про це заявив гендиректор КП «Київпастранс» Микола Ламбуцький.
Як з'ясувалося, і метрополітен, і «Київпастранс» вже подали свої пропозиції про підвищення ціни на проїзд в управління цінової політики КМДА.
Які саме цифри там фігурують, чиновники не зізнаються, пише видання.
«Набагато більше, ніж дві гривні, але точно я вам не скажу. Нехай там думають», - сказав гендиректор КП «Київпастранс» Микола Ламбуцький.
Про те, що розрахунками займаються в мерії, підтвердив і директор департаменту транспорту Євген Водовозов.
«Рано чи пізно звернемося до Київради з пропозицією підняти тарифи», - зазначив він.
За словами заступника голови КМДА з транспорту Михайла Костюка, економічно обгрунтованими вважають 3,5-4 гривні в метро, в наземному транспорті - 3 гривні.
Однак зовсім не означає, що кияни так і будуть платити.
Зараз розробляється система єдиного квитка. Згідно з нею, одноразовий проїзд у транспорті коштуватиме дорожче, а якщо кияни будуть користуватися багаторазовими пластиковими картками, то це обійдеться набагато дешевше.