Leave a comment

(The comment has been removed)

spam_do_boga November 12 2009, 13:01:13 UTC
от і я кажу: тема дискутабельна.
бачу, тебе за живе заділо)

Reply

(The comment has been removed)

spam_do_boga November 12 2009, 13:11:19 UTC
знаю, але, на щастя, з таким не стикалась особисто) а дискутувати можна там, за лінком, у автора

Reply

yesm_az November 12 2009, 14:17:32 UTC
На вашу думку, віддані домашньому затишку ненайгірші роки життя нічого не варті?
Спитайте в агенціях, скільки беруть пристойні няні або хатні робітниці?
Я вже не питаю, що де їх знайти порядних і пристойних, щоб не крали із с сусідами ваше спідне не перетрушували?

Reply

(The comment has been removed)

yesm_az November 12 2009, 21:42:04 UTC
Звичайно, я про матеріальне. Бо як порахувати моральні збиткі при розлученні, не дуже розумію- ну там, розбите серце, тощо..
А розрахунок ваш виглядає досить розумно й пристойно. Я думаю, більшість жінок зголосилась б на такі умови. А ви запитували? Яка реакція?
Справа в тому, що авторка теми за лінком каже більш про, так би мовити, нематеріальний еквівалент матеріальної залежності жінки. Робить зріз загальних уявленнь про ролю сучасної жінки в громаді. Каже про залежність народжуваності і поваги суспільства до жінок, що присвятили себе сім*ї. Наразі ми маємо культ незалежної особини жіночої статі.

Reply

(The comment has been removed)

yesm_az November 13 2009, 23:12:56 UTC
По-перше, дійсно, закони в нас недосконалі, але на користь кого треба їх коригувати,і які у першу чергу-то слово юристам ( ... )

Reply

(The comment has been removed)

yesm_az November 13 2009, 21:42:43 UTC
Абсолютно так не думаю:), ви дуже коректний опонент, приємно спілкуватися:)

Reply

otar November 12 2009, 19:54:32 UTC
А що значить "віддані"? Жінка реально МУСИТЬ сидіти вдома останні кілька місяців вагітності і перший рік по народженні дитини. Ну, максимум - півтора-два. Якщо сидить далі, це означає, що:

а)якісь проблеми - дитина хвора, її нема з ким лишити і т.п.

б)чоловік не дозволяє їй працювати, беручи заробляння грошей на себе і вимагаючи сидіти вдома;

в)жінку влаштовує ситуація, коли вона не працює і сидить вдома, займаючись дітьми і господарством;

Перші два випадки тут явно не обговорюються, бо тоді ніяких претензій до жінки бути й не може. А в третьому випадку говорити, що жінка "віддала роки" господарству і вихованню дітей, некоректно - вона сама обрала собі саме таке життя.

Reply

yesm_az November 12 2009, 22:07:07 UTC
"Перший рік по народженні"... "Ну, максимум, півтора-два"- таке враження, що вам попадалися суцільні зозулі:) Якщо це тайна, то я її відкрию- нормальна (НОРМАЛЬНА-за рекомендаціями всіляких ВООЗ та інших світових організацій, що переважно обслуговують фармацевтів, але тут- бач, ну мабуть, зовсім не має куди правди діти, що й вони так одностайно)так от, нормальна тривалість грудного вигодовування має ставити не менш як півтори- два роки. Як мінімум. А вже після двох рочків треба повільно(!) залишати цей вид спілкування мами й дитини. Тобто не зриватися на перший ранок після другого дня народження в командировку іншим містом, або ж на повний робочій день навіть у своєму місті. А пристосовувати дитину до більш самостійного життя, до майбутнього кроку в дитячий колектив тощо ( ... )

Reply

spam_do_boga November 12 2009, 23:01:30 UTC
я спостерігаю)
цікаво... один френд ро матеіральне, інший - про нематеріальне.
ви дискутуйте, мені цікаво, на адекватні відповіді вже не маю часу - щойно переглянула "Не озирайся", під враженням іду спати)

Reply

yesm_az November 13 2009, 00:11:27 UTC
Добраніч!:)
Я зовсім суто про матеріальне- мама з дитиною, що її потребує зовсім не кілька місяців, а щонайменше півтора роки- то дуже матеріально і суттево)
Та й опоненти, бач, не про імідж жінки-домогосподарки(про що, власне, йдеться у старттексті), а про гроші.Про те, хто їх заробляє і як все се потім ділити.
Тож ми усі тут перманентно приземлені, навіть меркантильні, істоти:)

Reply

otar November 13 2009, 07:08:20 UTC
Щодо "має, повинна" і т.п. у вашому коментарі - ви, напевно, самі в курсі, що це питання дискусійне. Тим більше, що грудне вигодовування після 1,5 років має роль радше символічну й додаткову, і зовсім не обов'язково має відбуватисяв робочий час, якщо вже мамі так хочеться дотримуватися "рекомендацій ВООЗ" і годувати дорослу дитину. Зрештою, чимало дітей годують сумішами від народження в силу тих чи інших об'єктивних або суб'єктивних причин (немає молока, хвороба матері тощо).

Щодо "з ким лишити" - ви чомусь сприйняли те, що я написав, як якусь претензію до жінок. Я ж насправді перелічував ПРИЧИНИ, з яких жінка може не працювати і сидіти вдома. Однак, як мені видається, із винайденням дитячих садочків і няньок це питання якось почало вирішуватися в більшості тих, хто в принципі хоче його вирішити.

Reply


Leave a comment

Up