Добрий футуролог Intel : скоро ми будемо жити в комп'ютерах

Nov 02, 2013 20:58

Технології розвиваються настільки швидкими темпами , що важко уявити , що чекає нас завтра . Проте деяким це все ж вдається. Для Брайана Девіда Джонсона , резидента- футуролога Intel , завтрашній день є цілком передбачуваним , але все ж лоскотливим , як передсвятковий почуття .



«Я завжди кажу людям , що їм не варто переживати про майбутнє» , - заявив Джонсон на фестивалі соціальних інновацій в Нью- Йорку. - «Майбутнє обіцяє бути дивним , тому що його створюють люди. Технології нічого не вирішують. Люди вирішують ».

Проектування майбутнього або його прогнозування - це спільна робота соціології , досліджень , технічних даних , економічних тенденцій і навіть наукової фантастики з метою передбачення майбутнього. На своїй посаді в Intel Джонсон у першу чергу вивчає те , як люди будуть взаємодіяти з технологіями через 10-15 років. Хотите узнать все про суперский Один из видов покера и не только! То не медлите и заходите на этот сайтик, здесь вы найдете и откроете для себя много нового и полезного! Советую!

Джонсон завжди був футурологів , навіть до того , як осів у Intel 10 років тому. Його батько був інженером радіолокаційного стеження , а мати - IT- фахівцем і викладала інформатику в місцевому коледжі в Манассасе , Вірджинія. На той момент майбутнього футуролог було 10 років. Джонсон працював над інтерактивним телебаченням в Скандинавії і Великобританії ще до того , як з'явився Інтернет , намагаючись дати глядачам можливість голосувати і купувати речі прямо з телевізійних екранів . Джонсон також знімав фільми , писав книги і малював акриловою фарбою. Поєднання технічних знань і пристрасть розповідати історії і зробили його футурологів .

У баченні майбутнього Джонсона люди будуть перебувати під контролем , але жити в світі , який різко зміниться під впливом нових технологій. Найпотужнішим двигуном прогресу буде постійно зменшується в розмірах комп'ютерний чіп , який буде ефективно прагнути до нуля до 2020 року. П'ять років тому середній комп'ютерний чіп був приблизно 22 нанометра у поперечнику. Тепер він становить 14 нанометрів. До 2020 року комп'ютерний чіп буде 5 - нанометровим , вважає Джонсон. Чіп , шириною в 5 нанометрів і 12 атомів у поперечнику.



Джонсон говорить , що комп'ютерні чіпи меншого розміру означають , що майже все можна буде перетворити на комп'ютер.

«Нас буде оточувати обчислювальна потужність . Для звичайних людей, що живуть в глибинці , ви будете ходячими комп'ютерами , оточеними інформацією та обчислювальними потужностями ».

Комп'ютери будуть вбудовані у всілякі медичні пристрої , каже Джонсон.

«Ми зможемо контролювати своє здоров'я кожну годину , кожну хвилину , спираючись на отримувані дані » , - говорить він. Наприклад , якщо дитина простудиться , комп'ютер , який буде у нього на зап'ясті , дозволить батькам вчасно помітити підвищену температуру.

Що стосується техніки в більших масштабах , Джонсон вважає , що обчислювальна потужність , яка буде доступна через десять років , дозволить нам створювати більш хитромудрі , деталізовані і великі міста - мегаполіси .

«Ми зможемо впровадити електроніку в інфраструктуру міста , тим самим не тільки озеленити його , але і зробивши більш ефективним з різних точок зору » , - каже Джонсон. - « Наші міста стануть комп'ютерами , і коли наші міста стануть комп'ютерами , ми зможемо працювати з ними».

Як з переносної технікою та містами , зміни торкнуться і наших компаньйонів . Улюблене пристрій Джонсона - це Джиммі , провіщає і ходячий робот . Джиммі був надрукований на 3D -принтері близько місяця тому , а його відкритий вихідний код доступний для оновлень, персоналізації і розвитку . Існують і інші « Джиммі » на різних стадіях виробництва. Це великий крок на шляху до соціальних роботам.

Технологии, Интересная информация, Роботы

Previous post Next post
Up