Пост фактум. Новий Рік у ГТК "Мигово".

Jan 13, 2014 14:00

Зустрічайте войовничих вікінгів Новорічної ночі у готельно-туристичному комплексі "Мигово".
КВІР "Берсерк" та формація "Тіні Вогню" створять неповторну атмосферу епохи відважних воїнів Півночі у ресторанному комплексі "Гетьман".
На Вас чекає святкова програма, яка зацікавить та розвеселить як чоловіків, так і жінок, а також не дасть засумувати наймолодшим учасникам свята.




У ніч з 31 грудня на 1 січня Ви побачите захоплюючі поєдинки 1*1 та масові бої спритних воїнів, у яких вони продемонструють своє уміння володіти зброєю. Вас чекають мініатюри з життя загарбників та захисників.








Поряд з сильними чоловіками завжди є місце жінці. Новорічного вечора дівчата порадують гостей ресторану "Гетьман" скандинавськими танцями.








Фінальним акордом Новорічного святкування у ресторані "Гетьман" буде феєричне вогняне шоу від формації "Тіні Вогню".

















П.С. Гості були драйвові, а господарі - гостинні. Свято вдалося!

sof, фото, пиар, выступление, огонь

Previous post Next post
Up