Звітую про виконану роботу в 2010 році

Apr 26, 2011 15:22



Шановні друзі!

Минулий 2010 рік був важким і водночас приємним на спогади. Насамперед вдячний усім черкасцям, які у жовтні на місцевих виборах віддали за мене й нашу команду свої голоси. Ми продовжуємо традицію, започатковану чотири роки тому. Нині ви тримаєте у руках черговий (четвертий) річний звіт міського голови про роботу Черкаської міської ради та виконавчого комітету.

Про рік минулий

2010 рік, окрім виснажливого передвиборчого марафону, запам’ятався усмішками. Щасливими, щирими, радісними. Усмішками дітей, їхніх батьків, дідусів і бабусь.

Пригадую, ми розпочали роботи з облаштування Алеї Путейка у Південно-Західному районі. Виїхав проконтролювати хід робіт. Стояли, розбиралися із схемами, як краще підвести кабелі, де та на якій відстані встановити ліхтарі, обирали дизайн світильників. Поряд крутився хлопчина років дванадцяти. Зрештою, підійшов і попросив сфотографуватися. Ми зробили спільне фото. Його радісну усмішку пам’ятаю й донині. А потім були сотні, тисячі теплих усмішок людей, які прийшли на відкриття дитячого майданчика на Алеї Путейка. Для людей це стало святом. Святом, якого не було 20 років.

          Я вдячний нашій команді, із якою йшов на вибори і яка допомагала мені протягом останніх чотирьох років змінювати Черкаси. Саме завдяки Миколі Мирзі в «Дахнівці» (мікрорайон, на який мої попередники мало звертали уваги) у дворах багатоповерхівок з’явилися дитячий і спортивний майданчики. Зводили їх зусиллями місцевих жителів, підприємців, депутатів і влади. Перед цим зробили вул. 2-го Українського фронту, освітили основні вулиці «Дахнівки».

Торік ми поставили перед собою завдання та виконали його. У черкаських дворах з’явилося 50 дитячих майданчиків. Уявіть, щодня на цих майданчиках лунає дитячий сміх… На досягнутому ми не зупиняємося і вже цього року продовжимо таку практику. Запланували облаштувати приблизно 40 дитячих майданчиків по місту.

Пам’ятаю світлі, усміхнені обличчя жителів Черкас на оновленій набережній. А особливо пригадую вечори, коли встановили нові ліхтарі у вигляді чайок. Майже щовечора після роботи їздив із дружиною Анжелою до пірсу. Не було жодного вільного місця на новеньких лавках. Окрім молодих закоханих пар, тут часто зустрічали літніх людей. Черкасці приходили відпочити цілими родинами. Це неабияк тішить.

Приємно вразили активні городяни, які відгукнулися на нашу ініціативу й організували у своїх дворах сусідські обіди 9 травня. Ми відродили тоді добру традицію 1945 року, коли сусіди збиралися за одним столом, приносили, хто що міг, і відзначали День Перемоги разом. Того дня особисто відвідав зо два десятки таких зустрічей, поспілкувався з людьми. Не забуду усмішки ветеранів, радісні обличчя молоді. Продовжуватимемо таку традицію й надалі.

Коли відкривали фонтан у сквері «Хіміків», стільки людей його відвідало, що яблуку ніде було впасти. Певно, цей сквер уже не пам’ятає такої кількості відвідувачів, радісних дітей, усміхнених батьків. Ми зробили це. Подарували людям свято.

А фестивалі «КриЖталь», «Древляндія», «Черкаська смакота», День міста, «Черкаська полуниця», Співочі вечори… Без цих проектів годі вже уявити Черкаси. Чи не так? Ці фестивалі стали традиційними. Як на мене, то хороша добра традиція, яка дарує людям щастя. Щастя жити і творити в Черкасах.

Дехто може скептично подумати, що я живу в окремому світі, що навкруги багато проблем, які треба долати. Так, треба! І ми над цим працюємо. Працюємо, щоб здолати депресію, навіяну економічними та фінансовими негараздами. А здолати її можна лише спільними зусиллями «громади і влади». Побільше оптимізму у вашому житті, допомагайте один одному. Усміхайтеся частіше, думайте про позитив, творіть добро. І тоді в нас з’явиться гордість за наше чудове місто, а черкасці відчують, що ми - єдина родина.

Про рік нинішній

Цей рік, як і попередній, буде нелегкий. Незважаючи на складні економічні реалії, ми все ж обрали найвагоміші пріоритети:

• цього року вкладемо 17 млн. грн. у капітальний ремонт закладів освіти, охорони здоров’я та придбаємо для лікарень і поліклінік сучасне медичне обладнання;

• плануємо випустити облігації на 70 млн. грн. і використати їх на капітальний ремонт основних транспортних магістралей міста;

• продовжимо започатковану три роки тому програму з енергозбереження в закладах освіти, зокрема щодо встановлення склопакетів, індивідуальних теплових пунктів, лічильників із регуляторами тепла;

• утілимо в життя основні проекти з енергозбереження, передбачені угодою з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Саме довкола цих та багатьох інших пріоритетів ми сконцентруємо свою увагу. Детальніше про деякі наші плани ви зможете ознайомитися в цьому звіті. Сподіваюся, що за допомогою депутатського корпусу нам вдасться не лише пережити цей післякризовий рік, але й розвиватися надалі.








































 

звіт, влада, робота

Previous post Next post
Up