Про важливість стратегічного планування

Dec 09, 2010 17:20

          Без стратегічного планування зробити Черкаси комфортним і економічно розвинутим містом неможливо. Стратегію в управлінні містом можна порівняти з будівництвом. Адже спершу ви плануєте, складаєте кошториси, робите проекти, а вже потім починаєте будувати. Ті, хто спершу будує, а вже потім прораховує - банкрутує.

Неможливо купувати сучасні сміттєвози, не встановивши по місту євроконтейнери; немає сенсу розвивати тролейбусний парк при відсутності фінансової можливості оновити рухомий склад; не вдасться зробити нормальні дороги, не використовуючи новітні технології в ремонті.

Ми ставимо перед собою амбітне завдання: Черкаси мають стати найкомфортнішим містом в Україні й увійти до п'ятірки обласних центрів нашої держави за рівнем доходів громадян. Таке завдання міської влади на найближчі чотири роки.

          Для декого ці плани можуть здатися нездійсненними, але за останні роки Черкаси вже мають ряд здобутків, за якими наше місто лідирує в Україні. Наприклад:

- наявність упродовж року гарячого водопостачання (у багатьох українських містах влітку гарячу воду подають лише за графіком);

- численні спортивні досягнення (у 2008-му наше місто було визнане найспортивнішим містом України, а за три роки ми прийняли понад 50 чемпіонатів України);

- у нашому місті одні з найнижчих тарифів на послуги ЖКГ;

- успішно розроблена програма підтримки ОСББ, яку взяли за приклад і затвердили на урядовому рівні.

Отже, передумови для виконання таких амбітних планів вже є - нині фактично сформований виконавчий комітет, обрано заступників міського голови. Треба розуміти, що заступники - це, умовно кажучи, є «частинками міського голови». Провідний напрям їхньої роботи - стратегічне планування, вирішення питань за їхнім напрямком діяльності в комплексі. Тоді як поточними проблемами мають займатися директори департаментів, начальники управлінь спільно зі спеціалістами відділів.

стратегії, заступники, Черкаси, планування міста

Previous post Next post
Up