Mirrored from
Моя хата не з краю, а твоя?.
читаю всілякі статті та звіти керівників навчальних закладів і дивуюсь, чому вони так пишаються тим, що куплено за батьківські кошти? адже вони нічого не зробили, щоб ці матеріальні цінності були куплені батьками добровільно, без примусу, тиску та зрештою все відбувається без усіляких людських розяснень щодо “благодійності”.
Згвалтована благодійність, ось як називатиму відтепер усі збори коштів у навчальних закладах і до того часу, допоки керівницивто не візьме на себе відповідальність проводити постійну інформаційну роботу.
Сам таку роботу робитиму сам(просвітництво серед батьків та тиск законними методами на управління освіти), щоб впродякувати усі побори і перетворити їх на благодійність.
Чому цим має і обов’язково займатись діячи з освіти і навчальних закладів? бо це їх місце роботи і хто, як не вони зацікавлені в тому, щоб заклад був хорошим і обладнаним, саме від цього залежатиме кількість дітей, та їх грамоти, нагороди і може навіть премії.
Зрештою і батькам і вчителям(чиновникам від освіти) треба зрозуміти, чим швидше ми сформуємо нормальну благодійність в наших школах і садочках, тим швидше виростуть благодійні внески, а відповідно якість матеріально-технічної бази шкіл, дивись потім і про якісь самих вчителів та нормальну оплату почнемо думати.
п.с. тра якусь премію замутити “благодійник-гвалтівник” і щороку видавати усім керівникам навчальних закладів у яких не всі батьки навчені темі благодійність.