May 12, 2024 09:53
Причинно-превентивна медицина Людини Свідомої Homo Sensus
Медична сенсфізіологіка
З вами поспілкуємося про взаємодію та взаєможиття двох вібраційних та енергетичних систем Організму тіла людини як її власного біоробота, мова йтиме про систему нирок та товстого кишечника і їхня взаємодія та взаєможиття настільки є тісними як і два кінця та матеріал з кого олівець зроблений: янь поверхня тотожна системі товстого, інь стержень, нирок... стержень олівця чи дрюка, все так само. Олівця берете десь за тіло - обкладинку стержня і пишете, а дрюка берете за один кінець і хто немічні на нього опираються, а хтось захищається, а хтосьіз дрюком йшли колись вбивати як он тепер через свою генетику йдуть вбивати рашомовні, дрюк у хворих можна забрати (пропозиція подальша саме для таких людей зігнутих та несправних) але у рашистів атомного дрюка якого вони тримають за один кінець - не заберуть, і саме тому, що чути-не чують науку сенсфізіологіку та її причинно-превентивну медицину суспільств, суспільних відносин та Планети в цілому, вибачте я як завжди відволікаю вашу увагу від ідеї статті «про своїх баранів» та постійно нагадую: «Як можна (і треба) зупинити війну». В один день.
Все ж так само як і «війну двої кінців Олівця. У добі ці дві вище названі системи - є енергетичними та вібраційними протилежностями, системи ниркові працюють від 17 до 19 години, системи товстого кишечника від 05 до 07 години, тому й все просто. Так само ж як і тримати олівця пишучи чи дрюка (див. вище) . І цей алгоритм причинно-превентивної медицини є дуже проста діагностика, як і така ж проста метода позбавлення проблем. Наприклад, є «нежить», Пожартую: з товстого кишечника, чи просто нежить з носа, що те ж саме по механіці, або навпаки закрепи: - тоді це показник проблем з нирками, і ми це вже докладно вивчали що так воно і є, як і вже знаємо з вами що робити, як ліквідовувати проблеми, як попереджувати їх виникнення вивчали теж і ви успішно користуєтеся. Також тими знанням зі стародавніх медичних канонів, що енергетика та вібраційна системи нирок закінчуються коренем язика та собою й створюють його язика людини тканини та їх стан і регулюючи та забезпечуючи діяльність язика від кореня аж... до саааамісінького, надчутливого (Увага) кінчика язика, кінчик, його чутливість та стан нам чітко покаже життєвий стан та ресурс нирок. Натомість вся система товстого кишечника створює собою і стан, і решту так точнісінько верхньої губи і пожартую «всього що під носом»: і вуса, і соплі. Продовжу сенс фізіологічний жарт: Щоби соплі витерти потрібні руки? Так!!! Без них ніЯк. Так ось, система товстого кишечника зачинається «у пальцеві яким ковиряються у носі», але ж цей палець вказівний згідно засад найрезультативнішої медицини Світу Су Джок медицини є відповідником рук, які і витирають соплі та ковиряються у носі добуваючи кози».
ВАУ! Я друзі мої так довго думав над питанням як вам простіше пояснити? Що потрібно робити для реновації справності вашого тіла як біоробота вчуваючись у кінчик язика і «перевіряти» ним стан верхньої губи та її пім пик. Саме так - перевіряти! А все так з’ясувалося просто - це взяти уявити що течуть соплі, а рук їх витерти немає! То залишається злизувати їх потік по жолобку що йде від носа та розпливання по губах... В людей он піт коли тече, але руки зайняті дією, то що вони тоді роблять? Вірно та сенсФІЗІОЛОГІЧНО, так : виліковуються від проблем з системами енергетичними, вібраційними, фізіологічними і, навіть, анатомічними, своїх нирок та товстого кишечника.
Довідка. Останній і керує дію рук, також станом зап’ястя та кисті. І, які, я про руки вже а не про пальця вказівного щоби у носі кози видирати, он руки у багатьох людей часто «допомагають язику розмовляти».
Що, і то явно, у причинно-превентивній діагностиці, чітко свідчить про недостатність взаємодії цих двох поєднанних систем! (знак Оклику тому коли вам хочеться «допомогти язику», ви й рухаєте при розмові ними.А коли боїтеся : чи за руки, чи якусь дурню сказати , брехню тоді людина утримує свої руки силою лопаток, а це на практиці і рух язика, а язик та серце речі тотожні. І - це недобре. Тому, що Свідчить про недостатність вібраційної, також енергетичної, також фізіологічної нирок, і язика, що, колись, заблокує дихання. Може і назавжди. Як і роботу серця. Говоріть «з руками»(що вас врятує!) адже ж ми з вами! Ми знаємо аксіому тибетської медицини «Дихають не легені, дихають та нюхають повітря нирки». А запах - це єдине чуття яке поступає пряяяамісінько у мозок людини! : розмовляючи зі свободою рук людина врятовує мозок (не махання рук!) а саме свободою взаємодії рук та язика. Коротко і ясно нам з вами, що системи ліва-права товстого кишечника зачинаючись дією вказівного пальця перехрещується під вашим носом створюючи... та... все саме верхньої губи, яку ви зараз вже! Перевіряєте чутливістю кінчика язика. Організм вилікуваний.
Цікавинка у цю мить написання до вас «фізіологічного листа» від Фізіологічної культури та науки сенсфізіологіки (читаємо: причинно-превентивної медицини). Є-поняття «закопилити губу». Що людина робить часто у дитинстві від образи та «дитячого горя», але у старшому віці «закопилити губу» означає зневагу до нижчих за суспільним тощо станом.
Тоді! Наука сенсфізіологіка доводить: Зневага у4 старшому віці та «дитяча образа та горе» - є тотожностями. Люди які досягають «стану закопилення губи» апріорі є «тими хто ображався і у дитинстві та по-дитячому горювали, читаємо: внутрішній плач. Круто. Це й примусило таких людей досягати «закопилення губи» у старшому віці. Яка таки несамовито цікава причинно-превентивна медицина погодьтеся діючи на двох засадах: Задаючи на все і по все запитання «Для Чого7!» і «Все пізнається - у порівнянні». Так і емоційно-ментальні тани, надав приклад, є тотожностями-протилежностями. Круто, погодьтеся. Коли взяти і «промацувати» стан верхньої губи у тих, які і копилять і - не копилять. Але і ті, і ті стають «нормативними» у ментально-емоційному, а, з ними,і у фізіологічному плані вчуваючись у кінчик язика який «чує» стан верхньої губи і пиятика яким, закінчується, Рів... І, при тому, ледь-ледь рухнути підстоп’ям (пожартую знову: ніби там повзає муха і вам там лапками лоскоче) тако скласти як радив Будда вказівного та великого пальців рук (тоді поєднання йде енергетики легень, товстого кишечника та нирок і виникає Просвітлення Будди). І саме це. Причинно-превентивна медицина гарантує як і повне здоров’я та справність вашого тіла як вашого біоробота саме шляхом одночасного відновлення трьох систем: нирок, легень, товстого кишечника. Спробуєте. Спершу, чим заперечувати причинно-превентивній медицині. Яка надає явність і якість. Спробуєте. У причинно-превентивної медицини та медичної сенсфізіологіки є досвід віків, а у вас досвіду жодного раз хворієте, от і вся, вся, відмінність просто медицини і медицини причинно-превентивної.
легені,
товстий кишечник,
серце,
причинно-превентивна медицина,
Су Джок медицина,
нирки