Feb 21, 2010 11:43
Так ДЛЯ ЧОГО хворіють внутрішні органи?
Наука сенсфізіологіка констатує:
ДЛЯ ЧОГО хворіють внутрішні органи?
ЗАВДАННЯ внутрішніх органів людини - це забезпечення Свобод і Діяльності тими частинами Організму, які направлені ним в Зовнішнє середовище: одні з метою маніпуляцій в ньому (руки), другі для перенесення Організму з пункту А до пункту Б, решта є чуттєвими системами для оцінки якості Зовнішнього середовища.
Це основна теза з результатів наукових досліджень сенсфізіологіки Організму.
В зв’язку зі зміною Організмом Людини Розумної пристосовчих механізмів, така частина Організму, як волосся, виступаючи з Організму назовні, не виконує роль температурного захисту як в деяких тварин, а являється лише чуттєвою координаційною системою.
Невикористання зовнішніми частинами Організму ВНУТРІШНЬОГО ПРОДУКТУ (продукту виробництва внутрішніх органів) призводить до "затоварення" органів своїм продуктом та всього Внутрішнього середовища Організму.
Згодом, через «незатребуваність» продукції органів, в Організмові відбувається занепад функції органів згідно аксіоми: Ви печете хліб (тут енергія і др. чинники як продукція органів для зовнішніх елементів Організму) а хліб в такій кількості нікому непотрібний.
Діагностичною та терапевтичною практикою та дослідженнями доведено, що програмний розрахунок вироблення внутрішніми органами своєї продукції абсолютно НЕ РОЗРАХОВАНИЙ на немотивовані дії людини які не стосуються:
а. досягнення мети переміщення Організму у просторі з пункту А (існуючого статусу Організму) до пункту Б (місця у просторі та статусу Організму запрограмованого наміром і метою).
б. маніпуляцій з елементами зовнішнього простору.
Доведено: Будь яка немотивована діяльність у Зовнішньому (див. пункт а), наприклад, бігання «не до чогось», чи ходіння «не до чогось» - блокують працю внутрішніх органів по забезпеченню життєвості (читай сили і здоров’я) маніпуляторів, чуттєвих систем та ходової системи.
Будь яка діяльність направлена не на Зовнішнє, а на помешкання проживання внутрішніх органів та бази їхнього виробництва (Організм), наприклад: примус до дієт, примус до споживання продуктів в певні години, примус до роботи м’язів, направлену на Організм, а не на досягнення мети або маніпуляцій із Зовнішнім (напр. регулярні гімнастики, танці і др.) викликає відповідну «реакцію спротиву» внутрішніх органів з відповідним повним, або частковим припиненням функцій вироблення необхідного продукту в необхідних кількостях для переміщення Організму у просторі, відповідно до ЗОВНІШНЬОЇ мети сформованої думкою. та припинення подачі енергії для маніпуляцій в зовнішньому середовищі, що призводить до втрати внутрішніми органами навичок програмної (читай нормальної) роботи.
Цитати для усвідомлення: "Гімнастика - це бездумне розмахування руками і ногами" (Констянтин Реріх)
"Будьте як діти" (Ісус Христос) і так далі.
Закон постійного здоров’я від науки сенсфізіологіки гласить:
"Адекватний Необхідності рух Зовнішнього елементу Організму - виліковує Внутрішнє».
«Неадекватний Необхідності рух Зовнішнього елементу Організму - калічить Внутрішнє, бо його обдурює".
закон необхідності,
діагностика