Очне яблуко - є яблуком

Nov 11, 2020 10:03

Очне яблуко - є яблуком. Буквально. До речі у мене на фазенді (дача, а по-нашому маєток) від слова «він он має ток», маю одну з яблунь, привив мені добрий чоловік сорт з хвостиком, що виступає з яблука. Точнісінько тобі як і від «яблука-ока» зоровий нерв, ніжка яблука не втоплена, як звикле, а відходить. Навіть звична назва «очне яблуко» асоціативно виникає. Але якщо так? Тоді цю асоціативність ми ж можемо взяти за головну засаду реновації ілюмінаторів нашого біоробота? Реновації стану зору? Як і стану самого очного яблука? Так.

Був такий Вільям Бейтс (книги його є). Винайшов тренінг м’язів що «створюють око». Пожартую, «роблять яблуко таким, яким потрібне щоби воно було». І це допомагає реновації зору. Як не як, а він, Вільям, слава йому, 30 років провадив свої дослідження, бо Лікар (з великої, не сучасні лікарі) - виписати ліки та окуляри тощо, не ліквідовуючи причини. Бо ж не знаючи її, пані Причини. Саме смутно те... що і сам Бейтс бачив лише наслідки. Не був відповідно сенсфізіологіком.

Що ми, як сенсфізіологіки, маємо? Для можливості реновації зору. Як і програмного розташування в очниці самого «яблука». Це саме це поняття! «очне яблуко». Та плюс ще й те, що його роблять таким (ФО ока,  форму і стан склистого тіла)  м’язи довкола ока (по Бейтсу). Бейтс тим змінив думку-твердження Германа фон Гельмгольця про проблему зору, як проблему лише кришталика. Але ж ще я «згадав», друзі, до «яблука Бейтса», про ті м'язи і системи, що його роблять яблуком з хвостико! Це м’язи довкола яблука «умощуючи яблуко як треба в очниці» (Вільям Бейтс) та про м'язи для кришталика, теорія та практика Германа фон Гельмгольця та про м'язи що діють безпосередньо на хвостик яблука, читаємо: зоровий нерв.

Довідка. Герман фон Гельмгольць теж друзі був правий, он зараз видалення кришталика, допомагає декому бачити, чи так звана лазерна хірургія ока, шліфування тощо кришталика…

Але я друзі згадав саме про причини проблем очей. Про несамовитої результативності, а саме для причинної діагностики, причинної терапії, причинної профілактики зору Закон! Закон науки сенсфізіологіки «Куди дивляться очі - туди йдуть ноги».
Взагалі друзі цікавий своєю дієвістю цей Закон. Людина лякається - виникає косоокість. Для чого виникає? А саме косоокість. Причина проста: «Бо ж за ногою тієї половини тіла яка тікає від чогось, треба таки оку дивитися?». Треба. Бо у щось, що недобре пахне, нога без контролю оком вступить, або ж і у яму попаде! та звихнеться може або, навіть, поламається «не контрольована вищим». Все по типу відомого вислову: «Око та око за нею потрібно» (тут ногою). А так як є перехрест зорових нервів у мозку, як і половини тіла нашого біоробота «ліва до правого, а права до лівого», то це і є діагностична та фізіологічна константа. Тоді, нам повністю стає зрозуміло «від чого-кого і куди» втікає половина тіла на своїй нозі роблячи косоокість. Чи, наприклад, візьмемо з вами проблему «на тобі око астигматизм». Причина, це коли одна нога постійно в тіла людини у меншій розправленості і так далі. Проста, простішого не буває, діагностика причин проблем з «яблуками» очними і зором.

Це була філософія. Також теорія та засади прикладної практики реновації ілюмінаторів нашого біоробота. Симпатичні нашого біоробота ілюмінатори (очі по нашому). Крутяться туди-сюди, а не як он в літаку нерухливі. Тепер переходимо з вами, до технології реновації «яблука-ока» і його «сідала». Адже хто вам особисто не дає створити, точніше для багатьох відновити, ФО «яблука-ока» і його «сідала», і також стан зорового нерва? - це стосується всіх нас зі змінами зору, вадами розташування очних яблук, та вродженого певного не 100% зору. Взяти та «поставити на місце» в очниці саме «яблуко»? Це і є відновити співдіяльність ноги з оком! Також ніхто не перешкоджає вам їх знову потоваришувати на нормативну програму, чи то ви скористаєтеся із Су Джок терапії, чи медичною сенсфізіологікою. Для цього потрібно лише! - лише друзі, потрібно побачити нам кульшовий суглоб, як і яблуко в очниці, як суглобом утримується головка стегна і яка дія подоби зорового нерва - самої ноги. Або ж їх аналог! Плечовий суглоб. Він теж утримується, як яблуко в очниці… бо ж, пожартую, і руцями щоби щось взяти, та до чогось дотронутися, бажано... теж очі потрібні, не дивишся? Получиш по руках. Це друзі надзвичайний страх Підсвідомості і всіх систем Організму.
Тому і доповнимо Закон: «Куди ідуть ноги, куди тягнуться руки - туди дивляться очі».

Довідка для Су Джок терапевтів. Янь страх на Бьоль меридіані (для постановки терапії по 6 Кі) товстого кишечника та тонкого кишечника - рух руки + інь страх на меридіані головного мозку, що створює рух нормативний ніг.

Як і сама нога, як і сама рука, повторю надважливе, вони є аналогом зорового нерва і є «хвостиками» очного яблука. Тому. Ми робимо з вами так: «вмостили» ми в свою «очницю» головку плечової кістки (в свій суглоб), бо ж вона це теж яблуко, але кісткове, «вмостили» головку стегна в свій суглоб, кульшовий, бо ж головка стегна це теж яблуко, але кісткове, і всі м’язи ока, а це нам як сенсфізіологікам стає очевидним, бо ж яблуко є яблуком, ви ним ніби в кисті пальцями крутите (до речі помічним буде і так звані "китайські кульки" покрутитив кисті + вмощувати вказані головки в суглобах) теж цікава аналогія для нашої мети. Рух головками кіток, як його, очного яблука, відповідниками. Що ми цим досягаємо. Зачнуть співпрацювати ті м'язи, що встановлюють в програмну позицію очні яблука, а саме з тими м’язами, які «вмощують» і головку плеча, і які «вмощують» головку стегна на «своє робоче місце». А, відповідно, провадиться реноваціїя ноги і руки за Законом від науки сенсфізіологіки: «Куди дивляться очі - туди йдуть ноги, куди дивляться очі - туди тягнеться рука». Аксіома. Так декілька раз зробили? Але в багатьох друзі для реновацяї і одного разу вистачить, щоби відчути як вони всі: і головка плеча, і головка стегна, адже аналогічно «вмостимо» відповідно саме очне яблуко, всі  «вмостилися». А так помічна річ, як "китайська кулька" якщо скористаєтеся нею, то ніби влипне в кисть... . Перечитайте ще раз про ТЕХНОЛОГІЮ, бо це не є гімнастикою (!!!).

Смуток. Він в тому, що я он тепер зачну задавати собі ж запитання?! - по технології мислення Германа Гельмгольця. Шукаючи відповідь: Де у яблука відповідність кришталика. У яблука навпроти хвостика? - за аналогією. Тапм, є така собі суха квіточка, це маюбуть і є аналог вій (піду до гаражу, візьму яблуко подивлюся уважно). Скільки у цієї сухої квіточки  лучиків... Все-таки вони захищають аналог кришталика? Пожартую, це я до тих, хто всілякі стосує методи "одоровлення". Наприклавд, їжею. Їжте "кришталики" яблук, груш, хурми, айви тощо і все буде ок! (з кришталиками ваших очей). Зверніть Увагу лише на пані Грушу... гепається на землю вона як? Спеціальна таки у неї форма! Форма до речі аналогічна по Гельмгольцю близорукості-короткозорості... та формі Планети Земля (геоїд означає грушевидна форма). Але форма яблука... Вони формою по Гельмгольцю, далекозорі... хоч і є вираз "яблуко від яблуні далеко не падає"! Але груша падає таки набік? Бо її "кришталик"... Отака "складна" загадка згідно нашого "Для Чого?!". У короткозорих по Гельмгольцю грушевидність ока, у далекозорих - яблуковість тому... ті їдять для оздоровлення "кришталики" в грушах, ті у яблуках.
Але головне для нас, сенсфізіологіків, те, що ви допоможете мені рішенню питання "Для Чого?!" он короткозорі "падають вбік як і груші", а далекозорі "яблуко від яблуні під яблунею". Напевно страх, перших, як ми про них вже давно знаємо, сенсфізіологіку близорукості. Така собі грушевидна інтуїтивна косоокість до речі. По факту, сварка ніг і рук і обох половин тіла і мозку (ОГО!). А, тепер, дивимося на нас всіх! Ті, хто хапається за щось, коли йдуть по сходах, чи одягаючись в черевик, тощо? наприклад, шукають опори руками щоби встати зі стільця? Чи вони, їх біоробот, не намагається он таким штучним творенням короткозорості (близькорукість називається недаремно!)  таким чином компенсувати далекозорість? Далекозорість, як інтуїгивне "ХОЧУ!!!" он те і те, але до того ХОЧУ!!! і йти ліньки ногами, і руки боюся простягати, бо ж боюся не так чи не то зробити (далі самі робіть перелік "страхів далекозорості для близлрукості" та про себе помисліть). От наш біоробот РОЗУМНИК, друзі. Він, по великому рахунку, - є Генієм Компенсаторства. Щоби не падали в бік, а лише - рухалися Вперед. Хвала Творцям нашого тіла, як нашого біоробота!

близорукість, далекозорість, очі, астигматизм, косоокість, короткозорість, зір

Previous post Next post
Up