May 28, 2020 20:00
Лінгвісти з'ясували. Що єдиним однаковим у світі «мовним» у всіх народів, є запитливе «А» (у кого просто А, у когось Ха, у нас Га). Лінгвісти що провели таке дослідження висловили багато варіацій цього факту. Але - так і не з’ясували причини такої одномовності всіх народів. Ми, як сенсфізіологіки… «свої п’ять копійок».
Звук «А» відкриває рот? Так. Питання відповідно просте: Для Чого?! Для Чого тіло людини, як її біоробот, відкриває рота щоби щось «дочути». Та виділяє звук «А», у когось Ха, у нас Га.
Засада відповіді така. Що є в роті? Зуби. По факту керівники кісток, адже вже знаєте - що зуби це «зібрані до купи волосся рота» як і нігті є зібрані до купи волосся долоні, тобто частини тіла які контактують з атмосферою, а - свого волосся-антен чутливості до «вибриків атомосфери» - не мають, Недочула людина вухом, то дочує ротом.
Аксіома що відкриває людині рота звуком «А». Старі он, щоби «світ краще чути, бо ж глухими стають чи вуха сіркою залило», багато з відкритим ротом (див. статті про лікаря Панацейного, та в Живому Журналі під тегом зуби, кості, нігті).
До слова. Варто… варто… варто… повторювати. А це Слова Авіценни. Про найчутливішу систему тіла - нігті, і що саме вони керують тілом. Та он ще медична сенсфізіологіка «показує пальцем» на стоматологів та «гостей» стоматологів, тобто тих… хто ой як багато, та на собі хороших знає про чутливість зібраного до купи волосся рота - зубів!
Така одномовність має ще одну причину. Звук «А» (у когось Ха, у нас Га, як модифікації того ж «А») єдиний звук що вимовляється без жодної участі рота, та виходить з легень. Одні, назвемо гумористи, додають звук Х, ми, українці кажемо Га? Для Чого? Прокажіть. Будете частіше проказувати, тоді ніколи, гарантовано природою і будвою тіла, серцево-судинними хворобами не хворуватимете та проблемами щитовидки. Чому так? Все просто... та багато писанини буде. Краще би розказувати.
легені,
звук,
кості,
волосся,
серцево-судинні захворювання,
шитовидна залоза,
зуби,
нігті