Да і Ба, Ба-ба і Да-да, баба та дада

Jun 04, 2019 15:16

Найкоротша моя стаття… Але її важливість - несамовита. Ви вже знаєте, що немовлята всього світу вимовляють першими звуки «да» і «ба». Але вони їх повторюють, а тому ми їх «споживаємо» як ба-ба-ба та да-да-да.
Так ось в Індії відлюдників називають «баба».
Ну мушу повторити (адже надважливо!). Звук «ба» це дія для звучання лише губами, звук «да» це дія лише кінчика язика.
Таким чином сенсфізіологіка цього факту свідчить: Звук-назва відлюдників «баба» викликає залежність (від цих «баба»). Адже губами, а не чим іншим смокче дитина молоко з циці мами. Також це «баба» викликає любов до відлюдника. Адже «баба» це, практично, є так званий повітряний поцілунок. Ось так «запросто» відлюдники своєю назвою створюють і залежність, і бажання їсти «те що вони дають», і все через підсвідому пам’ять, тут: задоволення відчуття губ під час і після смоктання молока мами. А щодо любові пастви оцим «баба»... погодьтеся, що будь кому повітряні поцілунки - не посилають. Таким чином ми, коли встановили сенсфізіологіку звання відлюдників «баба», стверджуємо. Що звільнення від залежності є звучання «дада».

Довідка. Що, мовляв, «у мене для мови маю вже все», раз кажу «дада», тобто, є рухливий кінчик язика і я його відчуваю... і так далі. Казав же, що напишу коротко.

Порада. Попали в залежність. Скажіть в собі «дада», або когось так «обізвіть».
Для Чого. Наука психологія радить: "Ніколи не кажи людині першим - "ні", лише говори "так", а вже тоді висловлюй свою особисту думку". «Да» (наше «так») кажуть росіяни. Ми, українці, з поляками, наприклад, білорусами скажемо «так», а англомовні (решти, вибачте мов не знаю) говорять «окей». Для Чого. Звук «к» (скажіть «кака») це не що інше, як демонстрація своїх можливостей)

Довідка. Можливостей «тримати язик за зубами» (звучання «ка» скручує язик і подає його до піднебіння… практично закриваючи рота! Згадайте відоме: «Мовчання - золото» тощо. Мовляв, я маю свою думку, але я її не викажу, бо я людина толерантна і ні від кого не є залежною... в собі відповідно, а назовні може бути «демонстрація залежності» і лише. Коротше - точнісінько наше "так" є наш, українців, бренд «моя хата скраю», а в англійців… вся історія Англії і що нам відоме «про джентльменів» суттєве підтвердження їхнього самостійно мислення, і чомусь дітки «швидко вчаться» говорити «кака» (відчувають... що пора "втікати від Залежності")

До слова. Казав буде стаття найкоротшою… і обдурив, скажете. Але як (?!) все це написати ще коротше, поясніть.

мотивована акупресура, звук, Індія

Previous post Next post
Up