Aug 31, 2017 17:40
Аксіома для ліквідації першопричини такого захворювання. Доведено, не знайду посилання, але «повірте на слово», а це доведено багаторічним науковим дослідженням, дієвість полину в терапії онкології (навіть, сказано, виліковує в застарілих (запущених) формах раку). Така ось інформація. А для чого мною означена - аксіомою.
А я думаю… З чого б то вся стародавньо-східна медицина «палить полин» на точках акупунктури! Робляться мокси лише з полину. Знали стародавні?… Безперечно. Без багаторічних науково-лабораторних досліджень. Віками користуються. Гарно в Еклезіасті «Нічого нового на цьому світі». До речі полин, це єдина рослина, що так вибірково діє. І основне, що, як це встановила наука сенсфізіологіка, на першопричину раку. І, як стає очевидним, і на першопричини всіх (всіх) захворювань. Аксіома в тому, що йде виліковування-лікування всіх (всіх) захворювань будь якої нозології полинними прогріваннями (моксами) від віків. Така собі універсальна «палочка-виручалочка» східної медицини. Тобто «щось в полині універсальне є». Як встановила, а це вже своїми дослідженнями наука сенсфізіологіка, полин виліковує тому, що... не набридає його запах. Тобто лікує-виліковує по суті своїй не прогріваннями, а запахом!
Довідка. Запах полину, той запах, що людині «не приїдається». Так само, як і запах та смак хліба. Наука фізіологія встановила - хліб не приїдається. Наука сенсфізіологіка встановила - полин не принюхується. І встановила по факту такому: Що якби лікарям він «принюхувався» (по образу - приїдався, набридав) то давно би ним, полином, перестали би користуватися! Що приїдається - це основний сигнал того, що Організм "не хоче" (бо шкідливо йому). Він зачинає страждати так. Це «оформлюючи» своє небажання їсти-нюхати в болячку! Попри його ефективності (полину, мокси з нього)... "Своє життя - цінніше" (одиничні лікарі могли би "життя положити", але це одиничні випадки, а ми про віки і масовість). Так аналізуючи ефект «принюхування», ми, сенсфізіологіки, можемо тепр зробити для людства епохальний (епохальний!) висновок-рецепт.
Він гласить: Якщо хочеш зупинити будь яку хворобу, тоді - нюхай запах хлібу, смакуй запах, смакуй після хліб, нюхай полин… от на рахунок смакувати - то не факт. А всі (всі!) дієти мусимо, якщо ми Люди Свідомі (сенсфізіологіки тобто) замінити, а це для профілактики та ліквідації раку і хронічних захворювань, на смакування хліба. А це робиться лише рецепторами язика, які зачинають «фізіологічно смакувати» лише тоді… коли від запаху хліба «слинки потекли» (див. на сайті спеціальну статтю в розділі «відеокнига», точніше таких статей дві, «Організм, як космічний корабель, або як отримати у нього дозвіл на проникнення в нього їжі і води» та стаття «Ритуал для схуднення», там дається більш-менш детальна характеристика фізіологічних, біохімічних та інших процесів, що ініціюються смакуванням (смакуванням, а не ковтанням) хліба). І, теж мусимо, для профілактики та ліквідації раку і хронічних захворювань, якщо ми Люди Свідомі, нюхати полин.
Я не буду «навіювати», але відчуйте реакції свого Організму, А це реакцію «головних деталей біоробота»: руки, ноги, мозок головний, мозок спинний, хребет, очі, реакцію обличчя і рота. Єдина проблема - полин гіркий (щоб і його включити в хлібо-дієтичний, тобто протираковий, раціон). Але відчуття... А це внутрішньої радості - гарантовано. Причина такої радості Внутрішнього у біоробота вже вам відома, полин не принюхується. Тобто в ньому, полині, «щось таке є, що він так необхідний нашому біороботу»! Як і хліб з його запахом.
Довідка (як відступ від теми). Рак, як встановила наука сенсфізіологіка, а багаторічний досвід причинної діагностики в таких пацієнтів це твердження дозволяє зробити, що таке ось захворювання Організму, точніше реакція Організму, як рак (та вся онкологія в суті) це проблема… запаху.
Запах - це єдине чуття у Людини Розумної, що йде прямісінько у мозок, без посередників і минаючи всі перепони (навіть гематоенцефалічний бар’єр мозку!). Запах - це в житті… життя. Навіть, чи через нього, чи при його відсутності, коли блокується запах - блокується дітонародження (репродуктивність) і взагалі лібідо. А так як запах проникає в мозок… Тоді рак є проблемою «законсервованих запахів». Їх, які і є творцями думок і тіла (на запах шашлику і хліба всі «посунуться» всім тілом і думками, жарт сенсфізіологічний). А законсерворованість думки - це факт «білочко-колесних» думок і дій. Вскочили, в думку про…, а «вискочити», хоч і є бажання, та хист потрібен! А що є «білочко-колесність»? Те, що примушує ваш мозок створювати спеціальну програму «виходу з…». Що і є причиною росту десь-чогось та, згодом, вже як практично не потрібна Організмові біоробота річ, зависла думка, як і народжений нею онкопроцес, перероджується в рак. Запах, хочу цю тезу повторити, а це «сенсфізіологічно узаконити», це єдине з чуттів людини, що йде прямісінько у центр мозку. Без іннерваційних та інших посередників. До речі від наявності цього чуття практично в Людини Розумної (акцентую: Людини Розумної) залежить все в її здоров'ї. І особливо таке захворювання (стабільно-хронічне) як онкологія.
То який вихід? Так як запах хліба є активатором смакових рецепторів і систем з ними пов'язаних, запах, який, наголошую, єдиний на Землі, ще полиновий, що - не приїдається (відповідно, що логічно-сенсфізіологічно, запах не набридає). Тоді така реакція слинних залоз від запаху хліба, викликає свою специфічну реакцію і у спеціальному відділі мозку, довгастий, де є, а вони разом, і окоруховий, і сльозовидільний (!) нерви. Тобто робота очей (окорухових м’язів, зволоження очей для рухливості тощо) є залежною… від запаху хліба і «слинок» і полину. Притому, що там же ж, де окремий слиновидільний нерв і окоруховий, і сльозовидільний в довгастому мозку, є й блукаючий нерв! Що забезпечує АВТОМАТИЗМ роботи і співдіяльності всіх (всіх) органів і їхніх систем.
Так само - я про запах полину і хліба: око-рухливість, слино-рухливість, перистальтика нормативна всіх (всіх) органів і систем завдяки блукаючому нерву - це все забезпечено запахом. Але його, а це запаху полину, дія «трохи» більш цікава (можна я залишу пояснення в секреті). Адже тому з науковців, чи лікарів і кого завгодно, хто знайде рішення проблеми раку, а це першопричину і як її ліквідувати, і це не домисли «он те і те, і те… що п’єте, що їсте, чим дихаєте, палите і т.п.», а практика дійсно результативна, і відтворена може будь ким, поставлять золотого пам’ятника. А то поясню, тут, в Інтернеті, і залишуся без Нобелівської премії та без того золотого пам’ятника що за мій винахід обіцяно.
Але ви, як сенсфізіологіки, давно і успішно вивчаючи науку сенсфізіологіку, вже майже «наблотикалися» (в її «медичній досконалості», в її рекомендаціях): не болить-не шкодить-просто та ще й приємно. Тому можете самі «спростити» процес ліквідації причини онкопроцесу. Нюхайте хліб. "Поправте" слинки в роті язиком, та покліпайте очима, з поглядом туди-сюди (активація всіх черепно-мозкових нервів). Що "засіли разом" в довгастому мозку. Нюхайте полин. І вас така світова проблема, такий бич людства, як онкологія, як хронізування певної реакції Організму біоробота на… Тобто факт такого захворювання, що переходить, як і думка, в «білочко-колесний» стан, стосуватися не буде.
Ніби все вам написав, рекомендував. Але є ма-а-аленьке доповнення. Під час нюхання полину зробіть рух стопи під пальцями, і, образно, виставте душу (це верхню 1/3 грудини «до світу і людей» і зробіть рух кінчиками мізинців рук (це і при нюханні хліба корисно). Але при нюханні полину, а це такому собі віртуальному смакуванні, такій віртуальній гімнастиці всіх органів і систем, бо пам’ятаєте, що процес нюхання хліба і полину, це процес організації роботи блукаючого нерва, вони тотожні. Потрібно зробити «струс» куприком-крижом. Звідти йде тазовий нерв. І так ви об’єднуєте в одне ціле його з блукаючим нервом. А це не мало не багато, як увесь спинний мозок. Та ще і... увесь товстий кишечник (завдяки останньому ви дієте напряму на всю кору головного мозку). А це і є ліквідація зацикленості думки і дії, бо вони «сидять» там. І, дуже бажано, для ліквідації першопричини хронізування проблем Організму, адже ми говоримо також не лише про рак і онкопроцес, а й усі (усі) хронічні захворювання, ще зробити під час такого «окорухового-слиновидільного-сльозовидільного" (не забувайте ще і про цей нерв, що активується в довгуватому мозку під час нюхання хліба та полину) - зробіть рух, а це будь-який рух, коренем язика. Не можете, то посмокчіть щось, Корінь язика потрібно відчути, хоч і цукерку посмокчіть, хоч і той же ж кавалок хліба. що пахне (що відповідно найдосконаліше для ефекту).
запах,
онкологія,
продовгуватий мозок,
онкотворення,
рак,
сльозова залоза,
блукаючий нерв,
слина