ура! ура! ура! або про діабет і щитовидну залозу

Nov 06, 2009 11:07



Нижче приведена цитата Посольства медицини від 6 листопаду 2009 року:  
"Современные исследования наглядно показывают связь между диабетом 1 типа и заболеваниями щитовидной железы"

... мені як манна небесна!
Адже цією цитатою ПОВНІСТЮ підтверджені теоретичні висновки досліджень наукою сенсфізіологікою діабету та захворювань щитовидної залози (дещо з досліджень відображено і в Живому Журналі і у відеокнизі на сайті).

Щоб пояснити Для чого ця цитата як "манна небесна" подаю цитату повністю:
"Современные исследования наглядно показывают связь между диабетом 1 типа и заболеваниями щитовидной железы. В частности, общее количество  детей и подростков,  больных диабетом первого типа, у которых анализ на тироидные ауто-антитела оказывается положительным даже в начале заболевания, варьируется от 15 до 30 % и преобладает среди девочек, при этом примерно  у 50 % таких пациентов развивается  клиническое  аутоиммунное заболевание щитовидной железы. Учитывая высокий уровень тироидных ауто-антител у пациентов, больных диабетом первого типа, и быстроту прогрессирования АИТЗ  до доклинического и клинического гипотироидизма и изредка - даже  к болезни Грейвса, греческие ученые рекомендуют ежегодное обследование всех детей и подростков, больных диабетом, на наличие тироидных ауто-антител как меры профилактики АИТЗ.

Источник: LIKAR.INFO
Але зверніть Увагу на фразу: "греческие ученые рекомендуют
ежегодное обследование....  как меры профилактики АИТЗ".
Алогізм! На грані "вченого дебілізму" - рекомендація щорічного обстеження замість ПРОЯСНЕННЯ для лікарів ПРИЧИНИ такої кореляції двох поважних захворювань.

Наука сенсфізіологіка "скрасить "прокол" грецьких вчених - дослідження зробити зробили, а звідки і що так і не змогли зрозуміти!
Якщо врахувати те, що вузол вегетативної нервової системи, т.зв. сонячне сплетіння, знаходиться в зоні "проживання" підшлункової залози, а сегментарна частина симпатичної вегетативної нервової системи зачинається в рогах восьмого шийного та перших грудних сегментах спинного мозку (так зв. зіркове сплетіння)а саме тут відходить нерв центральної нервової системи який інервує щитовидну залозу, та врахувати ще те, що саме в зоні цього нерва відбувається перехрест усіх яньських енергетичних та вібраційних меридіанів, які забезпечують такий акт життєдіяльності як ХОДІННЯ, та врахувати ще те, що саме в цій ділянці тіла  розташовані зони Захар"їна-Геда які відображають роботу легень, а Вам вже відомо, що легені своєю просторовою Формою Розвитку ідеально подібні до щитовидної залози навіть за гістологічними параметрами (див. Закон Аналогій Форм Розвитку від науки сенсфізіологіки), та врахувати те, що сама функція легень фактично і практично стимулює-масажує підшлункову залозу не лише роботою діафрагми, а й вібрацією-рухом плаваючих ребер які активуються вібраційним меридіаном підшлункової залози (він забезпечує функцію і діафрагми, і плаваючих ребер), та врахувати те, що вся реберна м"язова система залежить від дії вторинного вібраційного меридіану підшлункової залози, який зачинає свою роботу в точці ДА БАО (Велике Покривало)... поставте великі пальці рук на ребра збоку і де вони автоматично стануть, там і є Ініціатор нормального дихання точка ДА БАО енергетичного меридіану підшлункової залози...

Тоді ми, маючи стільки здається різнорідних, але, як відомо, співпрацюючих факторів, приходимо до логічного висновку, що проблема підшлункової залози у вигляді діабету 1 типу і проблема його колеги по життю в Організмові щитовидної залози у вигляді її дисфункції  залежить... від того як Ви ступаєте чи стоїте на великому пальцеві ноги!

Отакої - подумаєте - говорили-балакали, стільки всього названо і тут про палець!
... Але якщо врахувати що саме на його латеральному кінці зачинає свою енергетичну роботу енергетичний меридіан підшлункової залози, а нігтем свою роботу вібраційний однойменний меридіан... та те, що другий суглоб великого пальця ноги є відповідністю шиї (див. Су Джок медицину) яка є "хаткою" для щитовидної залози....

Тому коли Ви на ньому не стоїте вагою тіла і не перекачуєтесь через нього при ходінні... то це ілюстрація того, що:
або Ви самі - це я до хворих на такі проблеми як діабет та дисфункції щитовидної залози - або Ваші батьки, мали травму великого пальця ноги (або розріз складки під пальцем).

Що згодом і викликало таку захисну реакцію, для порятунку Організму від постійного викривлення ступні в бік мізинця, як діабет,
За рахунок чого (від постійного викривлення ступні в бік мізинця) спазмувало реберну зону де під ними "проживає" діафрагма, а на них точка ДА БАО (Велике Покривало)!

Між іншим одним з важливих симптомів діабету є зуд шкіри... як Великого Покривала Організму.

Та таку ж, через  постійне викривлення ступні в бік мізинця, захисну реакцію щитовидної залози, для "спасіння Організму від падіння та недихання через блокування діафрагми".

Хто з Вас захоче позбавитися назавжди і діабету (вважаєте неможливим - помилка) і дисфункцій щитовидної залози (без жодних ліків) навчіться ходити так само як ходять здорові люди: Роздивляються при цьому світ, та при крокові перекочують своє тіло через Великий Палець ноги.
Але як це "ходити нормально" щоб вилікувати діабет та проблеми щитовидної залози?
Я б міг це точніше описати, але для чого це робити у записові в блог, коли є моя, доволі достатня за інформацією, стаття у відеокнизі (на сайті): "Реновація акту Ходіння як основного показника якості здоров"я Людини".

Дилеми тут немає - мусите перевчатись! Якщо захочете самі жити в постійному здоров'ї і нехочете переносити свої негативні звички (тут страх ставати на КОЛИСЬ травмований великий палець ноги) на наступне од Вас покоління за принципом "мавп"ячого ефекту".

Довідка: Поняття "мавп"ячий ефект" введений мною в 1994 році і який показує сенсфізіологіку БУДЬ ЯКОГО захворювання та для пояснення БУДЬ ЯКОГО  фактору генетики.

Принцип мавп"ячого ефекту такий: Дитина під час свого  розвитку повторює в утробі матері всі її функціональні напруження (неадекватності) і які згодом, або й до народження, або вже й після народження, перетворюються у сформовану проблему зі здоров"ям Організму дитини.

Наприклад, мама носить прикраси на шиї, а в дитинки "впроваджується генетика" - виникає відсутність співінформації між мозком та спинним мозком! Повністю в дитинки блокується робота вегетативної нервової системи та автоматизм дихальної функції - що згодом назвуть таким захворюванням як  дитячий церебральний параліч.
Я вже не говорю про мочку вуха у якій "розпихає та калічить клітини" сережка - як пряму відповідність мозкові!
Якою жінка систематично подразнює  якусь певну зону мозку дитини, а згодом шукають  ЗВІДКИ таке лихо в дитинки взялось.

Мама в час вагітності "від нічого робити" годинами робила "ля-ля" притуляючи мобільнік до вуха, а в дитинки через те перекошене тіло через дисбаланс вестибулярної чутливості і т.д.

Але принцип "мавп"ячого ефекту" введений наукою сенсфізіологікою для ДІАГНОСТИКИ проблем у діток (пошуком "проблем-звичок" у батьків) потрібно розглядати ще ширше. Наприклад.

У сім"ї де користуються ножем і виделкою - діти так само будуть їсти з ножем і виделкою. У сім"ях де їдять навіть другу страву ложкою,  діти будуть поступати так само. Якщо тато чи мама при ходіннні, через колишню травму ступні або пальця, вивертають ступню (ступні) або кульгають на якусь з ніг - то так само будуть ходити, вивертаючи ступні і кульгаючи на одну з ніг,  і їх діти... це "мавп"ячий ефект! Підіть до зоопарку - наглядно.

Одного разу привели хлопчика - заїкання. ефекту лікування не було доки не з"ясувалося що заїкається тато - хлопчик лише вважав що ТАК повинні говорити "хлопчики".

А відома всім генетика - це лише генетична реакція Організму, як  НАСЛІДОК ненормативних дій (Актів Організму) за рахунок "мавп"ячого ефекту".

Наука сенсфізіологіка шукає відповіді на питання "Для Чого?" (тут Для Чого дисфункції щитовидної залози та підшлункової залози взаємозалежні) і знаходить відповіді для пояснення цієї співзалежності, щоб Людина Свідома користувалася цим Знанням для профілактики і виліковування будь яких захворювань

шитовидна залоза, діабет, мавпячий ефект

Previous post Next post
Up