Люди добрі, давайте кліпати сенсфізіологічно

Feb 13, 2014 00:52

Люди добрі, що би я без вас робив! Наприклад. Такий блогер azaratov, вкинув у свій Живий Журнал відеогіфку на якій просто кліпає око. Ну й що? Моргає і моргає. І саме це примусило придивитися до самого процесу кліпання адже ж я сенсфізіологік (гіфка своїми повторами того самого руху дала, що точніше, змогу придивитися).
А це означає, що сповільненим рухом, та ще й у великому розмірі побачити цей цікаво-важливий для нашого тіла (біоробота) захисний процес (встигнути закрити око на небезпеку). Та, що важливо, це закривання цим самим око на сон… і в самісінькому кінці життя біоробота… він так і залишає ці свої ілюмінатори відкритими. Для Чого?! (стандартне питання науки сенсфізіологіки). Але ж ми знаємо з вами і те, що око і без небезпеки постійно моргає. Для Чого відомо, адже змочує сльозовою рідиною око. Зверніть Увагу. Он для чогось саме перед комп’ютером стільки людей втрачають сльозовиділення (може повіка «забувається» поморгати що немає ніби небезпеки для самого ока… а сам біоробот навпаки - в постійному очікуванні небезпеки!!! (мовляв «куди там очі змикати, ворог не дрімає» і склера висихає. А саме від активнішого ніж у природі бомбардування електростатичними факторами, що йдуть від дисплея комп’ютера чи гаджету.
І як я можу не подякувати тому ж azaratov. Адже аналізуючи процес кліпання оком, які м’язові скорочення йдуть при цьому поцесі, а це такі мікроскорочення м’язів, що дійсно їх можливо було побачити лише в уповільненому і збільшеному режимі, я й побачив цікавинку! Що під час кліпання м’язові скорочення ніби ж нерухливої нижньої повіки «біжать» в бік виска. Питання виникає: Для Чого? А так як питань і відповідей на цю тему дуже багато: і з точки зору енергетики, і з точки зору вібраційних шляхів, і з точки зору аналогічності закривання ока типу на куртках чи ширінці «блискавки» (ось так цікаво та так аналогічно заходять вія за вію і ніби зчіплюють собою око!!!). Але, бачачи такі цікавинки, ми не забудемо з вами про надзвичайну функцію ворсинок вій! Вона - це факт надчутливої системи нашого біоробота, системи, яка допомагає оку бачити… ще й невидиме. Адже вії, як ми знаємо, атени чуття вібрації та стану інформаційного молекул води атмосфери! І ось оцим: «Вія допомагає бачити» ми, як Homo Sensus, як Люди Свідомі, візьмемо і скористаємося!  Для реновації свого Організму. Адже для чого нам з вами «ритися» в теоріях, коли нам «практика» он «на блюдечку»! Хай теоріями займаються науковці-сенсфізіологіки, а нам, а це пересічними читачам мого Живого Журналу, подавай те, що допоможе нашому тілу, нашому біороботу, краще функціонувати на цій Планеті.
Що ж це за технологія (самого біоробота, але нами самими активована). Для цього беремо і самі ккліпаємо. Кліпнули? Але тепер попрошу покліпати сенсфізіологічно.
Довідка. Вона про поняття «сенс фізіологічно». Наприклад, тут, кліпати сенсфізіологічно, означає робити свідомо. Таким чином, все робити з з цим «брендом», як сенсфізіологічно, то це робити не просто так робити, а для реновації програм свого біоробота а це організації «штучної» його справності і нашого ж особистого здоров’я.
Так ось і сенсфізіологічно кліпати ви будете саме по потребі покращення свого загального стану. До речі і емоційного, і ментального стану. Наприклад… щоб добре і смачно спалося. Наприклад, для покращення зору (що відчуєте те і те відразу). Нариклад,  зупините процес старіння кришталика (виникне ефект збереження м’якості та прозорості кришталика, відповідно профілактика катаракти). Наприклад, а на сьогодні є епідемія - це буде попередження дисфункцій очей у тих хто має діабет. І т.д. Скажете «не томіть» розкажуйте вже про сенс фізіологічне кліпання - яке воно!.Сенсфізіологічне кліпаня робиться так… і в цьому феномен наш, сенсфізіологіків, так само як показано відеогіфкою.
Довідка. Хто її не бачив, то це як говорив «біжать» м’язові скорочення нижньої повіки в бік скроні.
А тому ви берете і в момент кліпання - то поведіть самим оком вбік до скроні (тобто за рухом скорочення м’язів. Вліво, вправо, вправо, вліво… А це вийде що до поверхні нижньої повіки проти цього руху… бо ж друге око все буде робити навпаки! Відкриваєте очі. І… дивитеся мить на щось. Знову сенсфізіологічно кліпаєте (ведете очі вже у протилежний бік). Відкриваєте, дивитеся… і т.д.
Довідка для сенсфізіологіків. Прошу звернути особливу Увагу на такий феномен. Що коли ви відкриваєте очі після відведення ока в бік скроні … вони якимось дивом все одно  дивляться прямо! Хоча ж ніби очі повинні були б бачити щось з того чи того боку тіла. Цей феномен пояснюється просто. Візуальна картинка в мозку нашому - це об’єднаний образ двох полів зору. Тому і вникає така собі гімнастика центру мозку! А відповідно і бінокулярності. Повірте, я був просто шокованим. І цим феноменом і результатом (згодом результатами). Користуйтеся.

близорукість, далекозорість, діабет, очі, астигматизм, катаракта, зір

Previous post Next post
Up