Як позбутися планшето та інтернето залежності

Nov 04, 2013 13:00

Постарайтеся так сидіти при роботі з планшетом або ноутбуком (див. мал..)



Для Чого. Як нам очевидно стає, так звана «турецька» поза сидіння, є явно фізіологічною. Раз вона є такою поширеною на Сході (за назвою у нас «турецька», але відоме повсюдне поширення її в скульптурах Будди).

Довідка. Ми, як сенсфізіологіки, придаємо значення не «релігійним штучкам», наприклад пози Будди, а саме деталям. І саме баченню сенсфізіологіки деталей з релігійних ритуалів. Наприклад, тих деталей, які несуть в собі «передачу інформації про». Також досліджуємо сенсфізіологікою інформацію від скульптур Цієї, наприклад. Аналізуємо все, виходячи з простого принципу науки сенсфізіологіки: «Для Чого?!!!». Для Чого ось такі обвислі мочки вух у Будди. Для Чого він саме так сидів. Для Чого ось така позиція в писаря.
Цікавим є те, дивимося уважно на «Писаря», що хребет, і це доведено практикою, під час користування таким сидінням, простується автоматично сам. Чому? Та тому, що при такому сидінні діють певні енергетичні процеси. Це в першу чергу дія двох точок енергетичного меридіану сечового міхура, а вони по центру складок під сідницями, що мають назву ЧЕНЬ ФУ «Підтримання опори». Явно, що вони своєю назвою показують їхню дію (див. мою книгу «Секрети китайської медицини для домашнього вжитку»). А ось ваша п’ята, чи великий палець ноги (що краще не досліджував, але і те, і те несе в собі сенсфізіологічний позитив) при такому, як «Писар» сидінні на неї й натискує!  Лише потрібно це досягти, та час від часу змінювати положення ніг на протилежне.

Та не лише в цьому суть сенс фізіологічного аналізу скульптури «Писар». Мова не лише про точки мотивованої акупресури ЧЕНЬ ФУ та пропозиції інколи так, «в образі Писця» посидіти, вдивляючись думкою у світ, що призведе до реновації графіки хребта. І не лише як поза для порятунку від планшето та інтернето залежності, а саме така позиція тіла має таку дію. Справа в тому, що «прив'язаність до планшету та інтернету» виникає ще і через інші причини. І найперша з них та, що йде утиск шлунку від напівзігнутого сидіння, а ще більший буде утиск підшлункової залози, адже на ній, бідній підшлунковій, не лише утиск ребрами, а ще і лежить вага завжди наповненого їжею шлунку. Вам відома енергетична залежність роботи мозку від «наявності чогось в шлунку». Коли голодний - то «ні про що інше думати не можу, як щось поїсти», а коли наїжений, то «от би полежати поспати». Отаке замкнуте коло!  Утиск шлунку, утиск підшлункової, це не що інше, як їх понаднормативне подразнення. Вас так стисни! Ще як «заспіваєте». Але при планшето-інтернето-залежності діють не лише такі ось фізичні, але ще й енергетичні залежності. Наприклад. І шлунок, і підшлункова, вони виступають в Організмі нашого біоробота продуцентами та розподільниками енергії вологості. А ця енергія, не лише за назвою так важлива: «бо ми з води і без води і ні туди, і ні сюди», а діє на Організм згідно теорії та практики У-Сін. Вологість, ця енергія є однією з характеристик мислення. І саме мислення є проявом дії цієї енергії. Утиск «директорів» та «продуцентів» енергії вологості, шлунку та підшлункової, а це енергії мислення, викликає їхнє «зденервування». Хочу повторити: Вас би так стиснути та на декілька годин. Таке стиснення, і то годинами буває, призводить до пригнічення решти енергій Організму. Наприклад, є взаємодія пар енергій, які є Протилежностями. Наприклад, до енергії вологості Протилежністю по годинах у добі згідно тієї ж У-Сін, а енергія янь вологості (енергія шлунку працює від 07 до 09 год.), є енергія інь жару (енергія головного мозку яка працює від 19 до 21 год.). Тому «поїв і поспати хочеться». Протилежністю у добі до енергії інь вологості (енергія підшлункової працює від 09 до 11 год.) - є енергія янь жару (енергія спинного мозку яка працює від 21 до 23 год.). Відповідно, як це личить Протилежностям, вони одна одну «примушують» до діяльності, але з протилежним знаком! Але і взагалі «примушують до руху». Візьміть торкніть кінця олівця, як протилежний «мусить рухатися так само, але і в інший бік».

Довідка. До речі це є надзвичайно ефективна діагностична і терапевтична залежність! І я нею постійно в своїй діагностичній та терапевтичній роботі користуюся.

Через цю ж залежність між Протилежностями мозок планшето та інтернетозалежних «виключає» особу з емоцій і реакцій (навіть до внутрішнього роздратування від «порушення спокою»). Саме «боротьба Протилежностей» виключає нормативну ментальність, емоційність і т.д. А тому в таких дітей, людей, виникає, назву так, «фізіологічний аутизм» (це моє наукове означення сенсфізіологіки проблеми планшето та комп'ютерної залежності).

Вважаю, це як висновок з цього дослідження планшето-інтернет-залежності, як і шляху рішення, що саме поза сидіння типу «Писар» врятує від роздратування внутрішнього, від фізіологічного аутизму і від діабету типу 2 (далі). Саме така поза сидіння також врятує вас і ваших дітей від викривлення хребта, від викривлення психіки, від викривлення емоцій, та ще і від виникнення гастритичних та виразкових проблем шлунку. Я вже не говорю про недовлади роботи мозку. Адже при такому сенфізіологічному, а це «писарському» сидінні, вага голови, вічно до цього зміщена, перестане утискувати сонні артерії.

Довідка. Ця позиція сидіння «а ля Писар», є найкращою профілактикою можливого діабету типу 2. Саме тому діабет типу 2 став на сьогодні соматоепідемією у людства, а це при планшето-інтернет-залежності. Ви вже знаєте з моїх статей те, що вібраційний меридіан підшлункової залози (див. схему), а саме він є «провокатором» виникнення діабету типу 2 зачинається на великому пальцеві ноги. А саме цей палець активується при такому сидінні, як у позі «Писаря». А тому енергія та вібрації підшлункової не є блокованими нерухливістю. Згадайте де знаходиться і чи працює ваш великий палець ноги, коли ви сидите як попало з планшетом чи біля комп’ютера? Але коли ми уважні, то бачимо на схемі, що цей же ж меридіан практично є діафрагмою! Саме тією надважливою системою Організму, яка вами затиснута при напівзігнутому сидінні з планшетом чи ноутбуком. І затиснута «як горобець в кулаку». То мусить «затиснутий горобець» реагувати-борсатися і боляче клювати?! Мусить. Викликаючи діабет типу 2.



мотивована акупресура, діабет типу 2, інтернетзалежність

Previous post Next post
Up