Mar 30, 2012 11:26
Це я до науковців Австралії.
Вони ПОВНІСТЮ підтвердили висновки, діагностичні та терапевтичні, зроблені мною на засадах науки сенсфізіологіки. Сайт Дитина інфо подає::
Причини виникнення короткозорості у дітей
Короткозорість частіше розвивається у дітей, які мало гуляють, стверджують офтальмологи університетів Сіднея і Канберри (Австралія).
Досліджуючи здоров'я і спосіб життя школярів 6-12 років, вони з'ясували, що головна причина погіршення їх зору пов'язана з браком сонячного світла (а не із зоровими навантаженнями або генетичною схильністю, як вважалося раніше).
Серед тих, хто щодня проводив на вулиці близько трьох годин, практично не було короткозорих дітей, навіть якщо вони багато читали і старанно "працювали" на комп'ютері. (виділено мною).
Нагадаю. Наука сенсфізіологіка стверджує, що короткозорість, і генетична, і набута, виникає від наявності "комфорту психіки і фізіології в зоні перебування тіла такої особи (біоробот для Людини Розумної)"... Далекозорість. Цей фактор зміни зору виникає за причини, що Людині Розумній "набридла одноманітність її оточення і її дій в цьому оточенні". Тому в психіці з'являється "інтуїтивний потяг до нового-незвичного-перспективного, тобто того яке десь, а не тут".
Але і в тому і в тому випадку, і при короткозорості, і при далекозорості, потрібно пам'ятати такий постулат науки сенсфізіологіки: "Очі створені для світла"... Але останнє є головним в короткозорості, як це стверджують своїм висновком австралійські вчені.
далекозорість,
короткозорість,
зір