Jan 29, 2012 13:51
Прочитав в «То не То» таку інформацію.
Вчені винайшли вимикач хропіння
«Австралійські вчені винайшли пристрій, що зупиняє хропіння. Воно проводить стимуляцію нервових закінчень під'язикової області електричним струмом слабкої сили.
Небезпека хропіння полягає в тому, що під час сну м'язи гортані занадто розслаблені, а злегка запалий язик перекриває доступ повітря. Це призводить до кисневого голодування мозку, збільшується артеріальний тиск, зростає ризик інфаркту або інсульту.
Медики з клініки Герднер створили пристрій, який складається з датчика, електродів і з'єднаної з ними «бази». Датчик імплантується в трахею, а електрод поміщається під язик. Живлення системи походить від батарейки. Датчик контролює частоту дихання. Виявивши інтервал у диханні, система «освіжає» хропунів електричним зарядом!»
Дослідимо. Якщо цей апарат працює, а він явно працює, тоді «фундамент» хропіння стає досконало відомим. Наука сенсфізіологіка своїми дослідженнями підтверджує цю інформацію (про фізіологічний механізм хропіння). Але «уточнює» - що хропіння не що інше, як інформаційне блокування взаємодії акциса (другий шийний хребець) і під’язикової кістки (показую як вони «спілкуються» малюнком: «возниця і фаетон»). Це їхнє зміщення одного стосовно другого - це можливо від прямих ударів у голову (просто збивається череп з нормативного місця, травмуються оточуючі м’язи і так виникає їхній односторонній спазм - і маємо зміщення (читай: хропіння). Також хропіння буває через спання на високих подушках. А вже через останнє виникає неприродне зміщення аксиса стосовно під’язикової, точніше зміщення під’язикової стосовно аксиса, і страждає і nervus wagus. Він в постійній напрузі і стані розтягнення-розриву... Це саме той нерв який, як і написано в інформації таку фразу: «контролює частоту дихання» (говорилося про апарат, а ми маємо на увазі блукаючий нерв, який і задає автоматичний ритм диханню і відповідно контролює цей автоматизм). І подібні причини. Вам, як Homo Sensus, як Людині Свідомій, вживляти в трахею та під язик електроди немає ніякої потреби. Мною декілька днів тому попередніми записами пропонована інформація, а це про надзвичайно просту технологію активації під’язикової кістки та щитовидної залози (так називалася стаття). Поверніться до неї, знову усвідомте процес щоб його зробити перед сном: «пірнути в атмосферу», довго-довго «плавати і ловити на дні атмосфери, бо ви там, корали» і коли вже ось-ось задихаєтеся, ковтнути… Ця технологія просто мусить бути, та і є, ефективною і при хропінні. Скористайтеся. А вже знаючи по собі як виліковувати хропіння, подаруйте цю технологію від Олександра Харченко - решті. Ощасливте їхніх близьких.
аксис,
під'язикова кістка,
хропіння