В России существует много интересных законов. Один из них - федеральный закон Российской Федерации от 29 декабря 2010 г.
N 436-ФЗ «О защите детей от информации, причиняющей вред их здоровью и развитию» - нормативный акт, предусматривающий отнесение информационной продукции к одной из пяти категорий и запрещающий её распространение среди детей в
(
Read more... )
- ГОДНОЕ ТОЛКОВАНИЕ .
А ЕЩЁ В ПИСАНИИ МНОГО ПОЗДНИХ ВСТАВОК И ПРИПИСОК …
ВОТ БЫЛО ЧИТАЛ «Пшениця без куколю. Євангеліє без вставок і спотворень» ИГОРЯ КАГАНЦА , ТАК ОН ОБОСНОВАНО УТВЕРЖДАЕТ , ЧТО ПОЛОВИНА ТЕКСТА НЕ АУТЕНТИЧНА … ВОТ НАПРИМЕР ЦИТУЮ :
православна «Тлумачна Біблія» з коментарями під редакцією професора Олександра Павловича Лопухіна вказує на наявність в євангельських текстах як ненавмисних перекручень, так і зловмисних вставок. Подібне ставлення знаходимо в інших дослідженнях Євангелія, серед яких ще одне авторитетне джерело - католицький «Новий Завіт з коментарем» під ред. о. доктора Мирослава-Івана кардинала Любачівського (Львів: Стрім, 1994). Як православні, так і католицькі дослідники сходяться на тому, що сучасний текст Євангелія містить як незначні перекручення, так і великі вставки. Показовим прикладом є великий заключний фрагмент Євангелія від Марка 16.9-20. Як повідомляє «Новий Завіт з коментарем», «цього розділу немає між найдавнішими текстами. Він є зведенням, яке виникло у 2 сторіччі з інших Євангелій, переданих описів про появи і повчання Воскреслого. У старому латинському рукописі замість нього знаходиться наступне доповнення: і вони звістили все, що їм було доручено, для оточення Петра. Опісля Ісус сам переслав через них від сходу аж до заходу непроминаючу вістку про вічне спасіння. Амінь. Деякі тексти мають також обидва доповнення» (с. 143). Про це ж саме читаємо в «Тлумачній Біблії»: «Євсевій Кесарійський говорить, що Євангеліє від Марка у майже всіх списках закінчувалось 16.8. Майже те ж саме свідчать блаженний Ієронім, Григорій Нісський та деякі інші» (с. 762). Водночас «Тлумачна Біблія» наводить аргументи на користь автентичності Мк 16.9-20 (там же).
Reply
Leave a comment