..Äiti, kato, mä haluun tollasen..

Dec 19, 2005 19:56

Tänään oli koululla joulujuhlamöh vanhemmille tarkoitettu, lähinnä. Mentiin Tean kanssa katsomaan Mavia sinne.
Mutte ei me mitään Mavia enää huomattukaan kun sinne lavalle ilmestyi se basisti.
Voi muna se oli nätti! Pitkät hiukset sellasella ihme rusetilla kiinni ja sellasia töyhtöjä roikku pään sivuilla ja sillä oli niin nätit kädet ja se näytti ihan naiselta. VOI PERSE!! Ö___Ö!!

Mulla oli täysin suora näköyhteys siihen kaikkien päiden välistä. Tea ei nähnyt oikein mitään.
Sitten se bishie heilutteli niitä sen hiukseja ja mä sain jotain ihme nosebleed-kuolakohtauksia siellä katsomossa.

Sitten se soitti sitä bassoa ja välillä kitaraa ja mää kuolasin syliini ja yritin miettiä miten saan sen kotiin soittamaan ja leikkimään. Ö__Ö

Mavi, en haluakaan niitä Bunny Suicide juttuja joululahjaksi.. VAAN SEN BASISTIN!! Ö__Ö!!! Niillä vaatteilla tai ilman tai niillä mitkä päällä se lähtisieltä! ..ja laita se basso tai kitara mukaan. Kiittti.

Pitäiskö mennä keskiviikkona kun se on koululle tarkoitus esittää, katsomaan uudestaan, vain sen basistin takia! Ehkä mä meen kuolaamaan sitä! Pitää ottaa kamera mukaan ja mennä ihan siihen eteen istumaan! Ö__Ö
Previous post Next post
Up