Алла Пугачова

Apr 04, 2009 23:02

Продовжую проект "МОЇ ГОЛОСИ".

Без Алли неможливо. Алла - це голос на всі часи. Вона оспівала ВСЕ ЖИТТЯ - дитинство, молодість, безтурботність, безбашенність, любов, розчарування, розлучення, материнство, тривогу, сум, втому, старість, серйозне і глибоке. балет-цирк-кіно, естрада-поп-рок, людина-земля-всесвіт, мир-труд-май...

Платівка з ГОЛОСОМ АЛЛИ у часи мого дитинства була як модні меблі - її мусила мати кожна сім’я. 1980 року тато приніс додому моно-програвач і дві платівки - українські казки (як зараз пам‘ятаю, що на конверті великими буквами стояла груба помилка: "Казкі") та Аллу Пугачову (пісні Олександра Зацепіна).

Один мій литовський товариш розповідав, що Аллу він уже обожнював у дитинстві, коли ще не розумів російської мови, - "Все могут короли" це міжнародний хіт.

Алла - це завжди up to date і завжди поза часом, над-часом.

З Аллою ми виростали. З нею почувалося вільніше, через неї завжди приходило щось напівдозволене, модне, СЕКСУАЛЬНЕ.

Алла - це співаюча вагіна.

У 1990-ті я хотів зректися Алли, думав, що вона більше нічого для мене не означає. Я помилявся. У важку хвилину вона стала ліками - втішила, підтримала і порадила. Впустила у вагіну - точно так, як це зображено у фільмі Альмодовара "Поговори з нею".

...

Абсолютним контрапунктом до всього сказаного будуть пісні, що їх я викладаю. Не хочу штампів, романтики, лірики, інтиму чи простої, безтурботної попси. Пропоную згадати (хто пам’ятає) гостроактуальну, суспільно-політичну тематику в творчості Алли. Її було небагато, але вона була помітною, виразною.

Послухайте - як це актуально сьогодні, коли "крысы жадны, завистью полны - норы строят,словно терема// Меж собой грызутся за чины, набивая салом закрома" або піднімає голову цензура, згадуючи гасло "бей своих, чтоб чужие боялись!"

Уважаемый автор
Пісня "з історією". Відповідь на цькування Пугачової у радянській пресі. Запис із програми "Взгляд" 1987 року, де Алла її вперше виконала

image Click to view


Крысолов
Цю пісню Алла виконала на "Голубом огоньке" 1986 року. Екстраординарне явище, якщо врахувати, що у цій передачі радянські співаки представляли мегахіти ( у цій же програмі Ротару, наприклад, співала "Было, но прошло"). На задньому плані - Боря Моїсеєв та його тріо "Експресія".

image Click to view

У світі прекрасного

Previous post Next post
Up