Москалі, падлюки, підкупили американцiв!

Dec 29, 2015 23:34

Вот какую историю поведал Василий Волга, известный украинский политик, живущий и сейчас на Украине. https://www.facebook.com/


"Я сегодня дома. Болею. Простуда. Но с самого утра у меня было весело. Сосед мой, может помните, я о нем писал, тот самый, который был ярым сторонником украинского унитаризма, а после визита Байдена стал самым главным федералистом в нашем селе. Так вот этот самый мой сосед, с самого сегодняшнего утра напрашивался на разговор. Мы встретились у калитки моего дома, и Николаевич предложил покурить. Я угостил, Николаевич смачно затянулся, выругался, сплюнул и сказал:

- Олександрович! Може я і виглядаю придуркуватим, але ви ж знаєте, що це не так. І в чому в чому, а в міжнародній політиці я вже слава Богу розбираюся!

- Не буду спорить, Николаевич! А в чем дело-то? - спросил я у соседа.

- Знову москалі!

- Так где же на этот раз, Николаевич?

- А вже падлюки на Радіо «Свобода»! - сказал Николаевич с интонацией человека понимающего, что происходит на самом деле и не позволяющего себя обмануть.

- Радио «Свобода»? Николаевич, ты ничего не перепутал? Это ж американское радио, не русское.


- Так от я і кажу! Підкупили падлюки! - ответил Николевич, сплевывая откушенный от сигареты фильтр.

- Как подкупили, Николаевич? Кого? Американцев?

- Кого саме вони підкупили я не знаю, але сьогодні сам своїма вухами чув, як на тому Радіо паплюжать наше українське телебачення! Кажуть, що воно бреше і розпалює ненависть. Кажуть, що правди по телебаченню нашому немає ниць! - сказав это, Николаевич сделал громкое ударение на слове «ниць», с размаху бросил окурок о землю и в упор уставился на меня.

- Еще сигарету, Николаевич? - спросил я его.

- Давай! - ответил он.

- Слушай, Николаевич, я не совсем понимаю, о чем ты говоришь. Давай я сегодня разберусь, а завтра на перекуре мы с тобой это и обсудим.

- Ну, ну! - процедил сквозь зубы Николаевич и, косо исподлобья глянув на меня, не прощаясь, пошел вдоль улицы по направлению к магазину.

Вернувшись домой, я сел за компьютер и зашел на сайт Радио «Свобода». И оказывается - таки да! Оказывается «Телекритика» в рамках проекта ОБСЕ за счет денег английского посольства провела мониторинг украинских СМИ на предмет правдивости освещения конфликта на Востоке. И к удивлению самого английского посольства результаты получились ошеломляющие. Мало того, что ложь официальных украинских СМИ беспрецедентна по своему размаху и наглости, так оказывается (!), как установили исследователи, у этой лжи есть совершенно конкретная цель: разжигание межнациональной розни и ненависти, для возведения все новых барьеров между различными этническими и религиозными группами! Ни много ни мало, цель работы украинских СМИ - это разжигание тотальной гражданской войны на национальной и религиозной почве!

Во блин дают!

Но вот только, что мне завтра говорить Николаевичу? Ведь ни за что не поверит, что деньги платили англичане, а не русские".
Так что вынесло остаток мозга Николаевичу? Радiо Свобода. Моніторинг: телеканали посилюють бар’єри і ненависть при висвітленні конфлікту на Донбасі

У ток-шоу центральних українських телеканалів звучить мова ненависті, в центрі їхньої уваги - міжрегіональні, міжетнічні і міжконфесійні бар’єри, а не шляхи їх подолання - такими є результати моніторингу конфліктно-чутливого висвітлення проблем соціальних груп, дотичних до конфлікту на сході України, в українських телевізійних ЗМІ. Моніторинг провела «Телекритика» в рамках проекту ОБСЄ за фінансування посольства Великобританії в Україні.


«Українські телеканали героїзують бійців АТО, демонізують бойовиків «ЛНР», «ДНР» і Росії, замовчують проблеми переселенців і майже не згадують про волонтерів. У ток-шоу центральних каналів звучить мова ненависті», - йдеться в дослідженні.

«Це створює ситуацію чіткого поділу на своїх і чужих, добрих і поганих. В ток-шоу центральних каналів виявлені випадки культивації ненависті та інших негативних емоцій до іншої сторони», - заявляють експерти.

Вони також наголошують, що вимушено переміщені особи (переселенці) ігноруються центральними каналами - про них згадується лише в 1% новинних повідомлень. Ток-шоу їх ігнорують також. На регіональних телеканалах їм приділяється більше уваги - 3% повідомлень. «Журналісти намагаються фокусувати увагу на позитивних аспектах «нового життя», але в регіональних новинах виявлені випадки поширення негативних стереотипів - переселенці як ізольована і пасивна група, яка має хронічні проблеми з інтеграцією в нову спільноту (12% від виявлених повідомлень про цю соціальну групу)», - йдеться в моніторингу.


«Тема волонтерів замовчується центральними каналами - як в новинах (2% від повідомлень), так і в ток-шоу. Регіональні канали висвітлюють тему коректно (згадка міститься в 4% від новинних повідомлень), хоча є поодинокі випадки поширення негативних стереотипів (волонтери як ізольована соціальна група, користь якої сумнівна)», - йдеться в моніторингу.

За словами авторів дослідження, мешканці окупованих територій майже не згадуються ані центральними, ані регіональними каналами, родини військових, а також діти «також отримують мізерну увагу ЗМІ».

«Ток-шоу центральних каналів скоріше посилюють бар’єри і ненависть, ніж протидіють їм. Окрім згаданого просування поділу на «своїх» і «чужих» (глорифікація бійців української армії і демонізація іншої сторони), деякі ток-шоу культивують негативне ставлення до мешканців окупованих територій («Війна і мир», 1 грудня), виправдовують насильство («Подорожні», 23 листопада), акцентують увагу на міжрегіональних відмінностях («Война і мир», 17 листопада), роздмухують міжетнічні і міжрелігійні протиріччя («LifeКод», 20 листопада)», - підсумовують автори дослідження.

Команда експертів ГО «Телекритика» здійснювала моніторинг новин і ток-шоу українських телеканалів (20 регіональних, 7 центральних) на предмет того, як висвітлюються в них різні соціальні групи, дотичні до конфлікту, в період з 6 листопада по 6 грудня 2015 року. Моніторинг повинен був виявити, чи сприяє медійний дискурс соціальному діалогу, чи здатний він зруйнувати конфліктні установки в свідомості громадян, чи навпаки - будує нові бар’єри в суспільстві і поглиблює внутрішні протиріччя, породжені конфліктом.

З.Ы. Вот так зрада, всем зрадам зрада. Сливают укропов однако....

Укропия, УкроСМИ, майданутые

Previous post Next post
Up