Straipsnis su visais komentarais perkeltas į
http://rokiskis.popo.lt/2010/06/29/po-braziaus-adamkus/ Savaitgalį buvau išvažiavęs. Ta proga pažiūrėjau TV, truputį. Visur apie tą patį - Brazauskas, Brazauskas, Algirdas Brazauskas, blablabla. Įstrigo tik vienas fragmentas iš kažkokios TV laidos, kur apie Algirdą Brazauską kalbėjo Valdas Adamkus.
(
Read more... )
Reply
Reply
Reply
Reply
Reply
1. Kardinalus vadovas kardinaliai paveikia ir įtakos grupes, dėl ko susilaukia priešų jų tarpe
2. Vykdomi pokyčiai visada sukelia pakankamai dideles neigiamas visuomenės reakcijas, dėl kurių atsiranda galimybė kardinalius vadovus pašalinti
Reply
beje, idomu ant kiek zmonem iskiepytas zodzio populistas neigiamas atspalvis. puse, net nesupranta ka tai realiai reiskia, uz tai visi puikiai zino kaip tai yra blogai:)
Reply
1. Pokyčiai patys savaime sukelia pasipriešinimą, nepriklausomai nuo nieko. Bazinė rezistencija siekia apie 20 procentų masės, plius iki 60 procentų neutralių, kurie, nesant gero komunikacijos valdymo arba esant neigiamiems subjektyviems požymiams, prisideda prie rezistentų.
2. Pokyčių be neigiamų faktorių praktikoje nelabai įmanoma atrasti dėl tūpos priežasties - visi pilnai teigiami yra padaryti anksčiau, todėl bet kuriam politikui lieka pasirinkimas - nedaryti nieko arba daryti pokyčius, kurie sukels neigiamas reakcijas.
Tuo remdamiesi, galime tarti, kad pasyvūs, pokyčių nevykdantys, pasroviui plaukiantys politikai susilaukia didžiausio pasitikėjimo ir populiarumo. Beje, Brazius tam puikiausias pavyzdys.
O dėl populizmo - jei neklystu, tai atsiradę dar XIXa., JAV tuo metu buvo tokia partija - populistų partija, žadėjusi visokias gėrybes ir parodžiusi savo tikrą veidą po rinkimų. Nuo to ir žodis.
Reply
Leave a comment